Skocz do zawartości

Starlight Glimmer


Wafel

Recommended Posts

Odcinki będą poruszać dość ciekawy problem "równość jest jedynym sposobem, aby być szczęśliwym"  Ciekawe jak ten problem zostanie rozwiązany? Choć z góry nie liczę na nic ambitnego. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! W mojej wypowiedzi znajdują się malutkie spojlery.

Muszę przyznać, że Starlight  ma bardzo fajny design. Mogłaby ona być zarówno antagonistką, jak i protagonistką. Ten kadr, kiedy się tak złowieszczo uśmiecha, wygląda wręcz epicko :soawesome: . Jej, plan, żeby wszyscy mieli takie same znaczki podchodzi pod komunizm jest całkiem ciekawy. Takiego wroga mane 6 jeszcze nie miało. O samym jej charakterze więcej dowiemy się z odcinka, ale zapowiada się na bardzo fajną postać.

Nie mogę się doczekać nowego sezonu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z panem wyżej.

W pierwszym odcinku Twilight stawia pytanie, o co chodzi w tym pudełku, zamku, później mapie. Może, jako że została księżniczką przyjaźni, ma teraz z przyjaciółkami głosić zasady przyjaźni kucom, które pojmują ją inaczej. Ona myśli, że kluczem do niej jest równość. 

Mam jeszcze jedną teorię: Starlight Glimmer moim zdaniem zostanie kimś pokroju Sunset Shimmer - nawróconą duszyczką potrzebującą akceptacji. (A skoro o Equestria Girls mowa... czy tylko mi przypomina Arię Blaze? Tylko kolory oczu i ułożenie grzywy ma inne + szarofioletowe pasemka. Chyba to tylko przypadek, tym niemniej może być małą inspiracją dla teorii spiskowych... czy coś)

czas pokaże.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

A co tam jak o teoriach spiskowych to ja mam nastempującą:

-Kilka tygodni w jaskini bez wyjścia 

-Obłęd, szaleństwo, zakłopotanie

-Lepszy plan czerpania mocy znaczków, Pokonanie Discorda

-OP hero better than Trixe & Twilight

-Szybko potrzebny plan Eqestria płonie OMG!

-OP duel, z początku przegrany  ale derpy ratuje świat. Nikt nie posiada tak potężnego znaczka.

-Drepy awansuje +1.232.425XP, Nowy Alicorn

-Ameryka angry ponieważ pokazują kucyka z wadą.

-Atak na hasbro (W tym momęcie wchodzi film Eqestria Girls Frendschip Games)

-Teleport do świata ludzi all kuce, next OP fight

-Hasbro obronione kuce wygrały, teleport do świata kuców

-Wszystke kuce szczęśliwe, Uczta, Impreza itp.

-Wpada launa z tekstem -,,Czy coś mnie omineło ?''

-Śmiech, Większy śmiech

-Starlight glimmer odnajduje wiare jak discord po przemianie 

-HAPPY END, koniec sezonu V i Filmu :youdontsay:

-Reklama KUPUJCIE NASZE IŚĆIE MEGA ULTRA OP ZABAWKI ! Tylko teraz (special edyszon and najs duft farba różne smaki) i ogromny naczek TM 

 

To chyba jedna z moich najgłupszych teori i mam nadzieję że tego nie pokażą na koniec sezonu, ale z linią nowych zabawek to się prawdopodobnie nie mylę.

PS. Farby do malowania jakich używają naprawdę dziwnie pachną lub magia działu z zabawkami podobnie jak w lakerniczym.

 

Ten post nie miał na celu nikogo uraźić są w nim wyrażone tylko moję przemyęlenia dziękuję za uwagę. :pinka:

Zawarto tu dużo błędów językowych przepraszam ;)

Edytowano przez DarkKlownPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli?

W sumie racja. W tłumaczu Google Starlight = światło gwiazd (nawiązanie do Zmierzchu- Twilight, pojawiająca się po Sunset - zachód Słońca), Glimmer= przebłysk, światełko ( Sparkle - błyszczeć, Shimmer - migotać). Spostrzeżenie:

Tak sobie myślę, że gdybym nie znała serialu, tylko ich imiona, wzięłabym je za siostry czy coś. Jak wiemy (siostry Pie!), różnice wyglądu to żadne wytłumaczenie.  A wszystkie trzy to z pochodzenia jednorożce o dość silnej magii.. Rany.

Edytowano przez Battlebird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojażę innych szkół magi i czarowania więc to dość prawdopodobne.

Choć może być samoukem lub jak naruto ,,porzyczyła'' księgę i ja studiowała.

Albo to rodzinne i w kolejnych odcinkach twilight vs sowiecka rodzina Glimmer.

Wkońcu to tylko ,,przebłysk'' jak koleżanka wspomniała z tłumaczenia.

Aż się chce napisać fanfik w którym to mane6 odkrywa że wioska miała na celu odwrucenie uwagi,

I żeby napaść na ich rodzinną wioskę  :pinkie4thwall:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu to żadna frajda u mnnie pomysł konczy się gdy akcja się rozkręca.

Coś typu horrory nadzieję ma się do końca a na końcu wszystko umiera  :

I moje fanfiki jak fanarty londują przeważnie w prawym dolnym rogu czyli kosz 

Makabra z wykonaniem gubię się bo stwarzam świat otwarty i chcę go wykorzystać.

Ale to już odbiega od tematu.

Ciekawe czy poznamy jakiś zwoleników tego systemu jaki stworzyła Starlight Glimmer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Starlight to tylko takie lustrzane odbicie Twilight. Obie wyglądają bardzo podobnie a charakter i postawa jednej są kompletnym zaprzeczeniem charakteru i postawy drugiej. Coś jak z Sunset Shimmer w pierwszym EG tylko, że Sunset była jednak bardziej diaboliczna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Starlight Glimmer powróciła i zgodnie z prognozami została nawrócona na dobrą stronę :NjdaT:

Przydałoby się w takim razie nieco odświeżyć temat tej postaci, poznać opinie, trochę podyskutować.

W sumie jakby tak się zastanowić to Starlight Glimmer to jedyna antagonistka mająca jakikolwiek motyw działań (w sumie, można zaliczyć też Nightmare Moon). 

W jakiś pokręcony sposób była od samego początku dobra - chciała tylko ochronić inne kucyki przed rozczarowaniem, jakie sama boleśnie przeżyła jako mała klaczka.

Co sądzicie o jej zmianie? Według was było to mocno naciągane czy też rozsądne i możliwe do przewidzenia od pierwszego odcinka sezonu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Kuba Marcinkowski

Aż za mocno naciągane mogła to w inny sposób zrobić a nie takie brutalne środki stosować i znaczki zabierać i co tylko po to żeby ktoś na nią zwrócił uwagę albo mści się za to że jako mała klaczka straciła brata chciała stworzyć swój świat.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...