Skocz do zawartości

Recommended Posts

***

Oto mój nowy pamiętnik, a raczej dziennik~ He~

Tamten stary gdzieś mi się zapodział, tak jak moje okulary ;-;

***

 

Ano właśnie - okulary. Jak to się stało że mi się zgubiły... Zacznijmy od tego... Hmmm... No właśnie od czego by tu zacząć.

Wczoraj byłam DJ-ką na pewnej imprezie, która trwała caaaaaaaaaaaaaałą noc. Gdzieś wśród bawiących się kucyków widziałam nawet Pinkie Pie. Właściwie ona przecież jest chyba na każdej imprezie jaka tylko odbywa się w Ponyville.

Ojej, odbiegam od tematu. xD

W każdym bądź razie byłam sobie na tej imprezie, muszę dodatkowo przyznać że dawno się tak nie bawiłam. Nagle nie wiem jak to się stało ale potrącił mnie jakiś kucyk i okulary mi spadły i się gdzieś potoczyły i smutek że ojeju ;_;

Boję się że ktoś je sobie zabrał i już ich nie odzyskam. A nie mogę ich znaleźć do tej pory... Hmmm... Spytam Tavi może mi pomoże w poszukiwaniach~

W każdym bądź razie rano wracałam po tej całej imprezie i zobaczyłam jakieś stado kucyków... Z kartonu... Szczerze wam powiem nie wiem co o tym myśleć, ale wzięłam sobie jednego do domu. Chciałabym zobaczyć minę Tavi jak go zobaczy hahaha xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Drogi pamiętniku!

Zaraz zaraz... Jaki pamiętniku? Co ja w ogóle piszę! No nie ważne...

Nie uwierzycie! Moje okulary się znalazły! Dziś rano do domu ktoś przyszedł, oczywiście ja sobie smacznie spałam, co innego Octi, więc to właśnie ona odebrała moje okulary. Jak ja za nimi tęskniłam >.< 

Dziś jak zwykle siedziałam sobie i słuchałam muzyki, czy ja wiem czy głośno, raczej nie. Co jakiś czas do pokoju wchodziła Tavi i chyba coś mówiła, ale jej nie słyszałam. W końcu za chyba czwartym razem przyszła do mnie z patelnią. Na początku nie wiedziałam o co chodzi. W końcu wrzasnęła mi do ucha żebym to ściszyła albo skończę z guzem na głowie, dopiero wtedy ogarnęłam po co jej to było... Było blisko, ale całe szczęście w porę wyłączyłam muzykę.

Okazało się, że Tavi ma jutro koncert. Będę trzymać za nią kopytka!

Swoją drogą ten kartonowy kucyk, którego postawiłam w swoim pokoju bardzo ją rozbawił, co naprawdę mnie ucieszyło. W końcu nie lubię gdy Octi jest ponura~

A tym czasem chyba powinnam się już zbierać. Zaraz wychodzę, na imprezę.

Do następnego razu~!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...