Skocz do zawartości

Filozoficzne brednie, czy coś... - kanał YouTube


Recommended Posts

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie, najserdeczniej jak tylko się da!

 

Jako iż nie znalazłem na polskim YouTube kanału poświęconego takiej tematyce (być może nie umiem szukać, nie wiem), postanowiłem więc sam takowy założyć. Tak więc prezentuje wszem i wobec dzieło chorego, przeżartego idiotyzmami umysłu, twór którego powstydziłby się sam Gracjan Roztocki, a mianowicie "Kucykowy Audiolog". Czy coś... (Nie bijcie, błagam!) Kanał będzie poświęcony wszelkiego rodzaju mniej lub bardziej filozoficznych wywodów. Na razie zaczynam, tak więc jakość filmów jest mierna. I to bardzo. I raczej nie zanosi się na poprawę. Tak więc pozwolę sobie ciepieżnąć tutaj link do tej otchłani żałości:

 

https://www.youtube.com/channel/UCEpYyTu0Hscggdxuh7o52UA

 

W zamyśle mam zamiar wrzucać film co niedzielę, ale jeszcze zobaczę jak wyjdzie.

 

Wiem, że będę się za to smażyć w piekle, ale co mi tam: zapraszam do subskrybowania kanału.

 

I jeszcze prośba do Was: jeżeli oglądniecie pierwszy film, to BŁAGAM, oglądnijcie też drugi, przynajmniej początek, bo tam zamieszczam wyjaśnienia co do pierwszego.

 

A więc pozdrawiam Was wszystkich i zapraszam do oglądania!

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł sub i dwie łapki w górę(Czekam, aby dać i trzecią ^^)
Co do drugiej części, masz pewnie sporo racji, jak dla mnie wszystkie takie filmy powinny mieć ograniczenie. Chociaż SMILE HD jest jedną z lepszych animacji MLP jakie widziałem ^^
No, to czekam na następne nagrania, miło się słucha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł sub i dwie łapki w górę(Czekam, aby dać i trzecią ^^)

Co do drugiej części, masz pewnie sporo racji, jak dla mnie wszystkie takie filmy powinny mieć ograniczenie. Chociaż SMILE HD jest jedną z lepszych animacji MLP jakie widziałem ^^

No, to czekam na następne nagrania, miło się słucha.

Yyy... skwituję to słowami "Co poszło nie tak, że coś poszło tak?" :yay:

Jestem wniebowzięty tak pozytywną reakcją! Dzięki wielkie, dzięki tobie przez resztę dnia będę miał  :cheese:na japie.

Ale fakt, co do Smile, to koleś musiał sporo się napracować, tyle że mógł zrobić coś... wartościowego.

Tak czy inaczej, dzięki i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale fakt, co do Smile, to koleś musiał sporo się napracować, tyle że mógł zrobić coś... wartościowego.

No wartości takowej nie posiada, ale sam fakt że jakiś gościu poświęcił tyle czasu żeby stworzyć katujące się kucyki jest zabawny. Poza tym całkiem miło czasem oderwać się od schematu przyjaźni i miłości i obejrzeć jakieś gore. Nie bądźmy więźniami wyznaczonych schematów :derp6:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wartości takowej nie posiada, ale sam fakt że jakiś gościu poświęcił tyle czasu żeby stworzyć katujące się kucyki jest zabawny. Poza tym całkiem miło czasem oderwać się od schematu przyjaźni i miłości i obejrzeć jakieś gore. Nie bądźmy więźniami wyznaczonych schematów :derp6:

W pełni się z Tobą zgadzam, nie samymi poniaczami człek żyje, trzeba mieć świadomość, że takie rzeczy istnieją, jednak w oczy kole mnie to, że mogą na coś takiego natrafić małe dzieci.

