Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Moje zdjęcie z Beatą Wyrąbkiewicz, zrobione 15 grudnia 2013:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t31.0-8/856206_379479452195955_1443095748_o.jpg

Jestem jej fanem od paru lat :) To właśnie ona teraz śpiewa jako Pinkie Pie w IV sezonie MLP. Już kiedyś wcielała się w tą postać.

I tu drugie zdjęcie z Beatą z 31 maja 2014, które zrobił mi reporter podczas koncertu - szansa jedna na milion, miałem szczęście :)

http://files.tinypic.pl/i/00540/sbnobrdt20pf.png

Edytowano przez kamiledi15
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c4ebbeead8.jpg

 

Wyjście po ziemniaki zawsze spoko

909f8baceb.jpg

 

I zdjęcie z moja dziewczyna.... piekna kobieta :3

c8a1b1d2bd.jpg

 

Tak wiem zdjęcia robione odkurzaczem

 

Hyh, farmfood ma nawet niezłe żarcie jak na angielskie standardy, też czasem wpadam :D Szkoda, że w B'ham kasjerzy są jacyś wstecznierozwojowi. Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek zdjęcia mojej osoby są strasznie rzadkie, albowiem jestem mistrzem unikania aparatów, ale oto badziewnej jakości zdjęcie z meeta (wycięłam ze wspólnego zdjęcia i wyostrzyłam bo było mega ciemne x.x )

PS: próbowałam się uśmiechać, ale coś chyba nie wyszło ^^"

 

2d8koc8.png

Edytowano przez Burning Question
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nie tyle moje, co zrobione przeze mnie. Jestem bohaterem, rzucać we mnie pieniędzmi :v

 

10407886_801368866591081_823765998780363

Tego gościa znalazłem u siebie dzisiaj na parapecie. Sąsiadki. Postanowił pospacerować po nim nieco tylko po to, żeby pod moim oknem mu się odechciało łazić i zechciał wejść, jęcząc i skrzecząc przeraźliwie. To wziąłem i oddałem właścicielce. Niech mi Fluttershy w dzieciach za uratowanie zwierzątka wynagrodzi, A, to jest 4 piętro :lie:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to też jest Twoje zdjęcie, bo Ty je zrobiłeś :D Czyli zgodność z tematem zachowana.

Ja mam kota, który w nocy często przyłazi do mnie na balkon, żeby ze mną nocować. Żeby tam wejść, musi najpierw wejść na drzewo, stamtąd wskoczyć na dach składziku, stamtąd na dach drewutni i dopiero z tego dachu musi zrobić prawie 2-metrowy skok na balkon. Jak ona opracowała tą trasę, nie wiem. Skąd w ogóle wiedziała, że balkon jest przy moim pokoju i że ją stamtąd wpuszczę? :D

Edytowano przez kamiledi15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...