Skocz do zawartości

Vistulian - wielki ponymeet Warszawy i Tribrony


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Sobota 8:30 , całkiem możliwe że się spotkamy , bo mniej więcej  o tej porze będzie na centralnym Lubelska Delegacja ze mną na czele. :pinkie:

(Pociąg planowo ma być o 8:45)

Hmm, możemy zaczekać i wspólnie podjechać tramwajem 33 (kierunek Młociny), by wysiąść na Reymonta i podejść kawałek   :cmc: . Bez problemu powinniśmy mieć przynajmniej 20 minut zapasu, o ile akredytacja rozpocznie się punkt 10:00 (czyli mamy spokojnie 35 minut)

 

Aczkolwiek ja się nie podejmuje pilnowania całej tej bandy. Mnie wystarcza moi dwaj, których trzeba pilnować.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Hajnowski fandom bronies wysyła swoją delegację w liczbie jednego. Szekle poszły, więc na 99% się pojawię.

Liczę na dobrą zabawę, zwłaszcza, że już widzę prelekcje, na których będę musiał się pojawić. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

A które Ciebie najbardziej zainteresowały? :)

Przede wszystkim prelekcja Tosta o "starych czasach". Wiem, że autor jest w fandomie równie długo jak ja, więc jeżeli nie będzie to gadanie typu "kiedyś było lepiej, bo tak mówię", to widzę naprawdę spory potencjał na porządniejszą dyskusję. Kolejną jest prelekcja Sipera. Będzie omawiał temat leżący w kręgu moich luźnych zainteresowań.

Oprócz tego jeszcze pojawię się u Imesza. Temat dziennikarstwa na obecną chwilę jest dla mnie zupełnie obcy, więc liczę, że jakoś mnie ten temat zainteresuje. Poza tym obiecywałem już, że się pojawię, o ile będę na Vittulianie.

No i mimo wszystko spróbuję pojawić się u ciebie. Co prawda w kucach siedzę już ponad 3,5 roku, ale to będzie mój pierwszy ponymeet w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! To będziemy mieli okazję pogadać o tłumaczeniach xD Zarejestrujcie się koniecznie!

 

 

Już załatwione :) Jeszcze tylko opłata rejestracyjna and we're game.

 

>pogadać o tłumaczeniach 

i ch*j, jadę tam, właśnie zdecydowałem 

O tłumaczeniach? Count me in! :)

 

Swoją drogą nigdy się nie spodziewałem, że szanowne towarzystwo śledzi mój kanał :)

 

 

No to se pogadałem. Jestem najniższy, to się nie dopcham xD

 

Dopchasz się, dopchasz. Bardzo chętnie porozmawiam z każdym kto będzie miał na to ochotę i odpowiem na wszystkie pytania.

Swoją drogą, skoro pojawiły się takie głosy, może też kiedyś pomyślę o urządzeniu prelekcji :godpony:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...