 

 

SUB  :) I zycze powodzenia. Vlogi są jednakowoż popularniejsze, niz kanały lektorkie MLP :(

Masz rację, Vlogi są nieporównanie popularniejsze, jednak ja na razie na tę formę nie mam zamiaru przechodzić, ponieważ nie posiadam dobrej kamery oraz jestem osobą dosyć wstydliwą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nagrywanie jakichkolwiek filmów na yt, gdzie się opowiada o czymś, wyraża swoje zdanie itd. jest rozwijające i ktoś może się jeszcze czegoś ciekawego dowiedzieć. Z mojej strony nie dostaniesz "hejtu", wręcz przeciwnie, bo łapkę w górę  :giggle:. Powodzenia w nagrywaniu  :NjdaT:

 

A tak btw zobaczyłem u ciebie ikonkę wota, możemy se kiedyś razem zagrać.

Edytowano przez Marshewa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej naprawdę dobra robota!

Pierwszy film jest naprawdę spoko, dobre na wprowadzenie. Jednak bardziej zaciekawił mnie drugi. Porusza on problem który zauważyłem już wcześniej, bowiem chodzi o bardzo  małe poczucie odpowiedzialności ze strony Bronych tworzących ''kontrowersyjną sztukę'' W końcu nie jesteśmy jedynymi widzami tego serialu. 

Nagrywaj dalej, a może coś z tego będzie ;)

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za naprawdę miłe słowa z Waszej strony, nie spodziewałem się, że tak pozytywnie odbierzecie moje wywody. Miałem dzisiaj spóźnioną imprezę urodzinową, i śmiało stwierdzam, iż świadomość, że komuś się moje filmy spodobały oraz że ktoś miło spędził przy nich czas były dla mnie najlepszym prezentem. Zrobię co w mojej mocy, żeby Was nie zawieść kolejnymi materiałami. Dziękuję Wam wszystkim bardzo serdecznie i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zrobione masz kolejnego suba i łapkę (dlaczego jedną jest napisane w komentarzu do 2 filmu (to nie jest tak że nie doceniam że coś robisz (żeby nie było))) czekam na więcej P.S. Fajnie że czytasz metro naprawdę fajne uniwersum choć osobiście dopiero zaczynam się wciągać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobrze zrobione nagrania. W szczególności mówię o pierwszym; drugie jest takie.. ...rozlazłe. Te same treści można byłoby zamieścić w dwukrotnie krótszym czasie. Poza tym (według mnie) lepiej ci służy bardziej oficjalny język. Ogółem mam lepsze wrażenia z pierwszego filmu. Jakość dźwięku też tam była lepsza.

Pamiętaj jednak, że nikt się nie urodził wybitnym oratorem, te umiejętności zdobywa się przez trening i ciężką pracę. A do filozofii.. chyba trzeba dorosnąć. Tak więc, nie zniechęcaj się, nagrywaj dalej, a kiedyś coś z tego będzie. Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobrze zrobione nagrania. W szczególności mówię o pierwszym; drugie jest takie.. ...rozlazłe. Te same treści można byłoby zamieścić w dwukrotnie krótszym czasie. Poza tym (według mnie) lepiej ci służy bardziej oficjalny język. Ogółem mam lepsze wrażenia z pierwszego filmu. Jakość dźwięku też tam była lepsza.

Pamiętaj jednak, że nikt się nie urodził wybitnym oratorem, te umiejętności zdobywa się przez trening i ciężką pracę. A do filozofii.. chyba trzeba dorosnąć. Tak więc, nie zniechęcaj się, nagrywaj dalej, a kiedyś coś z tego będzie. Powodzenia!

