Skocz do zawartości

Vistulian - wielki ponymeet Warszawy i Tribrony


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Nagra ktoś jego prelekcje?

 

 

Ja postaram się nagrać tyle prelekcji, ile zdołam, będę miał 3 aparaty[ Mogę od bidy wziąć jeszcze kamerę sportową, ma czułe mikro no i HD :D Tylko, nie widać co nagrywa i z ustawieniem byłby kłopot :D No i mam dyktafon :) ], ale nie mam 3go kamerzysty, będę musiał kogoś poprosić o "potrzymanie" :(

 

PS: DO Dziennikarzy z Radia YAY. Czy sala Alikorna, będzie nagrywana przez was? Spotkanie z RD i Discordem? Jeśli jest tu ktoś z Radia[McKey?], to proszę o odpowiedź, wtedy będę mógł odpuścić sobie tą salę i skupić się na prelekcjach :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plz zią, będę wdzięczny. Firstu liczy na Ciebie.

Napisałem juz pytanko do radia YAY :) Czy zajmą się salą Alikorna/Tii, to by mi 1 odpadła i mógłbym więcej z konwentu nagrać :) Postaram się. Ale ja zamiast gadać z ludxmi na mecie, coś więcej, wolę dokumentować :) Co nie wyklucza oczywiście cichej rozmowy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja? Aż zaczynam żałować, ze nie mogę być w 2 miejscach na raz (poszłoby się na turniej i do pani Mrozińskiej)

Tak się składa, że nie. Początkowo chciałem być, ale ostatnie wydatki sprawiły, że mnie zwyczajnie nie stać na zwojowanie czegoś fajnego na aukcji :/ Chciałem pójść na "Międzynarodowy fandom polskim okiem"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że nie. Początkowo chciałem być, ale ostatnie wydatki sprawiły, że mnie zwyczajnie nie stać na zwojowanie czegoś fajnego na aukcji :/ Chciałem pójść na "Międzynarodowy fandom polskim okiem"

Wiesz, szczerze to sam byłem na 2 aukcjach i też nic nie kupiłem bo cena zabija, ale samo patrzenie jak inni licytują też jest fajne (tym bardziej jak licytują twój towar). Z drugiej strony może se obejrzę retransmisję jak się pojawi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja do wszystkich osób zaskoczonych, że drugiego dnia nie ma zorganizowanych atrakcji: mówię o tym od około miesiąca, że pierwszy dzień, to atrakcje, drugi to noc i wolne pogaduchy. Naprawdę, wspominałem o tym nieraz tutaj i na fejsie.

 

De facto impreza trwa 23 godziny i jest rozciągnięta na 2 dni. O tym też było.

 


Vistulian nawiązuje do tradycji otwockich

Łohohohoho, ciekawe porównanie, tylko Otwocki się tym różnił od nas, że nie miał organizacji. Taki szczegół.

 


Nie ma tego na planie... mam rozumieć, że moja praca nad wektorem idzie na marne?

 

Ponieważ nie ma miejsca i czasu na zrobienie PRELEKCJI o Queen Poland, zrobimy z tego wystawę, zatem wszystko, co zostało wsadzone na grupę na fejsie lub tutaj na forum się nie zmarnuje, o to się nie martwcie.

 


Wiesz, szczerze to sam byłem na 2 aukcjach i też nic nie kupiłem bo cena zabija, ale samo patrzenie jak inni licytują też jest fajne (tym bardziej jak licytują twój towar). Z drugiej strony może se obejrzę retransmisję jak się pojawi
Cytuję inny post, niż chciałem, bo nie chce mi się nurkować w temacie. Niestety, ale przebudowa teraz planu jest już niemożliwa. Zawsze jakieś fajne atrakcje będą na siebie nachodzić :/ Przykro mi.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


może se obejrzę retransmisję jak się pojawi

 

Mam oficjalne info od radia YaY, planują nagrywać "Salę Alikorna", wiec sądzę ze retransmisja będzie :) Ja ze swojej strony skupię się na prelekcjach. Oczywiście nie odpuszczę Autografu od RD i Kordusia. Szczególnie, że obiecałem Pillowi, że mu zdobędę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem, że będę, i jeśli ktoś jest zainteresowany spotkaniem ze mną (nie wiem czemu miałby być, ale to inna sprawa) to tutaj są wszystkie informacje: http://ryma2001.deviantart.com/journal/Spotkajmy-sie-na-Vistulianie-542045312(normalnie jestem taaaaaaaaaaaaka sławna)

Dlaczego na spotkaniu z tobą może zależeć? Umiesz rysować i masz większą galerię ode mnie. Poza tym, jesteś w fandomie, a ja na ten przykład lubię spotykać ludzi z fandomu, bo każdy z nich jest inny i ma ciekawą historię do przekazania.

