Skocz do zawartości

Fallout Equestria, Minecraft serwer || Rekrutacja do ekipy.


Decaded

Recommended Posts

Witajcie!

Poszukujemy kilku osób, które byłyby chętne do współpracy nad dopieszczanym już serwerem MC o tematyce Fallout: Equestria.

 

 

40c4680c33.jpg

 

 

Na chwilę obecną poszukujemy:

Osobę znającą język LUA,
Trzech architektów obeznanych w realiach Fallouta (może być i non-poni),

Osobę lub dwie znające się na Terraformingu Minecraftowym,

Oraz kogoś z bujną wyobraźnią do wymyślania zagadek logicznych (lub przeczących logice).

 

Wymagamy:

Ogarniętość umysłową,

Zdolność pracy w grupie,

Mile widziany mikrofon, acz nie jest wymagany.

 

Gwarantujemy:

Ogarniętą administrację, która "wie co robi" i tylko czasem coś popsuje*,

Wysłuchanie wszystkich za i/lub przeciw każdego członka zespołu**,

Miłą atmosferę.

 

Uprzedzając pytania:

Tak, można się zgłosić na więcej niż jedno stanowisko.

 

 

Screenów z serwera nie pokażę, ponieważ Celofyz (drugi admin) jest leniem i muszę wszystko robić sam :lie:

Uchylę jednak rąbka tajemnicy i zademonstruję wersję PRE-ALPHA naszego launchera, który jest w pełni zautomatyzowany (sam pobiera aktualną wersję plików i nawet się aktualizuje):

Aktualnie posiada zupełnie inny design, bardziej Falloutowy, jednakże jest to wersja niepubliczna (obecnie).

 

f4a34d59be.png

 

 

No dobra, pokażę Wam jedno zdjątko z serwera... Oto Zamek Dwóch Sióstr, znajdujący się na wzgórzu wewnątrz lasu Everfree:

 

34c941caef.png

 

 

Dla ciekawskich:

Serwer będzie działał 24/7, dostępny dla premium oraz non-premium.

Jego główną zaletą jest fakt, iż można na nim, bez większych problemów, grać nawet przy łączu ~10kb/s (kompresja danych motzno).

Ze względów bezpieczeństwa, fizyczny dostęp do serwera ma tylko główny administrator (w tym wypadku ja).

Zasoby maszyny pozwalają zdetonować jednocześnie 99,999 kostek dynamitu, powyżej 100k odczuwalne są lekkie lagi (testowane kilkukrotnie).

Miesięczny koszt utrzymania (średnio) wynosi... 8 złotych, 32 grosze. Bardzo energochłonna maszynka.

 

 

No, to chyba tyle.

Ewentualne pytania i/lub zgłoszenia można zamieszczać w tym temacie, lub kontaktując się bezpośrednio ze mną.

Serdecznie zapraszam :giggle:

 

 

 

PS:

W kiblu mamy radio.

 

 

___________

*Ale jak już popsuje, to nie idzie tego odratować bez przywracania 1/3 maszyny. Psucie tyczy się tylko Deca.

Spokojnie, robimy backupy co kilkanaście minut.

**Każdy może zmienić dowolną rzecz na serwerze (a nawet w ekipie), pod warunkiem, że będzie potrafił to odpowiednio uzasadnić.

Edytowano przez Decabot OS
  • +1 7
Link do komentarza

Ja mam za to kilka pytań. O ile chcesz na nie odpowiedzieć ;p.

 

Pierwsze to. O jakie zagadki logiczne ci chodzi? O typowe tekstowe czy też o jakieś systemy redstone itp.

 

Drugie(pytanie do kolejnych pytań ;p), Czy można zadawać pytania odnośnie samego serwera czy też jest to owiane tajemnicą i wszyscy "współpracownicy" nabierają wody w usta? 

Link do komentarza


Ja mam za to kilka pytań. O ile chcesz na nie odpowiedzieć ;p.

Lubię pytanka, dajesz :fluttershy5:

 


O jakie zagadki logiczne ci chodzi?

Każda zagadka logiczna jest mile widziana. Od zwykłego zadania typu "quest", poprzez redstonowe dzieła sztuki, a na zagadkach scricte wplecionych w fabułę kończąc. 

 


Drugie(pytanie do kolejnych pytań ;p), Czy można zadawać pytania odnośnie samego serwera czy też jest to owiane tajemnicą i wszyscy "współpracownicy" nabierają wody w usta? 

Naturalnie, zadawać pytania można, albowiem kto pyta nie błądzi.

Wody w usta nikt nie nabiera. Preferuję mieć rozmowny team :derp2:

Jednakże należy wziąć pod uwagę, iż nie zdradzimy całej koncepcji serwera przed jego otwarciem, ponieważ mijałoby się to z celem.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości, tudzież pytania "bardziej złożone", zapraszam Cię (i każdego zainteresowanego) do kontaktu ze mną via PW, lub GG (można znaleźć w profilu). Dlaczego? Well... To jest temat do rekrutacji, więc nie chcę go niepotrzebnie zawalać rozmowami :giggle:

  • +1 1
Link do komentarza

Nie. Długo rozważaliśmy użycie RedLogic, jednakże przy obecnym doborze modów wydaje się on całkowicie zbędny. Oprócz tego, mody powiązane z redstonem zawsze łączą się z znacznym spadkiem wydajności, a tego za wszelką cene staramy się uniknąć. Optymalizacja jest dla nas wysokim priorytetem.

 

Edit: Sprostowanie do pierwszego postu. Screeny zrobiłem, Decowi wysłałem, ale ich nie zobaczycie, bo Decaded jest zbyt leniwy, żeby je tu wstawić.

Edytowano przez Celofyz
  • +1 1
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

1.Czy na serwerze istnieje coś jak rozwijanie umiejętności w dowolnej formie?Wbijanie lvl itp poza zwykłym MC.

 

2.Co z survivalem?Jak dużo dodatkowych utrudnień będzie w samym spacerowaniu, nie mówiąc o spotkaniu z agresywną formą życia?

Link do komentarza

1) Jest to rozważane. Raczej tak.

 

2) Obecny. Całkiem sporo. Dla przykładu, jak usłyszysz *tik tik tik*, które będzie się nasilało, to masz problem :3

O randomowych pułapkach i grupkach Raidersów nie ma co wspominać - ot, zwykły kawałek (prawie) każdego dnia na pustkowiach.

Link do komentarza

Czyli mowisz ze badzie ciezko jesli chodzi o chodzenie po swiecie?

Jeśli przeżyjesz dwie-trzy noce poza kryptą lub miastem, to jesteś dobra.

 

 

 

Kiedy bedzie server dostepny?

Zacytuję klasyk:

2f759f0771.jpg

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Napisano (edytowany)

Oto najnowsza aktualizacja z serwera, a zarazem odpowiedź na nurtujące pytanie: dlaczego @#%^@ tak długo?

 

Ostrzeżenie dla epileptyków: Zawiera szybko migające światło na małym fragmencie ekranu

 

 

 

Mały bonus: http://i.imgur.com/K70ttIq.png

 

Naturalnie, cały czas pracujemy i niedługo (SOON™) mamy zamiar otworzyć serwer dla grupki chętnych zwiedzających. Pokażemy wówczas część z tego, co czekać Was będzie podczas rozgrywki na serwerze.

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...