Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

~Taka ja~

~A przynajmniej podobna, bo brakuje okularów~

asdf.jpg?1406723889

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrośnie z ciebie ładna dziewczyna. Tylko jak zaczniesz dojrzewać nie nakładaj sobie tapety i tony makijażu. Masz niskie poczucie własnej wartości, doceń chociaż tyle, że nie jesteś zdeformowana, a uroda przyjdzie sama z czasem, naucz się cierpliwości i zaakceptuj siebie.

Właśnie, wiele osób tu pisze, jacy to są brzydcy. Nie wiem, jaki ma być tego sens.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrośnie z ciebie ładna dziewczyna. Tylko jak zaczniesz dojrzewać nie nakładaj sobie tapety i tony makijażu. Masz niskie poczucie własnej wartości, doceń chociaż tyle, że nie jesteś zdeformowana, a uroda przyjdzie sama z czasem, naucz się cierpliwości i zaakceptuj siebie. 

Ja tam chyba nie będę nosiła makijażu. Już, jestem w 5 klasie a moje dziewczyny z klasy noszą staniki i nakładają sobie makijaż na buzię. Ja taka nie jestem. Po co mam jeszcze stanik nosić? Młoda jestem jeszcze. 

 

No, masz racja. Straszna z ciebie brzydula .

wyglądasz jak dziecko które chodzi do 1 podstawówki ;w; 

aww..

Nie lubię dzieci :v

Jeśli nie lubisz dzieci, to nie lubisz mnie, bo mam 11 lat. -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nosiłam stanik już od 4 klasy, bo mama twierdziła, że powinnam. W sumie to stanik powinno nosić się podobno od 11-stego roku życia. Ja bym proponowała w sumie spróbować, czy będzie Ci w nim wygodnie (do niczego nie zmuszam).

Edytowano przez Estelle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...