Skocz do zawartości

A idź pan z takiem... Z takiem tem.. Czyli zazdro bo są lepsi, ale nie jestem zły.


Recommended Posts

Przyznaje bez bicia, kiedy widzę pracę lepszą od mojej trzęsę się w gatkach aż mnie niemal nie rozsadzi, czasami. Ale staram się nad tym zapanować już od kilku lat i idzie mi stosunkowo dobrze, np. nie wytykam sobie błędów ani nie krytykuje artystów o większym doświadczeniu tylko dlatego, że idzie im lepiej ode mnie.

 

 Koniec rozczulania się nad sobą, czas na bazgrołki~

 Jak ktoś koniecznie chce to mogę skanować, ale na razie zostaję przy zdjęciach, a i jeszcze jedno linki 1:0 upload.  >:3

 

 Moja ostatnia praca, portret mojego OC www... 30/40 minut, nie dokładne itp. itd. Ale własne!

 

http://imgur.com/xU3jfiy

 

 Jedna z wielu prac, a, że nie jestem pewien czy w ogóle przejdzie to wolę się nie przemęczać robieniem zdjęć i wstawianiem na imgura~

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przyznaje bez bicia, kiedy widzę pracę lepszą od mojej trzęsę się w gatkach aż mnie niemal nie rozsadzi, czasami.

Ja myślę tak, jeśli ktoś zrobi coś lepiej ode mnie, to mogę się czegoś nauczyć i następna praca wyjdzie mi lepiej (tyczy się to nie tylko rysowania, ale np. pisania załóżmy opowiadań). Jednak wiem co czujesz, miałem tak i teraz czasami mi się zdarza.

Edytowano przez Marshewa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W moim osobistym mniemaniu OC wyszło ci lepiej, niż nie jeden z moich normali :D (kiedy to ja ostatniego narysowałem :v) Jak już wcześniej Marshewa napisał, "trening czyni mistrza", więc nie poddawaj się i szlifuj swój wspaniały "diament" rysunku! Z chęcią obejrzałbym resztę prac! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...