Skocz do zawartości

Nieobecności


Geledrin

Recommended Posts

Dziś wyjeżdżam i prawdopodobnie aż do niedzieli (tj. 11.08.) nie będę miał dostępu do internetu, bądź też dostęp ten będzie bardzo ograniczony. Bezpiecznie będzie zatem stwierdzić, że do końca tygodnia nie będzie mnie na forum.

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chciałam poinformować, że nie będzie mnie dosyć długo. Na dwa tygodnie wyjeżdżam, a dokładniej dzisiaj w nocy, do 31.08, albo dzień później. Może znajdę jakieś wifi i na tablecie coś tam pokombinuję(wifi, zapewne będzie), lecz na pewno nie codziennie. Póki co, cały dział zostaje w opiece mojego współavatara.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

W ostatnich dniach, czyli około tygodnia mnie nie było, bo internety jakoś się popsuły. Zgaszam także nieobecność od piątku do niedzieli/poniedziałku jakoś. Powód? Spotkanie się z pewnymi osobami z forum, czyli ponymeet i takie tam. Na wszelkie wiadomości odpiszę, ale z opóźnieniem ;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam nieobecność od piątku 23.08 do soboty 31.08. Może nawet do pierwszego września.

 

Nadszedł czas na urlop, a jeżeli będę miał dostęp do sieci to raczej sporadyczny, poza tym nie mam zamiaru spędzać rejsu przed komputerem.

 

Proszę nie robić bałaganu w dziale - poprosiłem Tisosa, żeby miał oko na potencjalne rozróby, a on umie układać stosy... :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie wiem czy ja jako zwykly user nie pelniacy na forum zadnej waznej funkcji mam obowiazek zglaszania nieobecnosci na forum, ale co tam...

Od 1 pazdziernika moga byc momenty ze w ogole nie bede zagladal na forum bo

-studia

-wielogodzinne granie w San Andreas

-chce sie w koncu ostro wziac za pisanie ficow

-dyskusje ze znajomymi xD

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Muszę wynieść się z domu na czas remontu, począwszy od jutra. Co prawda tam, gdzie pójdę, internet będzie, ale ciężko będzie mi się dopchać do komputera, więc raczej ciężko będzie mnie złapać. Wracam za... Cóż, minimum tydzień, a może dłużej. Będę tęsknić. :despair:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Z powodu ferii wyjeżdżam i nie będzie mnie od 19.01.14 do 25/26.01.14

 

Jeśli jednak ktoś będzie mnie potrzebował przez ten czas niech napisze na mój PSN (nick: kacpi01), to postaram się odpisać (z jakiegoś powodu przeglądarka na PSVita ma problem ze stroną mlppolska)

 

Trzymcie się ludziska!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...