 

Tak. Jak pogoda dopisze, to będzie udostępnione boisko, na którym będzie można zażyć Słońca ;)

Powznosiłbym modły do Celestii, ale znając moje zezowate szczęście (nawiasem bardzo dobry film), będzie skwar i +30 w cieniu, więc sobie odpuszczę. A tak poważnie, to według prognoz na Gdańsk to nie zapowiadają się fale upałów, choć odrobina słońca się pojawi. Ogólnie miałem kiedyś link do świetnej, norweskiej strony z pogodą, która się świetnie sprawdza (aczkolwiek jest krótkoterminowa raczej bo na bieżąco wprowadzają zmiany), ale nie mogę go znaleźć. Dlatego powiem tak, oby ciśnienie było w okolicy 1000hPa a temperatura nie przekroczyła 305K. 

 

Mam oficjalne info od radia YaY, planują nagrywać "Salę Alikorna", wiec sądzę ze retransmisja będzie :) Ja ze swojej strony skupię się na prelekcjach. Oczywiście nie odpuszczę Autografu od RD i Kordusia. Szczególnie, że obiecałem Pillowi, że mu zdobędę :D

Czyli można spokojnie wybrać się na turniej i tylko żałować, że się tam fizycznie nie było. 

 

T- 8d 13h. Over

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można spokojnie wybrać się na turniej i tylko żałować, że się tam fizycznie nie było.

 

Co do turnieju, ktoś by go nagrał? Bo ja sobie go odpuszczę... BronySWAGA, też, bo radio go nagra, dostałem wiadomość nie dawno... Próbuje właśnie ustalić, co nagrają inni, by móc nagrać to, czego inni nie złapią. Potem zebrało by się materiały, zawsze to robię, jak nagrywam se płytkę z meeta[szukam udostępnionych zdjęć, filmów, wszystkiego :) ]

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do turnieju, ktoś by go nagrał? Bo ja sobie go odpuszczę... BronySWAGA, też, bo radio go nagra, dostałem wiadomość nie dawno... Próbuje właśnie ustalić, co nagrają inni, by móc nagrać to, czego inni nie złapią. Potem zebrało by się materiały, zawsze to robię, jak nagrywam se płytkę z meeta[szukam udostępnionych zdjęć, filmów, wszystkiego :) ]

Spytam Pira czy coś będzie nagrywał, ale on dysponuje tylko 1 zestawem na 1 stół (statyw + smartfon), więc może być nieco biednie. sam też nie mam sprzętu, więc wypadałoby coś zorganizować. Może radiowcy się tym zajmą? Jak nie, to trzeba będzie znaleźć jeszcze po 1 kamerze na każdy stół i sporo miejsca na jakimś dysku, nie mówiąc o dźwięku. 1 rozgrywka to niecałe 0,5 Gb w 720P (zależy od kodeka i długości). Spore wyzwanie, nie powiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dziś już wiem na pewno, że przyjadę (no chyba, że jakaś kometa uderzy, albo ktoś w pociągu mnie napadnie) i mam też propozycję od Mystherii na ciekawe nagrania z eventu (sam też będę nagrywał, ale jeszcze nie wiem dokładnie co, bo za dużo tego, by się zdecydować). Więc mogę się z zgadać z paroma osobami, które też będą nagrywać eventy, a jak wszystko ładnie pójdzie, to Mysthi obiecała wrzucić to na swój kanał Dailymotion (no chyba, że będą jakieś zastrzeżenia od organizatorów, ale powinno być cacy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako Radio Yay, przymierzamy się do nagrania wszystkich wydarzeń mających miejsce w Sali Alikorna (i wrzucenie ich na nasz YouTube'owy kanał). Jak to wyjdzie, to już zależy od możliwości samych organizatorów (np. podłączenie kamery do konsolety, żeby móc nagrywać dokładnie każdą kwestię powiedzianą do mikrofonu itd.)

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Mordecz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i sporo miejsca na jakimś dysku,

 

Dysk nie będzie problemem :) Wezmę 640 GB dysk pod USB :) Zawsze szykuje miejsce do zrzutów :)



Więc mogę się z zgadać z paroma osobami, które też będą nagrywać eventy,

 

Cza by było się spotkać na meecie i ustalić, kto co będzie nagrywał... Najlepiej znaleźć się na oficjalnym rozpoczęciu. Mnie znaleźć łatwo, kostium pegaza, taki pomarańczowy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...