Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Takie tam, w toalecie z domówki :ming:

 

PS: Nie, nie śpię :v

Przeraziłam się widząc zapowiedź zdjęcia z kibla. "No, zażygany człowiek przy flaszce" - pomyślałam.

Później część 2- Rarity w avatarze?  :rapidash:  Cholera jasna jak śmiesz!! :rapidash2:  :rapidash2:  Zestawiac zachlańca i to jeszcze posiadając Fioletową, no HIPOKRYZJA!

Ale otwiream, patrzę, marynareczka wyprasowana, klasa jest... No, takie kible i imprezy to ja rozumiem. Przykładne zdjęcie, gratuluję.  :hmpf:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu odważyłem się zrobić sobie jakieś zdjęcia. Zawsze byłem ubogo na tym punkcie, lecz nadszedł nacz na renowacje.

 

Oto ja:

 

DSC_5870.JPG

 

Typowy chłopaczyska z pierwszej klasy liceum. Nie chcę się tutaj chwalić ani nic, ale podobno kilka osób uważa, że jestem "przystojny". Jeszcze bardziej zaszokował mnie fakt, iż tak powiedziała mi moja wychowawczyni, która ma z 40 lat. Że niby ma syna w tym wieku, czy coś :OOOO

Ja tam nie wiem. Nie uważam siebie za kogoś pięknego, a nawet coś mi się wydaje, że stoję poniżej przeciętnej.

 

Za to jakiś czas temu zostałem super mega zaje*isty płaszcza, w którym z bananem na gębie chodzę do szkoły. Oto on:

 

DSC_5869.JPG

 

DSC_5868.JPG

 

 

To żeby był ja. Listy miłosne proszę pisać na PW, gdyż nie chcę, aby ze 111 zrobiło się gdzieś 300 stron :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...