Dzięki za miłe słowa i wiarę w moje możliwości! Co do drugiego filmu... masz całkowitą, absolutną, stuprocentową, niepodważalną rację. Bo widzisz, kiedy nagrałem pierwszy odcinek i wrzuciłem go na YT, to po paru dniach doszedłem do wniosku, że jest on do niczego. I zbyt wiele racji w tym nie było. Odebrałem mój formalny styl wypowiedzi za wymuszony i sztuczny, i pomyślałem sobie "walę to, zepsułem pierwszy film, a więc już nie ma dla mnie nadziei (Tak, wiem, jestem głupi :flutterblush: ) Z tego właśnie powodu odstęp między filmami jest tak duży. Zebrałem się jednak w sobie i nakręciłem odcinek "na żywo". Jednak kiedy zastanawiałem się nad tym, czy jutubowi mówcy nagrywają filmy na totalnych randomach, to doszedłem do wniosku, że myśląc w ten sposób, myślę jak idiota. No raczej, nie inaczej. A więc do odcinka nr 3 zabrałem się już w miarę racjonalnie i napisałem sobie scenariusz. Przy pomyślnych wiatrach film będzie jutro. A co do jakości dźwięku, to chyba udało mi się idealnie skalibrować mikrofon, a więc powinno być dobrze. Pozdrawiam!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłuchałem odcinek 3 i... cóż, mam dość mieszane uczucia. Mam nadzieję, że pozwolicie mi na wyrażenie swojej idiotycznej opinii i, że nikt nie poczuje się obrażony przez ten post.

 

Otóż pozwolę zacząć od tego, że czytałeś i oglądałeś wiele książek oraz filmów o drugiej wojnie światowej. Gratuluję ci umiejętności pogłębiania swojej wiedzy, ale istnieje pewien zgrzyt, a mianowicie... przez kogo były one tworzone? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i  cóż, jeżeli korzystałeś TYLKO z polskich, lub co gorsza z polskich i rosyjskich źródeł, to jesteś pewnie przekonany, że wszyscy Niemcy byli nazistami podczas gdy w rzeczywistości było ich tylu, ilu komunistów w PRL. Różnica polega na tym, że dali się oni zwieść instynktom w '33 ( przypominam o wielkim kryzysie z '29 ) i zagłosowali ( sami wybrali, nikt im tego nie narzucał! ) na radykalną partię, która obiecywała im poprawę sytuacji ekonomicznej poprzez odbudowę potęgi Niemiec i początkowo spełniała swoje obietnice. Sam często popełniam ten błąd używając słów naziści i Niemcy w roli synonimów, ale staram się o tym pamiętać.

 

Co do twojej klasy - nie przejmuj aż tak bardzo. Idiotów w tym wieku nie da się wyleczyć ( chyba, że sami zauważą, że nie są zbyt mądrzy ).

 

Uważasz, że twoja polonistka jest pseudopatriotką? Wiem, że z pewnością ta ocena jest dla ciebie krzywdząca, ale... mylisz się. Skąd wiesz, jaki jest prawdziwy powód jej obojętności w sytuacji opisanej w Audiologu? Może wielokrotnie zwracała uczniom uwagę podczas oglądania tego filmu i miała dość? Albo, co bardziej prawdopodobne, była zmęczona. Nauczyciele to nie maszyny, a sprawdzanie tych wszystkich wypracowań, kartkówek i innych rzeczy też "trochę" trwa.

 

Co do promowania patriotyzmu w szkołach - przez całe życie ( poza żłobkiem, bo tego nie pamiętam ) chodziłem do prywatnych i sprawa wygląda tutaj dużo lepiej. W podstawówce nikt nie myślał nawet o przebraniu się za A. H., a co roku organizowany był konkurs piosenki patriotycznej.

 

Dobra, teraz pora przejść do najbardziej kontrowersyjnej części tego posta:  CZŁOWIEKU, TY MYŚL, CZEGO ŻĄDASZ! Gdyby twoje żądania zostały spełnione, to przez większość roku szkolnego ( albo nawet przez cały czas jego trwania ) organizowane byłyby apele o bitwach, w których Polacy brali udział. Stracilibyśmy TYSIĄCE godzin  podczas których nauczyciele mogliby ruszyć program do przodu, a skutek byłby podobny do efektów obecnej promocji patriotyzmu - ludziom znudziłoby się ciągłe gadanie o polskim heroiźmie i bitwach mało ważnych w stosunku do reszty historii. O twoim przykładzie, tj. obronie obozu nad Bizną ( piszę ze słuchu ) dowiedziałem się z twojego audiologa. A co do lekcji historii - przepraszam, ale to o czym mówisz jest wyssane z palca! Nauczyciele mają obowiązek trzymania się podstawy programowej, a tam czegoś takiego jak informacja o stworzeniu Polski przez Niemców NIE MA!

