Skocz do zawartości

Marcowo-Kwietniowe Haxballowe Rozgrywki Forumowe


Kuracyja

Recommended Posts

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się ustosunkowałem wcześniej na temat gry z gimbazą. :cyg:

W każdym razie, tak jak pisałem na /sb/, życie zweryfikowało moje plany na najbliższe soboty, więc nie byłoby mnie, nawet gdybym dostał taki team, jaki by mi odpowiadał.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

W każdym razie, tak jak pisałem na /sb/, życie zweryfikowało moje plany na najbliższe soboty, więc nie byłoby mnie, nawet gdybym dostał taki team, jaki by mi odpowiadał.

Czy ta "weryfinakcja planów życiowych" nie nazywa się przypadkiem AdamSkanD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eac4494e7e.jpg

LkvgmyE.jpg
^ THIS XDDDDDDDDDDDDDDDDD :x

 

Also, skoro Arłok nie może w tę sobotę, to teamme 2 dostaje kogoś w zastępstwo czy wygrywamy i już?

W tę sobotę będę mógł grać dopiero od ok. 22. Wcześniej będę poganiał niewolników w kopalni oldfagium. I godzinę wracał do domu swoim R-34-85.

Edytowano przez Warmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Solaris ma rację, obecny układ jest przynajmniej dziwny. Wychodzi na to, że nasza drużyna będzie grała ledwie 2 mecze, podczas gdy ekipom II-V może się trafić gra w 7 spotkaniach. Rozkład powinien być opracowany na nowo.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro Arłuk nie ma, a Warmłot będzie mało osiągalny to można grać w dwóch :P No, chyba że Cahur też zwieje :P

 

 

Also, w takim przypadku posiadania mało "parzystej" ilości drużyn, to chyba lepiej było rozegrać ligę, podczas której najgorsza drużyna by odpadła, a pozostałe 6 by trafiło do pucharówki i tak dalej i dalej.

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro Arłuk nie ma, a Warmłot będzie mało osiągalny to można grać w dwóch :P No, chyba że Cahur też zwieje :P

 

 

Also, w takim przypadku posiadania mało "parzystej" ilości drużyn, to chyba lepiej było rozegrać ligę, podczas której najgorsza drużyna by odpadła, a pozostałe 6 by trafiło do pucharówki i tak dalej i dalej.

 

Sam będziesz mało osiągalny, Gimlas :v

Wytłumaczę to teraz ładnie tak - jak wszystkim pasuje to możemy rozegrać nasz mecz później, jak nie, to pierwszy będzie we dwuosobowych składach x3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solaris ma rację, obecny układ jest przynajmniej dziwny. Wychodzi na to, że nasza drużyna będzie grała ledwie 2 mecze, podczas gdy ekipom II-V może się trafić gra w 7 spotkaniach. Rozkład powinien być opracowany na nowo.

 

 

Also, w takim przypadku posiadania mało "parzystej" ilości drużyn, to chyba lepiej było rozegrać ligę, podczas której najgorsza drużyna by odpadła, a pozostałe 6 by trafiło do pucharówki i tak dalej i dalej.

 

 

Ja pierdzielę, jaki chaos na drabince, nie lepiej było rozlosować kto ma dziką kartę w pierwszej rundzie i nie robić jakichś cudów na kiju, z których wychodzi, że Ekipa I gra najwyżej dwa mecze?

 

 

Zgodnie z prośbą, wprowadza się propozycję Niklasa (liga) i potem pucharówkę.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie pisze marcowe, a tutaj są też terminy na kwiecień, żądam wyciągnięcia konsekwencji i ukarania warnem, za mylący temat :rd8:

Edit: 
Mecze będą streamowane przez Kure?

Edytowano przez Kruczek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie pisze marcowe, a tutaj są też terminy na kwiecień, żądam wyciągnięcia konsekwencji i ukarania warnem, za mylący temat :rd8:

Edit: 

Mecze będą streamowane przez Kure?

 

Nazwa zmieniona, a co do streamu... chyba tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...