Skocz do zawartości

Dyskusja o dziale RPG


Niklas

Recommended Posts

Nie wystraszcie się znikających postów - po prostu biorę konkretne pomysły i kiedy już je urzeczywistnię(Tablica MG, Temat zapisów do MG, Kącik Porad) to usuwam posty z nimi związane dla większej przejrzystości. Posty które zawierają treść wykorzystaną i treść jeszcze nie wykorzystaną zostają, żebym wiedział co dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, dział Luźnych przeniesiony.

Zachowa swoją nazwę, idąc za radą osób się tu wypowiadających i tych którzy wypowiedzieli się na PW. Za wszystkie sugestię dziękuję. W regulaminie pojawiła się też notka żeby MG składając podanie w rekrutacji mógł dorzucić link do swojej gry, żeby można było zobaczyć co potrafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Nie mam zielonego pojęcia, gdzie najlepiej umieścić to pytanie, więc zrobię to tutaj, bo w końcu "dyskusja" to bardzo szerokie pojęcie.

 

Czy rekrutacja na MG jest wciąż zamknięta? I jeżeli tak, czy są szanse na zmianę tego stanu rzeczy? No co ja się będę, od paru miesięcy męczy mnie chcica na jakiś solidny pebeef i nijak nie mogę jej w pełni zaspokoić, a na dobitkę teraz ciężar chcicy przeniósł się z "granie" na "prowadzenie", dlatego też pytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...