Skocz do zawartości

Vistulian - wielki ponymeet Warszawy i Tribrony


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Z rejestracją prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości:)

 

 

Okej, zaspoilerujmy! Oto kilka atrakcji, które są już pewne, albo prawie pewne.

 

WARSZTATY DUBBINGOWE Z MIKOŁAJEM KLIMKIEM

Interesujesz się dubbingiem? Chciałbyć tworzyć mniej lub bardziej poważne funduby serialu, a może pragniesz obdarzyć swego OC głosem?

Tajniki sztuki dubbingu pomogą Ci poznać Redzim, a także gość specjalny Vistuliana:

MIKOŁAJ KLIMEK

Znany w w fandomie jako głos Króla Sombry, a także wizytator meetów krakowskich.

 

 

POKAZ FLUTTERSŁAWII

Szlachetni wojowie z Fluttersławii przybędą, aby pokazać swój kunszt walki bronią białą. Wraz z przyjaciółmi przeprowadzą także dla chętnych musztrę, która uczyni z Was (prawie) prawdziwych rycerzy/wikingów/gwardzistów Celestii!

 

 

QUEEN POLAND

Pisaliśmy już o tym wcześniej. Czas na nową maskotkę naszego kraju albo rewitalizację starej! Przyjdź, weź udział w dyskusji i przyczyń się do stworzenia nowej maskotki Polski!

 

GAMESROOM

Sklep rebel.pl, zajmujący się sprzedażą gier towarzyskich, a więc różnych gier bez prądu wypożyczy na czas konwentu różne karcianki, planszówki itd. Co byście sobie życzyli? Napiszcie w komentarzach!

 

KONCERTY

Rozmowy trwają, ale na pewno będzie jakiś koncert kucykowej muzyki!

 

Co więcej?

Prelekcje, wiedzówki, karaoke, FiM, kalambury... o tym powiemy już wkrótce!

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, zapowiada się super ^^ Co do warsztatów dubbingów, to widziałem już Pana Klimka na żywo na Krakowskim 12.2 ale nie miałem okazji zdobyć autografu... mam nadzieję, że tym razem może mi się uda :P

 

Ogólnie wszystkie programy brzmią ciekawie i pewnie meet będzie epicki.

 

 

KONCERTY

Rozmowy trwają, ale na pewno będzie jakiś koncert kucykowej muzyki!

 

Będą jakieś instrumenty na miejscu? Szukacie muzyków? Chciałbym zagrać bo uczę się akurat piosenek fandomowych bo myślałem, żeby może coś zagrać na jakimś ponymeecie... Próbka mojej twórczości: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


POKAZ FLUTTERSŁAWII

Szlachetni wojowie z Fluttersławii przybędą, aby pokazać swój kunszt walki bronią białą. Wraz z przyjaciółmi przeprowadzą także dla chętnych musztrę, która uczyni z Was (prawie) prawdziwych rycerzy/wikingów/wojowników Celestii!

TO FLUTTERSŁAWIA ŻYJE? :wat:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ogromną przyjemnością informujemy, że do grona gości specjalnych, z którymi spotkamy się na Vistulianie, dołączyła Pani

AGNIESZKA MROZIŃSKA-JASZCZUK
znana nam jako kapitalny głos Rainbow Dash, a także gość III warszawskiego meetu zorganizowanego.

Czy to nie jest awesome?
 

 

so_awesome_rainbow_dash_by_misterbrony-d

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale będę naciskał na tempo :P Zorganizowanie koncertu wiążę się ze sporym wysiłkiem technicznym i właśnie jesteśmy na etapie ustalania różnych rzeczy z tym związanych :D

 

Mam jedno pytanie, macie jakiś sprzęt na miejscu czy trzeba przytargać swój? Zresztą ja nie chce odwalać kto wie jakiego koncertu, chce po prostu sobie pograć i przy okazji obiecałem, że kolegę bym pouczył. Na razie nauczyłem się tylko 2 piosenek z fandomu grać więc powoli mi to idzie na razie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

66_46_mylittleponyccg.jpg

 

Przypominamy, że na Vistulianie odbędzie się ogólnopolski turniej My Little Pony CCG, prowadzony przez charyzmatycznego Spike'a!

Z przyjemnością informujemy, że w turnieju będą cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez Stowarzyszenie Tribrony oraz firmę Enterplay, z którą nawiązaliśmy współpracę.

