Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Uuuu... Nie wiedziałem żeś wodniak :D

Druga beleczka powiadasz...?

To ja się ze swoim żeglarzem jachtowym mogę schować :(

To zdjęcie jest gdy wróciłem ze ślubowania.

Właściwie to ja chodzę do technikum morskiego profil Informatyk a więc wiesz no niby my jako Informatycy nie mamy takiej musztry jak Nawigatorzy albo Mechanicy morscy ale szkoła ma swoje tradycje więc mamy obowiązek noszenia mundurów:D A co do belek to oznaczają do której klasy chodzisz:D jak masz 4 beleczki to twoim jedynym zmartwieniem jest już tylko zdać zawodowy i maturę :D Najbardziej przerombane mają ci co mają 1 XD dlatego ze zniecierpliwieniem czekałem aż przybędzie 2 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie jest gdy wróciłem ze ślubowania.

Właściwie to ja chodzę do technikum morskiego profil Informatyk a więc wiesz no niby my jako Informatycy nie mamy takiej musztry jak Nawigatorzy albo Mechanicy morscy ale szkoła ma swoje tradycje więc mamy obowiązek noszenia mundurów:D A co do belek to oznaczają do której klasy chodzisz:D jak masz 4 beleczki to twoim jedynym zmartwieniem jest już tylko zdać zawodowy i maturę :D Najbardziej przerombane mają ci co mają 1 XD dlatego ze zniecierpliwieniem czekałem aż przybędzie 2 :D

Aahaaa, taki bajer.

Ja w klubie żeglarskim i drużynie harcersko-żeglarskiej jestem :P

A tak żeby nie robić off-topu to zdjęcie swoje wkleję - stare, ale bajeranckie :D

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...