Skocz do zawartości

Nieobecności


Geledrin

Recommended Posts

Mnie nie będzie na czas nieokreślony... Powód? Oczywiście szkoła... Raz na jakiś czas będę wchodził, ale cudów się nie spodziewajcie. Jakby ktoś coś ode mnie chciał to - PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh .... na prawdę tego nie chce ... ale muszę :octcry: ... odchodzę z forum na miesiąc ... (dokładnie to do 30 czerwca ....) :octcry: ... Powód jest prosty .... szkoła :/ Tak więc ... żegnajcie :hug: ... do zobaczenia 30 czerwca ... Jakby ktoś coś chciał ode mnie to pisać na GG ... 5937416 PS 30 czerwca to umowna data .... jak nie będę mógł wytrzymać to wrócę szybciej ... :) (ale do 15 czerwca na pewno mnie nie będzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj do 1 czerwca, będę max. 2 razy na forum po jakieś 5 min. bo z transferu zostało mi się zaledwie 400 MB. (Uwierzcie mi na słowo, to jak na tydzień baaaaaaaaaaaaaaardzo mało) i przepraszam jeżeli kogoś zawiodę np. w Haxballu. :( Sorry. @Sowa Kolejną robotę wezmę dopiero w czerwcu, ale z całością się wyrobie. @Vandal Jak sam mi to zaoferowałeś, gdy dowiedziałeś się, że zostało mi jednak tylko 200 MB, to nie odmówiłem, a teraz piszesz, że ja KUAMCA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Kuamca! Dopiero co mi się do kompa dobijał!

Zabraknie mnie w dniach 14 -15. Mam wycieczkę klasową do Zakopca. Najwyżej wbiję na kilka minut z telefonu.

@Vandal

Jak sam mi to zaoferowałeś, gdy dowiedziałeś się, że zostało mi jednak tylko 200 MB, to nie odmówiłem, a teraz piszesz, że ja KUAMCA!

A fochaj się lamo!

Sam dobrze wiesz, że do moich tekstów trzeba podchodzić z duuużą dozą dystansu. Zwykle nie są one na serio.:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie mnie od teraz do poniedziałku za tydzień (25.06), albo będę bardzo rzadko. Ogólnie, robię sobie odpoczynek od kompa z powodów zdrowotnych - moja choroba ode mnie wymaga minimalnej ilości siedzenia i maksymalnej ilości chodzenia. Jak ktoś coś chce, to Lemuur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...