 

O reszcie odcinków wypowiem się, gdy będę miał czas i chęci, ale mogę powiedzieć jedno - potrafisz mówić emocjonalnie i interesująco, a twoja dykcja jest godna zazdrości. 

 

Przepraszam za to, że ktoś mógł poczuć się urażony powyższym postem. Z pewnością wkrótce mój brak postawy patriotycznej zostanie ujawniony i skrytykowany, a moje błędy zostaną mi wytknięte.

*Siada ciężko na krześle uświadamiając sobie swój błąd*

Bo widzisz, błędem nie było to, co mówiłem w filmie, lecz niewystarczające się do tego przygotowanie. Twoje ostatnie zdanie jest bez sensu, ponieważ nic takiego się nie stanie i stać się nie może. Nikt nie przypuści na Ciebie żadnego ataku. Bo Ty masz racje. Rację mam również ja. Jak to możliwe? Ano tak, że jestem idiotą, który mówiąc ogólnikowo, bez zagłębiania się w okoliczności, potraktował te ogólniki jako sedno sprawy i tak to wszystkim ukazał. W tym momencie stwierdzam, co następuje: ta kwestia wymaga uzupełnienia. A przynajmniej rozwinięcia podanych przeze mnie przykładów. Ewentualnie wyprania w Perwolu. I tak się też stanie. W sensie, że nie pranie w Perwolu, tylko nakręcenie filmu rozwijającego ten poprzedni. Dlatego, że mówiłem to wszystko bez zagłębiania się w szczegóły, co było niezbędne, a ja to pominąłem. I za to zasługuję na karę. Za nieprzygotowanie. I błąd ten postaram się naprawić jak najszybciej. Oznacza to tyle, że w środę, 25 marca roku 2015 siadam i kręcę uzupełnienie, bo jest ono konieczne. A Tobie dziękuje za napisanie tego, bo gdyby nie Ty, to moje niedopatrzenie zauważyłbym dużo później, o ile w ogóle. A co do książek... to polecam wszystkim zainteresowanym sytuacją w ówczesnych Niemczech trylogię Hansa Helmuta Kirsta pt. "08/15". A kiedy w środowy wieczór na moim kanaliszczu pojawi się uzupełnienie, to jestem pewien, że wszystko stanie się jeśli nie jasne, to przynajmniej jaśniejsze. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!

 

P.S. Tak na wszelki wypadek. To nie jest żaden sarkazm, czy inne g*wno, ja naprawdę tak uważam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawisz na swoim kanale jakieś kucykowe teorie? Moga być nawet spolszczone teorie anglojęzycznych bronyutuberów.

 

 

PS: Wśród takich Yutuberów modne jest posiadanie kucykowego Awatara. Ale to tylko szczegół.

Edytowano przez Skrzywiona
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawisz na swoim kanale jakieś kucykowe teorie? Moga być nawet spolszczone teorie anglojęzycznych bronyutuberów.

 

 

PS: Wśród takich Yutuberów modne jest posiadanie kucykowego Awatara. Ale to tylko szczegół.

Trafiłaś w sedno, bo jestem właśnie w trakcie pisania scenariusza do takowej. A co do Awatara, to mam go prawie ukończonego, ale niestety kiepsko stoję z czasem, a więc jeszcze trochę mi to zajmie.

I voila! Miało być w środę, a więc jest w środę. 20 minut nieskładnego gadania połączonego z informacjami na końcu.

