Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

czemu większość to nastolatki starsze?

Bo sporo młodzieży dołączyło do fandomu. Jakiś czas temu większość miała powyżej dwudziestki, więc nastolatków było mało.

A teraz... kilka zdjęć z meeta planszówkowego w Osowej.

 

nyf2.jpg

d988.jpg

4wtf.jpg

 

Sam nie wiem co lepsze... epicki poker face Fluttershy, czy epicka Derpy... hmm... da się to jakoś połączyć?

Edytowano przez Xinef
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile byś mi ją sprzedał?

 

Jako, że jestem przeciwny niewolnictwu, to nie traktuję Jej jako swoją własność, tylko daję jej całkowitą wolność. Możesz się jej zapytać czy chciałaby u Ciebie pomieszkać, ale wątpię, żeby się zgodziła... wiesz, uczę ją programowania gier i nie chciałaby przerywać lekcji...

 

 

 

Xinef wyglądasz na Rockmana albo fanatyka przemierzania świata na motorze z kumplami.

 

Hmm... lubię metal symfoniczny symponiczny, Nightwish, a z kucykowych to L-Train... to wystarczy, żeby być metalem?

 

Jeśli zaś chodzi o Harleye Davidsony i temu podobne jednoślady... jakoś nie spieszy mi się do robienia prawka i prowadzenia podobnych pojazdów, bo boję się, że jeszcze komuś zrobię krzywdę xD

 

Załatwcie mi velociraptora, to może zmienię zdanie :D

 

Jeśli chodzi o moją fryzurę + wąsy, to bardziej mierzyłem w coś a la sensei sztuk walki, samuraj... zresztą Flutterkę też uczę ninjitsu.

 

 

 

A propos, czy nie uważacie, że w tym bereciku wygląda trochę hipstersko? Mógłbym jej jeszcze pożyczyć okulary...

dhvf.jpg0xun.jpg

Edytowano przez Xinef
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że Ukesiowi się nudzi da swoje zdjęcie z jakimś zrypanym zacieszem XD Ale wyglądam jak przychlast, jednak to wina, że był to trzeci dzień konwentu, spałam ogółem maks 4 godziny, no i inne takie~

gWDV320.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J-jestę p-pedofilę! :rainderp:

A ja loliconę! :sweetie2:

EMRĄĄĄĄĄĄ, A KAITO SIĘ NIE SŁUCHA, ZASTOSUJ WARNA +5 PRZECIW NIESŁUCHAJĄCYM SIĘ USEROM! :<

 

Padło ostrzeżenie. Następnym razem zaproszę na miesięczne wakacje od forum.

~Emronn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam te zdjęcia co dodajecie.....i jak pokaże swoją jakże paskudną twarz to nikogo tym nie zgorszę :fluttershy5:

 

Jestem paskudnie niefotogeniczny, brzydki i bardzo brzydki... ale jak już jest taki temat to aż szkoda nie dać zdjęcia <3

 71854089108641296193.jpg

Pilnuj słownictwa, następnym razem gorzej potraktuję. ~Tisosek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam te zdjęcia co dodajecie.....i jak pokaże swoją jakże paskudną twarz to nikogo tym nie zgorszę :fluttershy5:

 

Jestem paskudnie niefotogeniczny, brzydki i bardzo brzydki... ale jak już jest taki temat to aż szkoda nie dać zdjęcia <3

 

 

Tak, jesteś. Zgadzam się z Tobą, więc chyba się z tego cieszysz?   :)

Ja pierpapier, ludzie, ogarnijcie się, nikomu nie chce się czytać waszych smutów odnośnie wyglądu >.< Rozumiem, że nie każdy wygląda jak Brad Pitt, ale to nie powód, bo biadolić o tym na pół świata. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nikomu nie chce się czytać waszych smutów odnośnie wyglądu

 

Mów za siebie, sporadycznie trafiają się osoby które lubią to czytać. Nie mam pojęcia co się dzieje w psychice takich ludzi... ale bywają tacy. Serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...