Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Żeby było pseudo-uroczo to raz. Dwa że Eren to taki szczeniak z charakteru i lubię jak go rysują z psimi uszami XD I przynajmniej każdy Levi nie mógł się nie śmiać z tych uszu, więc.. ZŁAMAŁAM ICH. Tak.

 

Ostatnie pytanie.

 

Dlaczemu Levi x Eren?

Levi x Petra jest dużo sensowniejsze i bardziej hmm, niegejowskie (lol wut? to wogóle istnieje takie słowo?)

Anyway Petra jest genialna, mów co chcesz (szmutłem trochę jak zginęła :( )

Edytowano przez Pan E
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie.

 

Dlaczemu Levi x Eren?

Levi x Petra jest dużo sensowniejsze i bardziej hmm, niegejowskie (lol wut? to wogóle istnieje takie słowo?)

Anyway Petra jest genialna, mów co chcesz (szmutłem trochę jak zginęła :( )

 

A więc żeby nie robić więcej offtopu, to ostatnie w tej kwestii. 

Levi x Petra. Never. Poza tym..

Petra nie żyje. (żeby nie było, w spoilerze!)

I jej nie lubię.

Bo mnie wkurza jazda na to, że umarła że omg jakie to straszne. A w ogóle anime miało tyle chamskich filerów pod kątem tego paringu, że wrr.. nie ważne. Mi tam było szkoda całego oddziału, nie jednej Petry, no kurde. I Marco wcześniej. I Mika później.

Jeśli już ma być cokolwiek hetero to Levi x Hanji. Ale i tak wolę Levi x Eren alleluja. Bo to.. Jezu tam są takie momenty, że to pasuje po prostu <3 Ale tak szczerze, co do mojego zdjęcia to tam Levi x Eren nie ma. Ja szukam tylko Levich którym niszczę poker fejsy w ten sposób. Wiesz ogółem to uwielbienie Erena dla kaprala itd.

I jedna rzecz. Uznaję Levi x Eren za paring życia, bo w końcu.. UKE jest WYŻSZE od seme. Alleluja.

 

 

Btw.. Pseudo-Levim też na omegle byłam. Przez cały dzień udało się wyćwiczyć poker fejsa. Ale ludzie chamsko próbowali rozśmieszać XD Żeby nie było tylko offtopu to idzie też zdjęcie.

1377544_574815522585867_1140440573_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu to robię ale ktoś prosił o zdjęcie zaspanego Yargola chwilę po wstaniu więc wrzucam x_X

Nawet okularów nie założyłem tylko od razu wstałem i do komputera w związku z czym nic nie widziałem co robię  :derp3:

4KFCQ.jpg

Edytowano przez Yargolek
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie pytajcie. Jestem idiotą. Oraz tak. Dalej w tym siedzę.

 

czo to? :derp2:

btw, widzę że nie tylko ja się bramą Steina jaram :) Gdzieś w grudniu ma wyjść kinówka na dvd wreszcie, to będzie można w przyzwoitej jakości obejrzeć, a w międzyczasie myślę że spróbuję przejść visual novel, bo na angielski ją przełożyli.

Edytowano przez Bezik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


czo to?

 

Ściereczka z mikrofibry  :rainderp:

 

A tutaj nowe piękne foto w pięknej czapce która zawsze z tyłu wisiała na pięknej tarczy do darta która jest na pięknej, dziurawej, zielonej ścianie. Pięknie.

 

4Lbar.jpg

Edytowano przez Yargolek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...