Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Taką postawę to rozumiem,nie ma co się wstydzić swojego wyglądu.Każdy jest jaki jest i nie ma co się przejmować osobami które nas nie znają.Wygląd to nie wszystko jak już mówiłem tyle razy. Ja kiedyś też się przełamię i dam swoje zdjęcie,coś tak kombinuję że poczekam do świąt i wtedy się ukażę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie jest źle,jak na zdjęcie robione kalkulatorem xD.Zgodzę się z użytkownikiem Emronn. Hmm zauważyłem zaś że dużo Bronies ma długie włosy,dziwi mnie to i cieszy zarazem bo sam mam długie pióra :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bećka, nawet jak byśmy chcieli Ci mówić, to za wiele na zdjęciu nie widać.. A mi się wydaję, że tam powinno być life nie live :D Propos kłaków, to ja najdłuższe miałem takie ee grzywka sięgała do ust jak ją spuściłem ala Sadako (The Ring), ale nie noszę teraz długich bo mnie mega wkurzają jak się kręcą... (mam falowane :f) No i tak planuję znowu zapuścić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sumek Twoje foto i tak lepsze niż moje xD Ps. Emronn, widzę że lubisz mieć wąsy, sam chciałem mieć, ale wszyscy mi odradzali, nawet pracownicy Tesco i dlatego, to zanim zrobiłem moje foto ( 53 strona) specjalnie zgoliłem moje wąsy :( ps( dodałeś soje foto w dniu mojego przyjścia na forum, :wat: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Tabaka? Słyszałem o tym,nawet chcieli mnie w to wkręcić w gimnazjum ale nie pozwoliłem ._. Tak czy siak,nie radzę palenia bo szkodzi bardzo zdrowiu i szkoda kasy.. Ale to nie o tym temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michael89pl W sumie raz zrobiłem ten numer z Bolsem i było OK ;) Chociaż już od 3 miechów nie piję .... no dobra tam od czasu do czasu piwo ale przecież piwo to nie alkohol ;) . Co do avka to jest wersja tak jakby mocno ocenzurowana ;) I pochodzi z pewnej gazetki :fluttershy5: Kto wtajemniczony wie z jakiej :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-.-

Piwo to alkohol, a alkohol to narkotyk, nie ważne, w jakim stężeniu. I żadne negacje nic w tym nie zmienią, bo to są fakty.

A nie używka? :P Bo niedługo zaczną ćpać piwo xD

Nie, porównaj sobie zaćpanego i zapitego człowieka. Albo porównaj możliwości uzależniające alkoholu i dowolnego narkotyku. Według nauki alkohol to narkotyk. ~Keola

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo se wczykujo ćpuny je**** XDDD

Sądzę że bardziej używka tak jak kawa, z kawą przeholujesz to też może ci coś wysiąść. Do wszystkiego trzeba mieć umiar.

To jest podział prawny, niemający nic wspólnego z prawdziwym stanem rzeczy. Przyszli mądrzy inaczej politycy i powiedzieli, że narkotyki to zło, ale alkohol i papierosy już od dawna są, tradycja i wgl, to zostawmy... No i teraz alkohol jest legalny. A narkotyki są używkami, taka uwaga poboczna. ~Keola

Oj tam jak by się uprzeć kofeina też jakimś że cudem stanie się wg. prawa narkotykiem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue, nalej wody/bezbarwnej oranżady. Nikt się nie zorientuje :trollface:

Art z twojego avka istnieje w większej wersji? Jeśli tak, mogę prosić o link? :rd6:

ee, ja znalazłem ale postować tego tutaj nie wypada :flutterblush:

Proponuję skopiować adres obrazka (avatara) i użyć zacnego narzędzia google 'Wyszukiwanie obrazem'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre narkotyki w pewnym stężeniu mogą łagodzić ból jak w przypadku osób chorujących na Raka. Alkohol ma właściwości odkażające lub jak przypadku Piwa albo Wina (nie mówię o tym za 5 zł) właściwości lecznicze lub wspomagające trawienie. Oczywiście obie te substancje mają właściwości lecznicze do pewnego stężenia, po przekroczeniu tego stopnia stają się one trucizną.

Mówisz do biol-chemika z powołaniem, hobbysty i przyszłego biotechnologa -.- Ciężko, żebym nie wiedział takich rzeczy. Marihuana też ma zdolności lecznicze. LSD wcale nie jest takie złe. Ale nadal jedyne różnice między alkoholem a resztą narkotyków to te prawne.

Heh no wiesz... lubię się popisywać swą wiedzą na temat świata, nawet jeżeli ona cieka ;)

Ale nadal nie do końca rozumiem dlaczego użyłeś porównania " alkohol to narkotyk " te porównanie jest mocno mylące na pierwszy rzut oka ;) oczywiście rozumiem co chciałeś przekazać ale sądzę że bardziej trafnym stwierdzeniem było by "alkohol jak i narkotyki w dużych stężeniach są to substancje silnie uzależniające" lub "narkotyki jak i alkohol po przedawkowaniu dają zgubny skutek" wiem wiem masło maślane lecz ogólnie wg. społeczeństwa alkohol to alkohol a narkotyk to narkotyk czyli marihuana albo tam LSD.

Nienienienienie! ><

Nadal nie pojąłeś tego, co chcę przekazać: według norm prawnych i społecznych alkohol to nie narkotyk. Ale to dlatego, że przyszli politycy i powiedzieli, że to jest narkotykiem, a to nie. W ten sposób nie da się jednak zmienić rzeczywistości; według nauki, (chemii, biologii) alkohol jest narkotykiem. I opinia społeczeństwa rzeczywistości nie zmieni. Alkohol, nikotyna, kofeina działają w podobny sposób i z podobnym skutkiem jak reszta narkotyków. Jak się zachowuje człowiek pod wpływem alkoholu? Jakie są skutki zażywania alkoholu? Jakie są mechanizmy działania alkoholu? Porównaj choćby z LSD czy marihuaną. A Ty piszesz tak, jakby opinia społeczeństwa mogła zmienić strukturę chemiczną alkoholu czy działanie receptorów w mózgu.

I proszę, nie pisz tu już na ten temat, bo robisz offtop ~Keola

Ależ spoko, jeżeli taka twa wola offtopił już ci nie będę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...