Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Dobra, dawno nic nie wrzucałam, soł..

Takie tam z B-xmassconu XD

1450258_227432057435236_1738373111_n.jpg

W ogóle nóż widelec ktoś był na B-xc i mnie widział, albo z nim gadałam a nie miałam pojęcia, że to jakiś ziom z forum? XD

Ja byłem na B-XmassConie, ale nie gadałem z nikim w koszpleju SNK. Siedziałem pół konwentu w Osu!roomie XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na B-XmassConie, ale nie gadałem z nikim w koszpleju SNK. Siedziałem pół konwentu w Osu!roomie XD

 

Ja żebrałam na mandat większość czasu XD

Nah, to ja przeważnie kony spędzam na konsolówce lub na ddr, więc wiem jak to jest XDD Ale spoko, czyli jednak ktoś tam był na konie stąd 8D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE DAM! NIE CHODZI O TO, ŻE JESTEM BRZYDKI (wręcz przeciwnie, jestem jednym z tych przystojnych), ALE ZARAZ ZLECĄ SIĘ PEDOFILE I MNIE NAMIERZO! Oczywiście nie chodzi mi o bronies, to byłoby obrażanie własnego fandomu, ale co raz zostanie wstawione w internecie, już nigdy nie opuści internetów. Zwłaszcza, że już i tak wystarczy poszukać, a już się wie gdzie mieszkam. Nie serio, może dam, ale jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DiscorsBass - dziękuję i cieszę się, że się podoba, chociaż w sumie i tak jeszcze nie był skończony, paski to zło XD

Skoda Octavia De Lya - nie kupowałam tego, sama szyłam XD Znaczy no, spodnie zwykłe białe randomowe jakieś i buty z allegro, ale kurtka i paski to robota własna (i tych pasków za nic skończyć nie mogę) XD

Gandezz - CYLINDER, OMG DAJ ;_; <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukeś - za pierwszym razem jak zobaczyłem to zdjęcie to wydałaś mi się bardzo podobna do Ezio Auditore :v

Discorss - wrażenie to miałeś z tej racji, że prawe oko na tamtym zdjęciu mam bardziej otwarte. Jeśli chodzi o twoje zdjęcie - na III Warszawskim wyglądałeś lepiej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...