Skocz do zawartości

Marcowo-Kwietniowe Haxballowe Rozgrywki Forumowe


Kuracyja

Recommended Posts

Tak mi się rozkłada grafik na marzec:
7 marca - praca (popołudniówka)
8 marca - praca (popołudniówka)
14 marca - praca (popołudniówka)
15 marca - wolne
21 marca - praca (ranka)
22 marca - praca (popołudniówka)

28 marca - praca (ranka)

29 marca - wolne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu przełożymy te mecze z sobót na niedziele, kiedy nikt nie melanżuje/pracuje/kijwiecorobi, tylko każdy siedzi na tyłku w domu i się nudzi?

 

 

W zasadzie całkiem niezły pomysł :v

 

 

Racja. Jak ja wyjeżdżam, to w niedzielę wieczorem zawsze jestem.

 

 

jestem za

 

Okej...

 

Zgodnie z prośbą, wszystkie mecze zostają przesunięte na dzień następny (tj. niedziele o 20:00) z wyłączeniem meczu ekip II i V [inaugarcyjnego]. Ten odbędzie się dziś o 20:00.

Edytowano przez Kuracyja The Game v7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Ludzie, czyście powariowali? Co chwila wam coś nie pasuje, co chwila zmieniane są zasady, które z kolei następnym nie pasują. Do początku turnieju pozostało parę godzin, a w ogóle nie wiadomo czy nagle nie pojawi się jakiś kolejny problem. Zasady turnieju powinny być ustalone wcześniej i możliwe błędy poprawione jeszcze przed zapisami.

 

A ludziom, którzy najpierw się zapisali do gry, a potem sprawę olali proponuję przyznać odznakę w kształcie penisa. Na znak, że położyli ch*** na drużynie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko dodam, że ponieważ :pauka:, a Warmę nub i go nie ma, to mecz inauguracyjny będzie meczem 2 vs 2 :v

 

Rezerwy w postaci Imesha i Skaja.

 

Dobra, ale w takim razie ja w której jestem drużynie? Airlicka? Bo wnioskując z pewnej wiadomości tak jest.

 

Jakiej wiadomości? Bo wg tego:

 

7704408853.jpg

 

to nie.

Edytowano przez Kuracyja The Game v7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, w niedziele nie mogę grać, na osiemnastkę jadę :|

Wynika z tego, że team IV nie będzie miał dwóch osób, kura, może dasz rade przełożyć mecz naszego teamu na inny dzień?

Powtórzę ponownie - rezerwy.

Poszło w świat przez GT-I9001

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Team Gimbo tak troche... no chyba reszty zawodników nie będzie. Jax na IEMie, Dark ostatni raz był na forume 11 marca, a na poprzednim meczu się nie zjawił. Potrzebuje kogoś kto by ich zastąpił, jeśli ktoś chce dzisiaj zastąpić Jaxa i Darka to napiszcie gdziekolwiek, ale tak abym to przeczytał.

                                                                                                          Koniec przekazu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem tak sobie powtórkę mojego meczu. Kura, ale weź nie zostawiał kursora na środku, pretty please :P A ci ten pasek z kopyt.tv ładnie zasłaniało część boiska, co też jest na minus :c

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onyx ja mógłbym zastąpić, ale nie wiem czy organizator pozwoli na taki wyczyn.

Ale oczywiście tylko na ten 1 meczyk :v

 

Pozwalam, spokojnie.

 

Patrzyłem tak sobie powtórkę mojego meczu. Kura, ale weź nie zostawiał kursora na środku, pretty please :P A ci ten pasek z kopyt.tv ładnie zasłaniało część boiska, co też jest na minus :c

 

Ok. Przyjąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...