Skocz do zawartości

Nieobecności


Geledrin

Recommended Posts

Nie bede zakladac nowego tematu bo i po co.

Okazuje sie ze moja wczesniejsza decyzja o odejsciu byla jednak sluszna.

Niby zostalem poproszony o powrót i pomoc ale z tego co widze nie jest nikomu ona tutaj potrzebna.

W zwiazku z tym odchodze, tak jak mialo to miejsce wczesniej.

Nie czuje sie czescia forum, jestem tu jak obcy nikomu nie potrzebny.

Od momentu reaktywacji tego konta (ze 3 tygodnie chyba bedzie) to mój pierwszy i jedyny post na forum.

Nie jestem osoba która udziela sie jakichs zabawach lub bierze udzial w zabawach itd.

Ja jestem raczej kims komu przyjemnosc sprawia oragnizowanie takich tematów/eventów.

Pomyslalem wiec ze moze jak komus zaczne pomagac/cos robic to sie znów w to miejsce wkrece.

Pytalem sie kilku osób czy nie potrzebuja pomocy w dziale ale nie odpowiedzialy one .

Potem razem z Kirara mielismy nadzieje ze uda nam sie wywalczyc dzial Crystal Empire, poprosilismy by z decyja wstrzymali sie do dzis wieczora jak damy nasze podanie. Jak widac nie poczekano na nie.

Widocznie osoba/y która otrzymala/y ten dzial bedzie najlepsza na te miejsce i nie potrzebnie sie trudzilismy z wymyslaniem tematów. Powodzenia w takim razie.

To tyle odemnie, milo bylo ale jednak to nie jest miesce dla mnie.

Zegnajcie papa.

P.S

nastepnym razem nawet nie proscie bym wracal bo to i tak nie ma sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

^ wcale czytając posta powyżej się nie śmieję.

idę na urlop do odwołania i tak nie wchodzę w pozostałe działy poza brohofowym. userzy niech o mnie zapomną, modzi również, choć nie wiem czy wtedy będą mieli komu dawać warny totalnie z tyłka. będę się pojawiał tylko w dziale brohoofowym, bo wszak jestem jego opiekunem. poza tym zero sb i reszty forum. i nie, nie pojawię się znów na forum po paru dniach i nie zostanę modem, nie martwcie się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy, od kilku dni, nie czuję się najlepiej na umyśle... Mam absolutnego doła, niską samoocene i ogólnie mam ochotę się pochlastać...

Z tego powodu idę na urlop, czas nieokreślony... Arjen, nie będę mieć za złe jeśli teraz albo mnie wymienisz na kogoś innego albo dobierzesz sobie drugiego regenta...

Anyway... Muszę odnaleźć siebie bo gdzieś po drodze zgubiłem sam siebie... Będę wpadać na forum, ale nie liczyłbym na wiele...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie będzie mnie od piątku do niedzieli wieczór. Nie wiem jeszcze o której wrócę, ale postaram się zawitać jakoś na forum... chociaż szanse są małe. Powodem jest wyjazd na Pyrkon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...