Skocz do zawartości

Vistulian - wielki ponymeet Warszawy i Tribrony


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Zapraszamy, mamy fajne atrakcje ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vistulian już za tydzień! Oto kilka porad, jak zrobić, aby przeżyć:

 

1.      Zanim zada się pytanie, warto sprawdzić, czy już na nie nie odpowiedział ktoś dookoła, albo wręcz nie ma tej informacji w pakiecie informacji w stopce.

2.      Meet zaczyna się o 11:00 4 lipca w sobotę, a kończy o 10:00 5 lipca (niedziela), trwa zatem 23 godziny, z czego od 20:00 w sobotę mamy spokojną część nocną. To ten nocleg, który jest ujęty w Waszym bilecie. Prawo do pobytu na terenie szkoły mają wtedy tylko osoby z wykupionym noclegiem. Resztę będziemy grzecznie prosili o opuszczenie budynku.

3.      Rejestracja jest już zamknięta, ale oczywiście nikt nigdzie nie powiedział, że nie można przyjść na meeta, jak ktoś nie zdążył ;) Można przyjść bez rejestracji, można też płacić na miejscu! Naprawdę ;)

4.      Nocleg na meetcie to będzie typowy nocleg konwentowy, a więc mamy salę lekcyjną i podłogę, dlatego polecamy każdemu, aby wziął ze sobą śpiwory/karimaty i tak dalej.

5.      Spotkania z gośćmi specjalnymi będą i oficjalne (na wielkiej sali, rozmowa, prowadzący, flesze), ale po nich poprosimy naszych gości, aby wyszli na korytarz. Tam będzie okazja pogadać z nimi bardziej prywatnie, zdobyć autografy i porobić sobie zdjęcia.

6.      W opublikowanym planie tego nie widać, ale pomiędzy atrakcjami często będą krótkie przerwy.

7.      Część nocna meeta to pogaduchy, spokojne granie w gry, oglądanie serialu i podobne spokojne rzeczy.

8.      Sam meet odbywa się w szkole, a jak dopisze pogoda, udostępnione też będzie boisko. Będzie też strefa bez atrakcji, gdzie będzie można po prostu posiedzieć i pogadać. Będzie coś w rodzaju szatni.

9.      Każdy uczestnik meeta przy akredytacji otrzyma rozkład jazdy atrakcji i inne potrzebne informacje, jak telefony alarmowe. No i oczywiście IDeka ;)

Na meetcie będą osoby posiadające żółte, wyraziste opaski. To ochroniarze. Tak jak do helperów, można się do nich zgłosić po pomoc. Będą też osoby z białymi opaskami i czerwonymi krzyżami. To osoby przeszkolone medycznie. Do tej osoby w pierwszej kolejności należy zwrócić się po pierwszą pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszki będą do kupienia w Spidimarkecie :P Tak samo plakaty i komiksy do zbierania autografów.

 

Zamierzam kupić dużo stuffu z Flitter i Octavią ( na krakowskim była trochę bieda bo załatwiłem sobie z nimi tylko 5 naklejek i 2 przypinki :c Mam nadzieje, że teraz będzie lepiej). Będą poduszki? Hmm... interesujące, pewnie jak znam siebie nakupuje ile wlezie i znowu będę miał problem z transportem tego wszystkiego do domu xD

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić dużo stuffu z Flitter i Octavią ( na krakowskim była trochę bieda bo załatwiłem sobie z nimi tylko 5 naklejek i 2 przypinki :c Mam nadzieje, że teraz będzie lepiej). Będą poduszki? Hmm... interesujące, pewnie jak znam siebie nakupuje ile wlezie i znowu będę miał problem z transportem tego wszystkiego do domu xD

Z serii "problemy pierwszego świata" XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza szykuje się olbrzymia, nie powiem. A im więcej czytam, tym bardziej chcę w końcu być tam na miejscu, z wami i całą tą masą atrakcji. Nawet jeśli połowę czasu spędzę na turnieju (chyba, że odpadnę w pierwszej rundzie), to i tak będzie co wspominać. Poduszki co prawda u Spidiego nie kupię (mam własną, dmuchaną), ale jakieś gadżety i może fajny plakacik, kto wie. 

ps. Jest jakaś lista głównych fantów, które pojawią się na aukcji, czy tylko znana jest Luna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację. Zwłaszcza, że sporo ciekawych fantów trafia bez zapowiedzi na aukcję. Z resztą, znając równanie stosunku portfela do entuzjazmu aukcyjnego raczej nie przewiduję ażebym był gotów wydać wyższą kwotę w celu nabycia proponowanego towaru, jednocześnie przebijając inne, hojne oferty. Nawet jak porzuciłem plan wykonania SLI, fundusze nie rozpieszczają.

