Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

A to skoro tak dawno nie dałem... to dam coś, co powali stary mit, że uradziłem się z brodą... TAK! To będę ja BEZ ZAROSTU! Oglądacie więc na własną odpowiedzialność...

o5r7YcN.jpg

I dla porównania...

wgsE06O.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę^^ Od razu zaznaczam że nie odpowiadam za ewentualne uszkodzenie wzroku po obejrzeniu mojej ślicznej(ta jasne) buzi:fluttershy5:

42171433862249284312820.jpg

Ja to ten z czapką Mikołaja. Zdjęcie zrobione może 2 lata temu ale do tej pory zmieniłem się tylko pod względem większej ilości siwych włosów (no może i warze już trochę mniej niż wtedy:rd8:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skojarzyłam, że miałam sobie nową fotę strzelić...

Rzecz w tym jednak, że gdybym wrzuciła ją na forum, mielibyście nalot policji i wyroki za pedofilię. Tak, wyglądam na niecałe 14 lat, a te durne blond loczki powagi mi nie dodają.

A, dlaczego tu jest tak wielu przystojnych długowłosych?!

@down - mam foty sprzed roku i 2 lat, nie będę was takim antykiem karmić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skojarzyłam, że miałam sobie nową fotę strzelić...

Rzecz w tym jednak, że gdybym wrzuciła ją na forum, mielibyście nalot policji i wyroki za pedofilię. Tak, wyglądam na niecałe 14 lat, a te durne blond loczki powagi mi nie dodają.

A, dlaczego tu jest tak wielu przystojnych długowłosych?!

Wrzucaj a nie marnujesz czas na gadanie :P.

@Up

Ja tam wrzuciłem foto z przed 3 lat i nikt nie narzeka(chociaż wyglądam tam tak samo jak teraz q_q) xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiona kartoflem hipsterska fotka podrasowana w Photo Editor (tj. czarno-biała, żeby szum nie bił po oczach i Lyra pokolorowana :v). Nie bijcie.

ZBWx5Ur.jpg

Wiem, jestem płaska jak decha, pryszczata, nieuczesana i ogółem wyjątkowo nieatrakcyjna... propozycje matrymonialne wrzucać do najbliższego kosza na śmieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz znać moją opinię to nie jesteś taka, jak siebie opisujesz tzn. brzydka. Nie jesteś tapeciarą, która piękno mierzy makijażem i błyszczykiem, a to jest plus. Nie widzę na ten przykład żadnych pryszczy.

Co do propozycji matrymonialnych, to co napisałem powyżej jest tylko pocieszeniem. I tylko tak proszę to odbierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...