Skocz do zawartości

Vistulian - wielki ponymeet Warszawy i Tribrony


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

(Olaboga, ja jestem aktywny)

 

Pytanko.

Kiedy lub gdzie (jeśli jest już) będzie dostępna pełna rozpiska planu? Sesja stresuje, ale taka informacja zawsze zmotywuje do nauki (sic) :)

 

 

podpisano: mua.

Edytowano przez Babunia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Gwoli ścisłości, nie widzę Sygn userów...

Profil -> Edytuj Profil -> Ignorowani użytkownicy -> "Ignoruj wszystkie sygnatury użytkowników w tematach i prywatnych rozmowach" (odznaczasz)

 

 

Żeby nie było, że offtop: Czy ktoś oprócz mnie wybiera się jeszcze ze stacji w Białymstoku, albo dosiada się gdzieś po drodze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie na pewno Malvagio, a że mnie pytał o to samo co Ty pytasz, to pewnie polecę Wam się jakoś umówić.

 

Co do rozpiski: godzinowa będzie niedługo. Na chwilę obecną mogę przypomnieć jedynie, że wszystkie atrakcje są 4 lipca, w sobotę.

A 5 co będzie skoro atrakcje będą 4 lipca? :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lipca na zakończenie będzie rozdawana gazetka, gdzie znajdzie się podsumowanie tego, co przeżylismy na imprezie, wyniki konkursów... taka pamiątka. Natomiast wcześniej, w ciągu nocy, oprócz samego spania będą nocne broniaczy rozmowy i w ramach możliwości wspólne oglądanie

Gazetka? O.o Yay ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już pierwsze koszulki i kubki! Oto przykłady przedmiotów kolekcjonerskich, na zdjęciach jeszcze nie ma przypinek.
Koszulki pochodzą z kilku firm, więc ich rozmiarówka jest baaaardzo szeroka. Są dwa typy materiału, to trochę widać na zdjęciu.
Kubki świecą w ciemnościach! Jak się ściemni, to dorzuce odpowiednią fotę, która to ukaże. Można je prać w zmywarce i wsadzać do mikrofali.
Bardzo wysoka trwałość obrazków. W razie czego zapewniamy gwarancję, jakby coś się skruszyło lub wyblakło.
Grafiki powstały przy udziale: Ruhisa, Skradacza, Sonica i Spidiego.
 
hjiHMRdm.jpg nkqWsDwm.jpg ChfvZfBm.jpg e9zwnMtm.jpg wGRtzqom.jpg 
 
 
Zdjęcia kubków w ciemnościach. Pierwsze trzy zostały wykonane w różnych trybach. Pokazują, jak świeci lekko nafosforyzowany kubek. Wtedy jasne płaszczyzny jaśnieją o wiele mocniej od ciemnych (tło), co daje bardzo ciekawy efekt. Widać świecące oczy postaci, magię jednorożców i tak dalej.
Z kolei trzy ostatnie zdjęcia to kubek stojący pod lampką dłuższą chwilę. Da się przy nim niemalże czytać  :RPHVO: 
Wszystkie zdjęcia zostały wykonane w całkowitych ciemnościach.
I2cH0Hqm.jpg KDCo9eCm.jpg wI6zJHLm.jpg
 
I druga sesja...
ejQRr1Pm.jpg CdYXsGzm.jpg rCE1VMjm.jpg

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tego typu gadżety będą dostępne na sztuki w Spidimarkecie? Bo tym kubkiem właśnie sprawiłeś, ze zaczynam żałować, że nie wybrałem epickniejszej wejściówki, tylko zwykłą. Byłoby w czym pić poranną herbatę w IWC PAN, na praktykach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, te gadżety będą dostępne w Spidimarkecie w cenach:

-Kubek 25 zł
-Koszulka 40 zł
-Przypinka 4 zł

 

Przewiduję upusty dla osób, które będą robiły większe zakupy. 

 

AHA! Wejściówki kolekcjonerskie już się skończyły, następne zgłoszenia dostają się na listę rezerwowych.

 

Równocześnie przypominam wszystkim, którzy zamówili wejściówki kolekcjonerskie, aby uiścili opłatę do 20 czerwca. Jeśli jest to niemożliwe, to proszę o kontakt!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spidi? Małe pytanie... Okazuje się, że mogę załatwić i trzecią kamerą co oznacza, że PRAWDOODOBNIE dałbym radę nagrać WSZYSTKIE Panele/Wykłady... Jest tylko taki problem, że mam jedynie 2ch kamerzystów. A wiec musiałbym zostawić jeden aparat samemu sobie :( Wiem, że będziesz 1 Panel sam prowadził. Mógłbym jeden z tych aparatów zostawić na twojej prelekcji? A potem go odebrać?

 

Po prostu[o ile prowadzący sie zgodzą] chciałbym nagrać i udokumentować jak największą ilość atrakcji z tego wydarzenia :)

Taki ze mnie "mały dziennikarz konwentowy" się robi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jakby poprosić Spidiego żeby zorganizował MLK, to pewnie dałby radę albo ściągnąć całą obsadę od dubbingu, albo i samego Johna De Lancie. Po prostu Spidi jest chyba w stanie zorganizować wszystko (poradziłby sobie za PRLu).

Brawo Spidi, Brawo Tribrony.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jakby poprosić Spidiego żeby zorganizował MLK, to pewnie dałby radę albo ściągnąć całą obsadę od dubbingu, albo i samego Johna De Lancie. Po prostu Spidi jest chyba w stanie zorganizować wszystko (poradziłby sobie za PRLu).

Brawo Spidi, Brawo Tribrony.

Bardzo możliwe, ale na MLK2 ściągnięto Tie :) No i króla sombrę :) Ale ściągniecie całej obsady, to by było COŚ :)

 

 

 

Ale się prawie udało na MLK 2 XD

 

Udało, ale na Skypie, z bardzo kiepskim netem :D

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkim osiągnięciem MLK było to, że był to pierwszy meet, na którym pojawili się lektorzy, a to przełamało pewną barierę fandom-real. Tam było zasługa Sz6stego i jego kontaktów. Zresztą, Pan Klimek teraz bardzo chętnie odwiedza broniaczy też dzięki Sz6stemu i Iron Wolfowi.

 

To zasługa całego zarządu Stowarzyszenia, a więc MKXD i Skradacza i naszych znajomych spoza fandomu, a z branży dubbingowej. W żaden sposób tylko moja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,ale nie wiem czy to błąd techniczny mojej drukarki czy u Was,bo zgodę rodzica drukuje mi tylko w połowie na pół kartki nawet,gdy zmieniam skalę jest tak samo,a muszę mieć zgodę :burned:

A, spróbowałes zapisac plik formularza na swoim dysku? Czy drukujesz bezpośrednio ze strony www? Bo MOŻE być coś z plikiem, faktycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...