Enjoy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Twojego 3 filmiku i tego, że klasa się śmiała, to nie dziwię się im. Oczywiście, nie popieram ich zachowania i uważam, że nie jest to kulturalne, ale moim zdaniem, śmianie się na takim filmie nie jest jednoznaczne z obrazą człowieka, którego katują (taniec, to oczywiście wielka przesada). Przez wiele osób film jest po prostu uznawany za słaby i jeśli ktoś dopatrzy się tam coś głupiego i się zaśmieje, to wyśmiewa twórców filmu, a nie np. Rudego. Ciekawi mnie tylko, co tak rozśmieszyło Twoją klasę, bo akurat w tej scenie nie było zbytnich błędów (oprócz wymuszonego na widzach współczucia). Więc, moim zdaniem zachowali się chamsko, ale swym zachowaniem nie obrazili bezpośrednio Rudego, a jeśli tak, to na pewno nie chcieli tego zrobić (z wyjątkiem tańczącego idioty).

 

Nauczycielka to również idiotka, nie wiem, od kiedy można puszczać disco polo na lekcji. Powinna uciszyć klasę i byłoby po sprawie. Sam nie czuję się patriotą, a jestem bardziej za kosmopolitaznizmem (nie zmienia to faktu, że szanuję nasz kraj i uważam, że historia Polski jest bardzo ważna), ale na jej miejscu uciszyłbym ich. Coś mi się wydaję, że mimo nie jestem patriotą, to moja zachowanie jest bardziej patriotyczne od „100% patriotów”.

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A więc (nie zaczyna się zdania od "a więc"), stało się. Celebrimbor zrobił teoryę. *W tle słychać krzyki bólu i przerażenia*

Znając życie, okażę się, że chrzaniłem nieprawdopodobne wręcz głupoty, a więc z góry uznam taki scenariusz, dla bezpieczeństwa.

 

https://www.youtube.com/watch?v=DQbFArdVjfQ

 

Enjoy!

Edytowano przez Celebrimbor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie, ale jeśli chcesz robić komediowe wstawki, to zrób to dobrze i żeby nie wychodziło, aż tak sucho. Strasznie nie podobało mi się twoje sztuczne zawstydzenie i zażenowanie. Moze obierz inny rodzaj chumoru?. Kiedy wymieniałeś "Twilight również jest księżniczką", mogłeś na samym końcu dodać "a Spike to Spike", czy coś w tym stylu. Na pewno lepiej by to przmiało, niz to co zrobiłeś.

Nie licząc tego, całkiem przyjemny filmik :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie, ale jeśli chcesz robić komediowe wstawki, to zrób to dobrze i żeby nie wychodziło, aż tak sucho. Strasznie nie podobało mi się twoje sztuczne zawstydzenie i zażenowanie. Moze obierz inny rodzaj chumoru?. Kiedy wymieniałeś "Twilight również jest księżniczką", mogłeś na samym końcu dodać "a Spike to Spike", czy coś w tym stylu. Na pewno lepiej by to przmiało, niz to co zrobiłeś.

Nie licząc tego, całkiem przyjemny filmik :)

I tak wyszło lepiej niż się spodziewałem, bo podoba się choć w minimalnym stopniu :aj3:

Ale fakt, humor wyszedł jak wyjęty z Familiady. Następnym razem postaram się to poprawić. Nie, wróć, nie "postaram się", tylko po prostu poprawię.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi teoria. Bardziej "Moja opinia o..." niż teoria. Ale wyszło fajnie. Jak nie masz pomysłu na teorię, to może spytaj kogoś, czy możesz przełożyć jego teorię na język polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Oto kolejna teorya, tym razem nie w 100% moja, bo wzorowałem się na filmie RLYoshiego na ten sam temat. Wydaje mi się, że wkradł się tu przerost formy nad treścią, ponieważ spędziłem nad tym filmem stanowczo zbyt wiele czasu, co poskutkowało zmianami w scenariuszu.

Tak czy inaczej, oto link:

 

https://www.youtube.com/watch?v=V5C62eZ_JVE&feature=gp-n-o&google_comment_id=z13js3oaipj2g35q304cdpzggrjbjn3pu34

 

Enjoy!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...