Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Hmm... iMac z Windowsem. Normalka. Też tak miałem :derp:

Aha. Głośniki są źle ustawione :lyra3: Muszą stać w takiej samej odległości - tworzyć z głową "trójkąt". Dopiero wtedy otrzymasz efekt stereo. No chyba że to zestaw 5.1 - wtedy musisz siedzieć w centrum. Dobra... przyznaję. Mam świra na punkcie muzyki :rd7:

Może do efektu stereo używa słuchawek, a głośniki są tylko po to, żeby inni domownicy słyszeli że czegoś słucha.

Ja np. do peceta mam tylko słuchawki, żeby hałas nie przeszkadzał innym domownikom... trochę to utrudnia sprawę, kiedy np. chcę komuś pokazać jakiś filmik czy coś, ale cóż takie sytuacje są sporadyczne.

A co do systemów operacyjnych, to ja akurat preferuję pingwiny. Szybkie spojrzenie na googla podpowiedziało mi, że hasła takie jak "my little linux" czy chociażby "PonyOS" już się zadomowiły w internecie, więc jeśli kiedykolwiek zmienię system operacyjny, to tylko na taki bardziej kucykowy. Pingwiny może są i fajne, ale nie mają grzyw i znaczków na zadzie, więc kucyki jednak w ostatecznym rozrachunku wygrywają.

I żeby nie offtopować za bardzo, wrzucam zdjęcie z serii:

...

Jak wygląda typowe koło naukowe poświęcone grafice komputerowej (od strony programistycznej) i pisaniu gier komputerowych.

vertexz.jpg

Ja jestem drugi po lewej, w czarno-białej bluzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja coś wrzucę z mej kolekcji tym razem Gdańskie picie za zdrowie solenizanta oraz za zdrowie Twilicorna XD

2bC6w

@djsound

Normalnie mówisz tak jak bym słyszał samego siebie :D tyle że oprócz tego zaczynam się jeszcze dopytywać o moc pasmo przenoszenia i td. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzam na wasze cudne/epickie/zabawne foty... I postanowiłem zrobić nieco konkurencji El Martinezowi. A co!

253014_440708012642599_2128861692_n.jpg

Poza tym - Mr. Dżewo jest ewidentnie tą sosną na tle urwiska. Ale tego ludzia też skądś kojarzę... To chyba ten jego wafel, który czasem czyści mu korę tam gdzie on sam nie dosięga. Przydatne. Z tego co słyszałem, w zamian dostaje vouchera na szyszki i czasem trochę żywicy... w twarz, jak mu się dłuto obsunie.

@DOWN

Masz rację. Są głównie sosny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...