Skocz do zawartości

Marcowo-Kwietniowe Haxballowe Rozgrywki Forumowe


Kuracyja

Recommended Posts

A mogę być w drużynie z Airlikiem ? :x

Punkt siódmy zasad mówi że losujemy... Sabina w drodze wyjątku się dostała (w razie przegranej Arłuka piecze ciasta)

Edytowano przez Kuracyja The Game v7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt siódmy zasad mówi że losujemy... Sabina w drodze wyjątku się dostała (w razie przegranej Arłuka piecze ciasta)

Od razu mówię, że jak trafi się jakiś gimbus albo Lovecraft, to losujesz od nowa, bo nie będę grać. Ewentualnie mogę dać ci listę ludzi, którzy mi nie przeszkadzają, i z nich rozlosujesz. :wow:

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że jak trafi się jakiś gimbus albo Lovecraft, to losujesz od nowa, bo nie będę grać. Ewentualnie mogę dać ci listę ludzi, którzy mi nie przeszkadzają, i z nich rozlosujesz. :wow:

mam nadzieję że to żart

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że to żart

Czy ja wyglądam, jakbym żartował? :cyg:

Najlepiej będzie od razu wywalił Arłuka, bo się rządzi :ming: A ciasta tak czy siak się będziemy domagać xd

Guwno dostaniesz. :rd8:

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pojawiło się parę kontrowersji, zatem chcę coś wyjaśnić. Punkt ósmy regulaminu rozgrywek mówi, że drużyna Airlicka, jeśli przegra, piecze ciasta. Jako że wg mnie to tylko żart, to stwierdziłam, że pociągnę go trochę dalej i też zażartuję. Znając swoje zdolności kucharskie (o których wiedzą także bywalcy sb) pomyślałam, że pociągnę ten żart dalej. Ale okazało się, że moja chęć grania z Airlickiem została dziwnie odebrana. Więc gwoli ścisłości powtórzę, napisałam że chcę grać z Airem i że jeśli przegramy, to razem z nim piekę te słynne ciasta :cyg: Więc nawet jeśli to tylko żart, to nadal jest "coś za coś", a nie zwykłe moje widzimisię. 

 

Inna sprawa, że te rozgrywki to swoistego rodzaju wyzwanie dla Airlicka, więc wg mnie to, że chce decydować o tym, z kim gra, jest do zaakceptowania. Z tego, co kojarzę, to właśnie pomysł tych zawodów wziął się z tego, że ma być Air vs reszta forum. 

 

Ja osobiście uważam, że losowanie to kiepski pomysł. Lepiej by było, jakby ludzie się między sobą dogadali, jak chcą grać. Niby mógłby się pojawić zarzut, że przez to powstaną drużyny nie do pokonania. A co za problem umówić się z kimś wcześniej na haxy i potrenować? 

 

I na zakończenie. To tylko zwykła gra. To ma być zabawa, a skoro już zaczyna się robić jakaś dziwna atmosfera, to po prostu nie grajmy w to. Po co sobie szargać nerwy? :rainderp: To nie jest żadna Liga Mistrzów, a zwykła forumowa rozrywka...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rzekomego "ustawiania" - w podanym przez Deca fragmencie nie padło z mojej strony ani jedno, powtórzę: ANI JEDNO słowo dotyczące ustawiania drużyn, chodziło o rozmieszczenie graczy w tzw. koszykach podczas losowania. Ponieważ zaszło, co zaszło, koszyki zostaną całkowicie wymieszane, aby zakończyć te dywagacje.

 

Jednocześnie proszę Deca o przeprosiny z jego strony, bo na screenie nie ma ani słowa o ustawianiu drużyn, dziękuję dobranoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna liga mistrzów? KOBIETO, TO JEST SPORT, WALKA O NAJWYŻSZĄ STAWKĘ! :<

Więc heheszki heheszkami, jakie by nie były ale mimo wszystko dobrze byłoby trzymać się pierwotnych ustaleń, dla większej sprawiedliwości!  inaczej będę musiał grać sam XD

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Punkt ósmy regulaminu rozgrywek mówi, że drużyna Airlicka, jeśli przegra, piecze ciasta. Jako że wg mnie to tylko żart

 

To nie żart, to bardzo poważna sprawa. Ale jako że Arłuk to pauka bez honoru, wciąż odmawia wydania ciasta :cyg:

 

 

Kura, mam dla ciebie nowy avek: http://www.24.pl/wp-content/uploads/a202014.jpg :kappa:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...