Pozwoli to wzbogacić pulę nagród na przykład o unikatowe karty promo.

logo.png?15974773553585114447

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, czego dokładnie potrzebujesz. Wszystko ustalimy na privie, a raczej skontaktuje się z Tobą osoba za to odpowiedzialna. Tylko musisz złożyć ten formularz.

 

Jednak mi się nie uda. Niestety nie wiem nawet czy ostatecznie pojawię się nawet na Vistulianie ( więc tym bardziej nie mogę nic zagwarantować jeśli chodzi o koncert) ponieważ wypadło mi coś czego się obawiałem i pokrzyżowało to lekko moje plany. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klacze i Ogiery!
 
 
Wchodzimy w kolejny etap organizacji!
 
Garść informacji!
 
1. Jutro rusza rejestracja! 
 
2. Oto ceny wejściówek:
 
20 zł - wejściówka "zwykła" 
 
+5 zł - nocleg na terenie ponymeeta (tzw. "sleeproom").
 
55 zł - wejściówka premium, a w jej skład wchodzi:
-bilet wraz z noclegiem
-koszulka
-kubek fosforyzujący
-przypinka
A więc jej wartość to 94 zł!
 
10 zł - wejściówka rodzinna. W takiej konfiguracji trzeba wykupić minimum dwie wejściówki, jedną dla dziecka, drugą dla prawnego opiekuna. Każda dodatkowa wejściówka dla kolejnego opiekuna lub dziecka to tylko 10 zł!
 
3. Wysłaliśmy maile do wszystkich prelegentów! Jeśli ktoś go nie otrzymał, a wypełnił formularz, to bardzo prosimy o kontakt!
 
4. Aktualnie wysyłamy też maile do sprzedawców! Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie to o co w tym chodzi?

Chyba o to, że będzie spanie na konwencie... W jakiejś sali... Na mlk3 spało się na "glebie" na karimatach/materacach/co kto sobie przytachał. Jak będzie tu, nie mam pojęcia :) Ja mam załatwiony inny nocleg, bo przyjadę zapewne wcześniej, Kopernika trza tez zwiedzić...

 

 

 

20 zł - wejściówka "zwykła"

 

20 złotych wejściówka DWU dniowa? No i BTW. Co z rejestracją?

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy są jakieś, bojawiem, ograniczenia wiekowe?

 

Z tego co wiem, niema :D Moja 50+ matka, jedzie ze mną, jako kamerzystka i opiekun, bo jestem niepełnosprawny. Do tego, kilka prelekcji na poprzednich meetach, sie jej spodobało :D A, jeśli nie masz 18 lat, to pewno będzie formularz zgody od rodziców :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam na wszystkie pytania :)

1. Nie ma ograniczeń wiekowych, ale osoby niepełnoletnie są zobowiązane przynieść zgodę rodziców wg wzoru, który rychło udostępnimy na stronie (do wydruku), bądź mogą przyjść z prawnym opiekunem. Dla takich osób przewidzialiśmy ulgi biletowe, a więc tylko 10 zł za wejściówkę.
2. Sleeproom to po prostu wyznaczona sala na noclegownię. W takiej sali dostępnej od godziny 20:00 do 10:00 dnia następnego będzie można się przespać, w ciszy i spokoju, pod opieką oddelegowanego ochroniarza. Niestety, ale karimaty czy materace trzeba przynieść własne.
Warto przypomnieć, że sleeproom to nie imprezownia i żadnego alkoholu nie wolno tam wnosić!
3. Rejestracja poniżej:
4. Zwykła wejściówka upoważnia do skorzystania ze wszystkich przewidzianych atrakcji, obojętne, do której będą trwały. Dopłata 5 zł udostępnia też miejsce noclegowe w sleeproomie.
5. Koszulka i cała wejściówka premium zostaną przedstawione w osobnym poście.


RUSZYŁA REJESTRACJA!

 

Mała uwaga dla prelegentów i innych osób, które są umówione na darmową wejściówkę: zaznaczcie proszę, że kupujecie zwykłą.

 

System płatności elektronicznych jest bardzo prosty: 

Po dokonaniu rejestracji w ciągu doby powinniśmy odezwać się z potwierdzeniem, że rejestracja została sprawdzona i wszystko w gra. We wiadomości zostanie umieszczony link i kod, który będzie przydatny przy dokonaniu przelewu na wskazany w mailu numer konta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...