Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Gość Littlebart

Kemotx, is that you?

 

Niee, ja jestem tylko jego bratem ;_;

 

 

 

Littlebart, zazdro. Też bym chciała, aby Emiś robił ze mną takie fotki :c

Moja ciocia jest psychologiem, przepisać Ci jakieś tabletki?

 

Pewnie, bo czuje że już długo nie pociągnę bez nich xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight użyczyła swojemu księciu Bartkowi korony na chwilę. Nie wypadało by z tej okazji nie zrobić zdjęcia xD

Na chwilę chociaż mogłem poczuć się powiernikiem klejnotu magii :youdontsay:

 

Witaj.

Wielki Król z rodu Rastafari'ów: Bartis( http://mlppolska.pl/rastafari-bartis-m284/ ), aktualnie znajdujący się(prawdopodobnie już nie długo) banicji, z mocy złego prawa, bedącego tu defektem... Pozdrawia Cię, a zarazem poucza(no na pouczenie to raczej nie wyglądało). Poucza Cię i nakazuje Ci się zachowywać przy Jego Wysokiej Mości oraz nie bezcześcić jego jakże zacnego imienia, iż Pan twój nie jest zadowolony z plugawienia swym imieniem w te i we te...

Także JA, MLO, mocą nadaną przez twego Króla, grzecznie Cię proszę o poprawienie swego posta i dalej byciem posłusznym i oddanym...

Pozdrawiam: Premier MLO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jezusmaria dlaczego nigdy nie spojrzałam na twoją płeć na forum i przez cały ten czas myślałam, że jesteś dziewczyną?   

Nie Ty pierwsza zapewniam :rdblink:

Ps ja jestem tylko na 2 zdjęciach :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusmaria dlaczego nigdy nie spojrzałam na twoją płeć na forum i przez cały ten czas myślałam, że jesteś dziewczyną?  :crazytwi3: 

 

Ja się też na to naciąłem myśląc że to pegasis z mojego miasta... a tu lipa :despair:

Ale to dobrze bo trafiłem w lepsze ręce :huhwha:

Edytowano przez Eternal
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yay:

 

Wreszcie wiem, jak wygląda BiP :rwink: (chociaż zastanawia mnie ta osoba w kamizelce, strasznie mi przypomina mojego nauczyciela od historii z gimnazjum :notsure: ).

 

Żeby nie było offtopu - również zdjęcie. Również z ponymeeta. Dla mnie dość wyjątkowa fotka, bo spełniłem moje najskrytsze marzenie:

 

QPbUnki.jpg

WRESZCIE CYKNĄŁEM SOBIE FOCIĘ W FEDORZE :lunaderp:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(chociaż zastanawia mnie ta osoba w kamizelce, strasznie mi przypomina mojego nauczyciela od historii z gimnazjum :notsure: ).

 

Powiadasz że wyglądam na człowieka który potrafi przekazywać wiedzę? ( oraz że ją mam :ming: ) :lol:

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz że wyglądam na człowieka który potrafi przekazywać wiedzę? ( oraz że ją mam :ming: ) :lol:

 

To jak najbardziej komplement. Mój ulubiony nauczyciel, dzięki któremu polubiłem historię :rwink: . A jeśli z wyglądu dostrzegam podobieństwo, to zdolności też mogą być obecne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak najbardziej komplement. Mój ulubiony nauczyciel, dzięki któremu polubiłem historię :rwink: . A jeśli z wyglądu dostrzegam podobieństwo, to zdolności też mogą być obecne :D

 

Prawdą jest że historię lubię ;)

Aby nie było offtopu, fedora super :)

Ja chcę sobie sprawić Kaszkiet :lunaderp:

7f830448_large.jpg

re_kasz_nap_blk.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...