Skocz do zawartości

Vistulian - wielki ponymeet Warszawy i Tribrony


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Eh, no nie wiem :twiblush:  Muszę najpierw sprawdzić, żeby się przekonać. Ale dzięki że mówisz, bo mogłoby mi to oszczędzić wielkiego rozczarowania i pieniędzy.

Chociaż na fig. typu brushable to działa...

Zawsze jest też Super Glue :aj5:

Edytowano przez Clicker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awatarki to tradycja krakowska, my mamy swoje, czyli różne kolory i postacie towarzyszące IDekowi. Wszystkie gadżety otrzymacie bezpośrednio na meetcie (uprzdzam pytanie.

Aha, i kilka osób też pytało: niestety, ale bez wejściówki nocnej nie można będzie przebywać na terenie meeta w nocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awatarki to tradycja krakowska, my mamy swoje, czyli różne kolory i postacie towarzyszące IDekowi. Wszystkie gadżety otrzymacie bezpośrednio na meetcie (uprzdzam pytanie.

Aha, i kilka osób też pytało: niestety, ale bez wejściówki nocnej nie można będzie przebywać na terenie meeta w nocy.

 

ten bilet premium/vip/ten droższy/ czy jak go tam zwał zawiera w sobie już wejściówke nocną tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Z Białego możliwe że ja się pojawię. Na 70%.

Chyba że ostatecznie coś mnie przyciągnie na MLK.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pojawiłbym się zapewne, lecz nie wiem jak będzie wtedy z budżetem no i samemu nie chce się jechać.

Tzn. wiem, koszta...

Da... Ja dobrze rozumiem chłopaka... Koszta.

 

Oba konwenty, pochłoną w moim wypadku jakieś 1000 złotych, ale warto... Połowa z tego, to druga kamera HD, plus bilety [ 110 złotych na 2 osoby na MLK]. Tutaj 75 wyjdzie. Plus spanie w Wawie, bo przyjeżdżam wczesniej, by zwiedzić Centrum Naukowe Kopernik. Ale warto, cały Lipiec zarezerwowany :D

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w ramach wakacji pojechać na dwie imprezy. Tzn. wiem, koszta... ale to pewna przygoda :) Szczególnie, że są 3 tygodnie przerwy.

Dokładnie jak Accurate powiedziała - koszta. Bogaczem nie jestem, a pobyt na ponymeetach jest dla mnie kwestią drugorzędną.

Zaoszczędziłem pieniędzy zaledwie na jedno wydarzenie, a pozostałe pójdą na ważniejsze rzeczy (OC, naprawy samochodu, czy chociażby i na głupi czynsz).

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accurate powiedziała

 

Powiedział, ale to szczegół i offtop :( Gram klacz/Pegasis, będąc Bronym :D Na obu mnie spotkasz w cosplayu tej postaci, JBC :)

 

I, jeślibym miał wybierać tylko 1 wydarzenie, radziłbym 3 dniowe MLK4 w Żywcu, jednak :) Chyba, że chcesz autografy, bo po nie i Po Kopernika jadę na vistulian, no i po premierę EQTripa od psorasa :) Meet jest drugorzędny jednak.

 

Ale, że jestem na każdym większym meecie w zasięgu, od MLK2, to przyjadę. Ale Wawa, to raczej granica moich podróżny po Polsce. Juz Bytom chyba bliżej był.

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Powiedział, ale to szczegół i offtop :( Gram klacz/Pegasis, będąc Bronym :D Na obu mnie spotkasz w cosplayu tej postaci, JBC :)

 

I, jeślibym miał wybierać tylko 1 wydarzenie, radziłbym 3 dniowe MLK4 w Żywcu, jednak :) Chyba, że chcesz autografy, bo po nie i Po Kopernika jadę na vistulian, no i po premierę EQTripa od psorasa :) Meet jest drugorzędny jednak.

 

Ale, że jestem na każdym większym meecie w zasięgu, od MLK2, to przyjadę. Ale Wawa, to raczej granica moich podróżny po Polsce. Juz Bytom chyba bliżej był.

Moim pierwszorzędnym celem jest poznanie ludzi, z którymi już od długiego czasu utrzymuję kontakt. I to właśnie od ich obecności na MLK zależy mój wybór. Jeżeli nie będzie ich na konwencie, to wybieram się na Vittuliana, bo jest on znacznie bliżej.

Kwestię doboru ciekawszych prelekcji, czy poznania nowych ludzi pozostawiam na przyszłość. Będzie to mój pierwszy ponymeet, więc chcę się jakoś "zaaklimatyzować".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu opublikujemy kompletną listę atrakcji. Rozpiska godzinowa będzie znana raczej w czerwcu.

 

Nie no... opublikowanie programu samego w sobie to kwestia honoru :P Oczywiście, że musi być ukazany z odpowiednim wyprzedzeniem :P

 

 

Na Vistulianie na pewno spotkacie wielu ludzi z fandomu. Spodziewamy się około 300 osób.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...