Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Aż prosisz się by zrobić z tego zdjęcia mem. :ming: Internet to pokocha. Ja sam nie mogę z tej miny. Bez obrazy, ale.... wyglądasz jak chińczyk przed monopolowym. :D

A czy wiesz że wykorzystanie cudzego zdjęcia bez zgody autora jest karalne ? Tak więc prosił bym bez tego typu pomysłów. ;)

Hah chińczyk... no cóż nie przyszedł mi jeszcze ten motyw do mej teraz łysej głowy. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga... Triste Cordis się ujawnia...
 

2cdvntl.jpg


 
Jako recenzent gier, przebywa również w świecie wirtualnym, towarzyszy bohaterom, obserwuje ich, ale nigdy nie jest sam. Ma ochroniarza i to nie byle jakiego...
 

2w1zb5t.jpg



Jakość przedpotopowa ponieważ Sony dała do konsoli PS Vita takie a nie inne aparaty  :burned:

 

"Materiały":

 

-Tandetne, "rynkowe" okulary (ledwie zmieściły się na nosie)

-Jakieś "coś" dodane do edycji specjalnej gry Ghost Recon kupionej za 60zł w bankrutującym sklepie

-Czapka

-PS Vita + gra Little Big Planet

 

Założenia były proste: "te coś", czapka, okulary. 10 min i gotowe.

 

Tja... pół godziny z tym walczyłem. Jak nie światło, to "to coś". które jest śliskie i raz miałem rysunek pod kątem, raz na policzku. Całość jest długa, bo ma ok 30cm. Po wywróceniu i schowaniu "czachy" do środka zamienia się w idealny szalik nakładany przez głowę. Warstwa na szyi jest gruba, a do tego góra zakrywa nos. Niestety w tym przypadku miałem niezłe przeboje. Pomijam non stop spadające z nosa "rynkowe" okulary. Ale po nastu próbach się udało... 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...