Skocz do zawartości

Vistulian - wielki ponymeet Warszawy i Tribrony


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Mam pytanie- czy podczas meetu będzie jakaś aukcja charytatywna/czy coś w tym stylu? Pamiętam, na krakowskim dużo przedmiotów nie było ale i tak zabawa i walka o wygraną była :D

Aukcje na krakowskim były zaskakujące (35 zł za pudełko po pizzy  O.o ), ale i zapewniały sporo emocji. Zwłaszcza jak licytowany jest twój towar.

 

Chciałeś powiedzieć, JEŚLI pójdzie?? Tak koło 1500, znając nasz fandom...

Biorąc pod uwagę, ze będzie 3 razy więcej ludzi niż na krakowskim i, że mamy taki a nie inny towar, to rzeczywiście można się spodziewać wysokiej ceny. Choć z tym 1500 to lekka przesada (obym się mylił). Pluszak, patrząc po jego rozmiarze jest wart minimum 500-600 zł (może przeginam w drugą stronę) i patrząc na nasze Polskie realia, żeby cena osiągnęła 1500 musi być na sali 2 raczej bogatych fanów, którzy będą się przebijać. Dlatego bezpiecznie stawiam, ze cena dojdzie raczej do tych 1100 zł. (obym się mylił)

 

Przy okazji, chciałbym spytać o 2 rzeczy:

Czy jest już jakaś lista głównych fantów, które będą na aukcji (no bo wiadomo, że parę osób jeszcze przyniesie coś w trakcie meeta)

Kiedy będzie rozpiska atrakcji w siatce godzinowej? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aukcje na krakowskim były zaskakujące (35 zł za pudełko po pizzy  ), ale i zapewniały sporo emocji. Zwłaszcza jak licytowany jest twój towar.

Za to pudełko pizzy to chyba nawet więcej było... chodź nie dam głowy uciąć. Pamiętam, że róża na wstępie za jakieś 2-3 dyszki się sprzedała :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że było tak:

pudełko chyba 35 zł

2 karty z philominą 40 zł

Rysunek z autografem M. Klimka 100zł

Antropologia 105 zł

Past Sins wydanie Angielskie w twardej oprawie (biały karton) 60 zł

No i inne fanty, których ceny nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie autograf, tylko cały rysunek sombry, który ktoś (nie pamietam kto) narysował w międzyczasie a Klimek osobiście go podpisał. 

Jak się do niego podeszło i uśmiechnęło to pewnie podpisałby się na innym, ale ten był na aukcji charytatywnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz kupowałem plakaty (nie pamiętam u kogo) i były po 5 zł za A3. Osobiście jestem z niego zadowolony i chyba przyszła pora żeby wykopać mu nieco towarzystwa (choć plakat Starlight VS Twilight nie istnieje  :oops:  ). Nie wiem jak jest z zamawianiem plakatów z ,,własnymi" artami, ale raczej wątpię żeby ktokolwiek machnął taki na miejscu. Choć kubki i koszulki robią na bierząco (1 osoba), o przypinkach nie mówiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja prywatna:

 

 

cennik
 
 
przypinka - 4 zł
kubek zwykły - 20 zł
kubek świecący - 25 zł
kubek z obrazkiem pojawiajacym się pod wpływem wrzątku - 25 zł
plakat A3 - 8 zł
poduszka - 40 zł
koszulka biała - 30 zł
koszulka czarna (TYLKO KATALOG) - 40-50 zł
przeróbka figurki - różnie
figurki same w sobie - różnie
torba, siatka na zakupy z kucykiem - 25
portfel - 35 zł
torba raportówka na ramię czarna- 50 zł
serwetka - 5 zł
zakłądka do książek - 3 zł
szaszetka na telefon - 20 zł
podkładka pod kubek - 6 zł
podkładka pod myszkę - 30 zł
czapki kucykowe - 10 zł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jedna rzecz czy zdążył bym się spotkać z aktorami dubbingowymi (zrobić sobie fotkę i poprosić o autograf) i wziąć udział w turnieju CCG.

Bo z tego co widzę te atrakcje sie na siebie nachodzą.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły plan. Moja prelka jest na końcu, co mi bardzo pasuje, i pokrywa się tylko z jedną atrakcją na której chciałem być :)

Aukcja? Aż zaczynam żałować, ze nie mogę być w 2 miejscach na raz (poszłoby się na turniej i do pani Mrozińskiej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły plan. Moja prelka jest na końcu, co mi bardzo pasuje, i pokrywa się tylko z jedną atrakcją na której chciałem być :)

 

Od początku kiedy się dowiedziałem, że robisz prelke to chciałem na niej być a teraz mi w jej trakcie wstawili aukcje charytatywną :_: Wybacz kolego, ale przez to się nie pojawię...

 

Nagra ktoś jego prelekcje? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...