Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Pamiętnik  

10 members have voted

1. 1. Jak oceniasz pamiętnik?

• Fajny
    • Nie mam zdania.
      0
    • Nie podoba mi się.
      0
    • Takiej ściemy jeszcze w życiu nie widziałem!
      0

Recommended Posts

Pomysł i wykonanie bardzo dobre, akcja ani za długa ani za krótka. No i plusik za nie stawianie na głupiutkie pamiętniczki Derpy, jak w przypadku poprzedniczek w dziale(Z tego co pamiętam, to wpisy jednej z poprzedniczek w dziale Derpy, opierały się na jedzeniu muffinek xD)
No, to ten, czekam na następny wpis :)

• Upvote 1

Bardzo podoba mi się pamiętnik pisany przez Ciebie ^^ 

Zwłaszcza powiązanie pomiędzy Derpy, a tym co piszę w pamiętniku Whooves'a. Tak...tylko kurczę szkoda, że przeczytałam dopiero teraz, ponieważ zepsułam twój pamiętnik swoimi poczynaniami w budce :C Wybacz mi! 

Ale piszesz ciekawie i na pewno będę czytać~ 

Edit: Nowy wpis u mnie powinien się teraz zgadzać z historią u ciebie. Także możesz śmiało kontynuować~! ^^ 

Edited by Uszatka
  • Upvote 1

Pojawił się nowy wpis!

Podoba wam się? A może takie smucenie nie wyjdzie na dobre? Wprowadzić jakiś wesoły element?

@Uszatka Jeśli coś się nie zgadza z historią i Doctora, a tego nie zauważyłam to proszę, napisz. Wszystko mogę zmienić.

@Uszatka Jeśli coś się nie zgadza z historią i Doctora, a tego nie zauważyłam to proszę, napisz. Wszystko mogę zmienić.

Nie zauważyłam by coś nie pasowało. W zasadzie masz wolną rękę, gdyż Derpy myśli, że Doktor, który jest z nią jest tym prawdziwym. Oj biedna Derpy...  :ajsleepy:

Poza tym jeśli napiszesz coś to ja się do tego dopasuję. Oczywiście w miarę możliwości bo nie uwolnię Doktora ot tak, co to, to nie ~ 

Nowy wpis. Jak wam się podoba? Co sądzicie o wątku z listem :) ?

@Uszatka

Czy wpis zgadza się z twym "boskim planem" :D ? W razie czego, mogę nieco pokombinować w następnym wpisie.

Pewnie, że się zgadza ^^ 

Derpy prowadzi swoje normalne życie, Doktor nie jest Doktorem. Pasuje, pasuje i dodam, że bardzo mi się podoba  :fluttershy5:

Jakbyś chciała wiedzieć coś więcej na temat mojego pamiętnika, albo miała w planie jakieś ważne zmieniające wszystko rzeczy to możemy to przegadać na pw. Bo po co tu czytelnikom spoilerowa? XD

Mnie się podoba ^^ Ale czy lepsza taka forma od przeszłej? Nie wiem, obie czyta się z ciekawością. To raczej nie ma znaczenia, chociaż na dłuższą metę może się okazać, że łatwiej wczuć się w historię opowiadaną w czasie teraźniejszym.