Skocz do zawartości

Nieobecności


Geledrin

Recommended Posts

Nie będzie mnie (właściwie Nas, bo mnie z Sokiem) do środy (zdaje się), bo jedziemy na wycieczkę :shrug: Wyjeżdżamy w sobotę. Noo chyba że będzie komputer w hotelu, w co szczerze wątpię.

Do czwartku :facehoof: No, ale jak już Yay mówiła, mnie też nie będzie w tych dniach.

A nie w środę wracamy? O.o

Nope Ziemniaku. W czwartek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obóz zbliża się wielkimi korkami! Będzie się działo! Niestety w dziczy raczej wi-fi nie uświadczę. Tak więc tak samo jak Porter, powrócę dwudziestego dnia miesiąca lipiec. Jednak raczej na krótko. Bowiem 22 wyjeżdżam do Kołobrzegu. Tam raczej już będę miał z Wami kontakt, jednak nie liczyłbym na konferencje, czy inne takie. Zresztą... Zobaczymy jeszcze, jak to będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... WAKACJE !!!!!! i brak internetu jedynie iPlus cioci i swój freem.pl a potem przesieka z Księdzem góry > wracam 16 Lipca do 18 sierpnia będę gdzieś w pobliżu w miare dobrego internetu jak ktoś chce to dam na gg swój nr telefonu Plany na wakacje to skończe fica i wyszywanke oraz troche porysować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz forumowy pesymista będzie bonifikować się w Niemczech: Od niedzieli (tej) do 2X sierpnia (dokładna data powrotu bliżej nie znana. o ile w ogóle uda mi sie wrócić cało i szczęśliwie...)

Postaram się odwiedzać forum gdy tylko nadarzy się ku temu okazja.

(Jaki z tego plus? Mało osób mnie zna więc nikt nie będzie tęsknić :D )

Edit: niestety nie będzie mnie troszkę dłużej... Przyczyny niezależne ode mnie, ale jak zawsze coś musiało się sypnąć -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje. Dni wypoczynku i wyjazdów. Jeśli kogoś interesuje to wyjeżdzam na wieś, do babci. Raz na jakiś czas będę w Łodzi, jednak w główniej mierze wakacje spędzam na wsi. Nie wiem kiedy wracam. W razie jakiejś sprawy pisać na gg (numer w profilu) lub pod telefonem (sieć Plus, O numer prosić Lemuura lub Sada, na szybką odpowiedź bym nie liczył w obu przypadkach... Nie mam kasy na koncie, co poskutkowało odcięciem internetu w telefonie...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mnie na forum do dowałania , albo do momentu gdy coś sie zmieni. Skoro nie jestem potrzebny to mnie nie bedzie. Widać mamy osoby które są nieomylne i bezbłedne to niech one sie tym forum zajmuja . I tak zawsze mają racje i nie pozawalaja innym na dodanie czegoś/powiedzenie swojego zdania. Nawet jesli to robia to potem to olewaja i robią po swojemu. Oznacza to ze nie bede sie zajowac działem cmc przez ten czas, jesli reszta osób za ten dział odpowiedzialna nie bedzie nic tam robic to bedziecie musieli poczekać jak wróce. Projekty jak wywiady i pytania od cmc zostaja wstrzymane tak samo jak event z przesłuchaniem inkwizycyjnym. Dziękuje tym co się udzielają ale musicie zrozumieć ze mam dość tego co częśc osób wyprawia. Jeśli nic nie ulegnie zmianie to możliwe ze odejde z forum jak i zabiore serwer VPS na którym jest obecnia baza danych jak i TeamFortress2. Ale ogłosze to wcześniej by nie było problemów i by można było zakupic coś innego na czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...