Skocz do zawartości

Pijacka Apokalipsa [PL][Z][Komedia][Humor][Przygoda]


Recommended Posts

Autor: Genius22222
Tłumaczenie: solaris
Oryginał: http://stories.everypony.ru/story/609/

gGc4o.png
Opis: Applejack zdobywa władzę w Equestrii przy pomocy swoich wyrobów alkoholowych. Kucyki, które się nie rozpiły zeszły do podziemia i chcą przywrócić pokój w Equestrii. Wciągająca przygoda, epicka bitwa, nie mniej epicki zwrot akcji - wszystko to w fanfiku o nazwie "Pijacka Apokalipsa"

https://docs.google.com/document/d/1HRpLyOvf6YKsKv04PYsY7Q4qOa3qPDp903pPEKpCITc/edit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bardziej pasowało by "Powiedziała jednorożka" :rainderp: A tak serio, gdy chcemy napisać " - Dziś jest piękny dzień na jedzenie ludzi - powiedziała troll Agatka -" To raczej napiszemy " Dziś jest piękny dzień na jedzenie ludzi - powiedział Troll Agatka". To tylko taki przykład, chodzi mi po prostu że "powiedziała jednorożec" tak trochę dziwnie brzmi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

idąc za przykładem użytkownika Decaded pogrzebałem w starych fanficach i wygrzebałem to!

całkiem dobre, może nie epickie ale dobre. pomysł orginalny, większych błędów nie widziałem, więc polecam. tylko moim zdaniem czasem troszkę głupkowate...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Ponieważ jacyś źli ludzie nominowali to opowiadanie do Oskarów, to musiałam przymknąć oko na tłumacza i je przeczytać. Teraz wypadałoby je zaś ocenić. 

 

O czym może być tłumaczenie z rosyjskiego? Oczywiście o wódce. Cóż za niespodzianka. Wy paskudne komuchy, przebrzydli leniniści, wyznawcy Matki Rosji  Towarzyszu Solarisie w swej miłości do Rosji najwyraźniej przejęliście również miłość do alkoholu. 

 

Ten niskich lotów humor dlatego skomentuję karną amareną. Pij na marskość wątroby.

 

A tak serio - całkiem przyjemny fik, było parę małych potknięć, lubię humor niskich lotów i nawet się nieco uśmiałam. Propsy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...