Poza tym, wciąż jestem rozdarty między Aukcją, a prelekcją.

Nie mówiąc, że korci pewien dość drogi model.

Edytowano przez Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja planu i kilka wersji do wglądu... jakby ktoś chciał sobie wydrukować w kolorze ;) Oczywiście dostaniecie czarno-białą kopię na meetcie:

 

https://drive.google.com/file/d/0B6A-e17VMq5RZ2lTRlJ2ZFoyQWc/view

 

https://drive.google.com/file/d/0B6A-e17VMq5RMXRrRmVlZjVOSE0/view

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@First Choice, Popieram. Zmiana fenomenalna.

 

@Accu SLI to głównie zabawa dla bogatych bo niezbyt się skaluje ( druga karta to wzrost o mniej więcej 75% a nie 100), dlatego często mimo wszystko kupić lepszą grafę (ja mógłbym na ten przykład dołożyć sobie do R9 290, albo 380x zamiast drugiej GTX 760). Nie będę jednak ciągnąc offtopu i gdybać na co nie mam obecnie kasy. Bo nawet gdybym miał, to bym jeszcze się zastanowił nad Pz IV 1:16, albo Kingtiger z wierzą Henschella w tej samej skali.

 

Na razie jednak pora jechać na meeta i świetnie się bawić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jednak pora jechać na meeta i świetnie się bawić

 

Sun, biorę zestaw baterii... I dodatkowa kamerę 720p, ta sportową... Zrezygnowałem z jednej pogadanki na korzyść CCG, więc wam pomogę. Kłopot jest z nie posiadaniem karty SD do kamerki sportowej, bo wszystkie karty będą zajęte, przez 3 inne kamery. A nawet, jakbym z jednego słabego aparatu wyjął, to starczy max na 15 minut, miejsca :( Ale staram się właśnie załatwić dodatkową, słabo to jednak widzę :(

 

Ps, jaka masz baterie w swoim aparacie? Jeśli paluszki "AA", to ja będę miał ładowalne, więc się energia nie martw :)

 

PS2... http://merlin.pl/Kamera-sportowa-Tracer-SportCam_Tracer,images_zdjecia,20,TRAKAM43446_2.jpg- ta kamera sportowa, ma jeden problem, zapewne widzisz jaki, Sun :( Z ustawieniem pola nagrywania, byłby problem :(

 

 

 

Będę musiał polegać na nagraniach D:

 

Będą, te co mam nie pokreślone na grafiku, to załatwię :D Szczyt Pisarzy... Daruję se jednak pogadankę o fikach. Najbardziej mnie cieszy przesuniecie w sali z łbem "Changa :D " Bo będe mógł kamery poustawiać, i lecieć spotkać się z RD :D

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sun, biorę zestaw baterii... I dodatkowa kamerę 720p, ta sportową... Zrezygnowałem z jednej pogadanki na korzyść CCG, więc wam pomogę. Kłopot jest z nie posiadaniem karty SD do kamerki sportowej, bo wszystkie karty będą zajęte, przez 3 inne kamery. A nawet, jakbym z jednego słabego aparatu wyjął, to starczy max na 15 minut, miejsca :( Ale staram się właśnie załatwić dodatkową, słabo to jednak widzę :(

 

Ps, jaka masz baterie w swoim aparacie? Jeśli paluszki "AA", to ja będę miał ładowalne, więc się energia nie martw :)

 

PS2... http://merlin.pl/Kamera-sportowa-Tracer-SportCam_Tracer,images_zdjecia,20,TRAKAM43446_2.jpg- ta kamera sportowa, ma jeden problem, zapewne widzisz jaki, Sun :( Z ustawieniem pola nagrywania, byłby problem :(

 

 

 

 

Będą, te co mam nie pokreślone na grafiku, to załatwię :D Szczyt Pisarzy... Daruję se jednak pogadankę o fikach. Najbardziej mnie cieszy przesuniecie w sali z łbem "Changa :D " Bo będe mógł kamery poustawiać, i lecieć spotkać się z RD :D

 

Ja mam kamerę 1080p w swojej Lumii, może się przydam jakoś? Jak nie możesz czegoś nagrać, to powiedz, z chęcią bym się tym zajął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...