Skocz do zawartości

Marcowo-Kwietniowe Haxballowe Rozgrywki Forumowe


Kuracyja

Recommended Posts

Straszny niewypał ogólnie. Stream tnie, pokój laguje... Poprosiłem o zmianę cztery razy ze względu na to, jak bardzo mi lagowało. Po 3:0 ktoś stwierdził, że jednak mam problemy techniczne i wzięto randomową osobę, po czym bez resetowania wznowiono mecz z piłką pod bramką. 

Dodatkowo organizator się spóźnił, a drużyna przeciwna również wzięła randomowych ludzi z sb. No i zakładanie pokoju przez zawodnika jednej z drużyn też mnie nieco śmieszy. Cytując Solarisa "Śmieszne jest, że pokój zakłada ktoś kto gra w przeciwnej drużynie i jako jedyny nie ma lagów, jednocześnie wbijając/asystując przy bramkach". Jak się bierzesz za organizację, to chociaż zrób to tak, jak należy.

Wut waz dat  :rainderp:

Edytowano przez GoForGold
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny niewypał ogólnie. Stream tnie, pokój laguje... Poprosiłem o zmianę cztery razy ze względu na to, jak bardzo mi lagowało. Po 3:0 ktoś stwierdził, że jednak mam problemy techniczne i wzięto randomową osobę, po czym bez resetowania wznowiono mecz z piłką pod bramką. 

Dodatkowo organizator się spóźnił, a drużyna przeciwna również wzięła randomowych ludzi z sb. No i zakładanie pokoju przez zawodnika jednej z drużyn też mnie nieco śmieszy. Cytując Solarisa "Śmieszne jest, że pokój zakłada ktoś kto gra w przeciwnej drużynie i jako jedyny nie ma lagów, jednocześnie wbijając/asystując przy bramkach". Jak się bierzesz za organizację, to chociaż zrób to tak, jak należy.

Wut waz dat  :rainderp:

 

Nie moją winą jest stan mojego internetu.

 

Nie moją winą jest to, że stream tnie.

 

To, iż się spóźniłem, było uwarunkowane sprawami rodzinnymi.

 

Wiem i widzę, co się dzieje. Robię wszystko co w mojej mocy, aby rozgrywki przeprowadzić. Internetu z dnia na dzień nie poprawię [zresztą to zależne od rodziców], punktualność zdecydowanie do poprawy.

 

Jeżeli komuś się nie podoba obecny stan rzeczy, to oczywiście może odejść z drużyn, tu i teraz. Ja nie zmuszam nikogo do niczego.

 

Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde specjalnie mi zależało, żeby to się odbyło punkt ósma, bo później średnio miałem czas to nie... najpierw nie było organizatora, później nie mogli się zebrać, by potem mieć problemy z teamem... jak już wszyscy zaczęli grać to mi się już śpieszyło i chciałem jak najszybciej skończyć... 

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"HE, HE, TYLKO TY LAGUJESZ, INTERNETY Z BIEDRY, HE, HE"

 

Arłuku... Ten pierwszy mecz był hostowany przez Sosne.

Drugi mecz był hostowany przez Adama i tylko TY miałeś taki ping. Co oznacza, że to TWÓJ internet zbiedził.

Ogółem tylko te dwie osoby miały problem z internetem i nikt inny.

Edytowano przez Onyx
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arłuku... Ten pierwszy mecz był hostowany przez Sosne.

Drugi mecz był hostowany przez Adama i tylko TY miałeś taki ping. Co oznacza, że to TWÓJ internet zbiedził.

Ogółem tylko te dwie osoby miały problem z internetem i nikt inny.

Jeśli jest jedno słowo, którym mogę określić swoje internety, to jest to: STABILNE. 20 minut wcześniej grałem u Miglasa i miałem ~100 pingu bez żadnych ścinek. No sorry, ale to nie była wina mojego internetu. Liczy się odległość od hosta i masa innych rzeczy. Więc w sumie tu nie ma co winić hosta, tylko organizatora - jak jest taki problem, to próbuje się hostować u kogoś innego, a nie "he, he, tylko ty lagujesz, twoja wina" i na siłę grać ten mecz, byle szybciej. Gdybym nie grał ot, tak, jako zmiennik, to po takiej grze bym za ten turniej serdecznie podziękował. Zresztą widzę, że część ludzi podziękowała tak czy inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...