Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Swoją drogą zupełnie inaczej wyobrażałem sobie Ciebie, djsound. ;)

Mogę powiedzieć to samo :fluttershy4:

A historia zdjęcia jest taka:

-kupiłem iMaca i sprawdzałem zestaw zainstalowanych aplikacji (przy okazji sprawdzając kartę dźwiękową, która okazała się być wyjątkowym badziewiem - robiłem to na słuchawkach, bo miałem wtedy stare plastikowe głośniki, które były do niczego - no chyba że ktoś lubi rezonans i pierdzenie zamiast basów)

-"da FAQ is photo booth" (czy jakoś tak) - jakiś program, ale po co i na co? Klikam na ikonę i nic...

-odwróciłem się od monitora i sprawdzam papiery czy nie ma tam jakiejś instrukcji (nie było, jak we wszystkich produktach Apple'a)

-nagle, po kilku sekundach - JEB, kilkanaście zdjęć z rzędu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam swoje :twilight3: Potem pooglądam wasze.

Dołączona grafika

Z Młodzieżową radą dzielnicy :D Ja to ten przykucnięty wariat.

Dołączona grafika

Moje dzieło na kolonii.

Więcej nie dam kochani.

Kto zauważył, że nie mam jednego zęba? xD

Ja tam zauważyłem, że większość bronych ma seksowne włosy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka Teresa z tyłu xD I wyczesany fryz :D Fajny pad' date=' tak btw. Jaka firma ?[/quote']

Nie Matka Teresa tylko moja ciocia xD firmy Apollo. Na nim właśnie naparzam w DMC xD

Już raz w poście napisałem że tak brzmi lepiej.

~Domine

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

- i Już nie zasnę -_-

:rainderp: Zrobiłem sobie sesyję (tata fotograf) tuż przed końcem starego roku i wyszło kilka ciekawych fot. Ta wyszła w moim mniemaniu tak fantastycznie że nie mogłem się oprzeć pokusie wstawienia jej tutaj. Jeśli zechcecie to wstawię jeszcze jakieś normalniejsze ( i bardziej paladyńskie ^^) zdjęcia.

BTW: Tak sobie przejrzałem dużą część tego tematu i zauważyłem pewne cechy w wyglądzie Bronies, które się nader często powtarzają:

*brada, wąsy lub zarost

*długie włosy

*zainteresowanie wojskiem/ASG, mundur, moro lub zdjęcia z bronią

*Epic Face (najlepszy przykład dał Avan)

Szkoda tylko, że w moim zadupiu (Płock) nie ma praktycznie żadnych fanów MLP i nie ma z kim zrobić epickiego przemarszu linią przez miasto. -.- Muszę wbić w najbliższym czasie na jakiegoś Ponymeeta bo sczeznę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde u mnie jest jeszcze większe zadupie :D

Czechowice koło Bielska..... muszę przed kolegami ukrywać to że jestem fanem MLP.... raz dałem na facebooka obrazek z mlp który zrobiłem to ostatni kometarz kończył się tym że ktoś uważał że " Za bardzo lubie zwierzątka" >.>

If you know what i mean......

kurde przejechałbym się na jakąś impre... ale to jak będe miał auto :P

Jak by kiedyś z tego forum był organizowny zjazd użytkowników to bym się wybrał.

Jak ktoś jest z okolic Bytomia lub Bielska , to możemy się spotkać podczas Operacji Południe lub Tego pikniku militarnego w Bytomiu , oraz czasami jestem w karakowie na pikniku Lotniczym.... Kto był to pewnie mnie widział bo była inscenizacja z której dam 1 zdjęcie tylko ;_;

Dołączona grafika

I takie z op , kto był to mnie widział xD

Dołączona grafika

Pozdrawiam wszystkich i Wesołego Nowego Roku :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wstawię może swoje drugie zdjęcie (pierwsze gdzieś tu dalej jest). Zeskanowane, niedawno znalezione,Wyblakłe, brudne, kilkuletnie z mym kotem... mym kochanym kiciusiem którego już ze mną nie ma.

Wyglądam na nim dziwnie, jakbym miał zeza. W końcu to było jeszcze w 1gim (a może 6 klasa?).

Dołączona grafika

A niedługo gdy będę miał mundur który mi jest potrzebny do Strzelca, będę musiał sobie robić zdjęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wstawię może swoje drugie zdjęcie (pierwsze gdzieś tu dalej jest). Zeskanowane, niedawno znalezione,Wyblakłe, brudne, kilkuletnie z mym kotem... mym kochanym kiciusiem którego już ze mną nie ma.

Wyglądam na nim dziwnie, jakbym miał zeza. W końcu to było jeszcze w 1gim (a może 6 klasa?).

Dołączona grafika

A niedługo gdy będę miał mundur który mi jest potrzebny do Strzelca, będę musiał sobie robić zdjęcie.

daj link bezpośredni, bo MyBB wybrzydza :bonbon2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...