Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Tutaj ustawisz się na partyjkę Cywilizacji 5


Vortex

Recommended Posts

Witam :]

Nie zauważyłem wcześniej takiego wątku, a szkoda. Tutaj będziemy mogli umówić się na partię w Cywilizację 5 (jeśli ktoś potrzebuje kucykowych modów to mam ich chyba z 16 cywilizacji łącznie, ponifikację całej gry, doradców i jednostek. 
Czy zdołasz poprowadzić swoją ulubioną postać do zwycięstwa? Czy zbudujecie razem cywilizację która przetrwa próbę czasu?

"Zacznij podróż"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Kucowe cywilizacje :eww: Oryginał jest na tyle dobry, że właściwie nie są tam potrzebne takie udziwnienia.

Ja z multi tymczasowo odpadam, bo jedynie czasami zdarzy się się zagrać z konta kolegi, a na dany moment nie mam wystarczająco szekli aby je wydać na grę. Może za jakiś czas :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wszystkie mody działają... nawet te steamowe. Chciałem zrobić partyjkę dyktatorów grając Piłsudskim vs Stalin, Benito, Mao itp, ale połowa nacji miała szare pole zamiast obrazu lidera. 

 

Kucowych cywilizacji jest chyba z 21, ale tylko na kilku da się grać na multi :v

21? A poświęciłbyś chwilę na ich wypisanie? Z chęcią zacznę maraton z takim sajgonem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli ktoś chce zagrać w Civa 5 normalnie, tzn BNW, G&K i cała reszta DLC ale bez kucowych modów to się piszę. W sumie jedyna sponyfikowana cywilizacja, która rzeczywiście mi się podobała, to Changeling Empire w wersji z BNW. Pozostałe są trochę... meh.

 

Notabene nie pamiętam, kiedy ostatnio grałem na innej prędkości gry niż "Epicka" (dawno temu) więc jeśli ktoś planuje na niej grać to piszę się podwójnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Dobre wieści ludziska!

Na Steamie trwa akurat promocja na pełną edycję Civilization V (znaczy się ze wszystkimi dodatkami) i można ją kupić za 10€, czyli gdzieś koło 40zł. :party:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...