Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Forum jest po to aby rozmawiać.  Choć ciekawy byłby tytuł takiego tematu. 

 

 

Myślę ze każdy facet zrobiłby to samo gdyby nagle został dziewczyną :P

 

 

Jak to powiedział pewien mądry człowiek co mu zdrowia życzę. ,,Gdybym był kobietą to bawił bym się cyckami'' 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, każdy kto nie skończy tak jak ten koleś:

 

Ed-Edd-n-Eddy-Season-3-Episode-22--The-D

 

Chika gdzie schowałaś swój dystans do świata? Przecież sobie tylko żartuje....  chyba...

 

Żeby nie było 100% offtopu:

 

https://lh6.googleusercontent.com/E1mPkJo9y1zVXKX0-Ut3cTVcMfg_dX_it58y7auivw=w626-h835-no

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biustowy offtop

Jako ekspertka od cycków powiem tylko: zaczyna sie nosic stanik jak cycki zaczynają sie uwypuklać mocniej albo robią sie na tyle wrazliwe ze material bluzki je podrażnia. A i na przyszłość: to nie prawda że wiekszość dziewczyn ma rozmiar 75B, nie wciskajcie sie w zbyt małe staniki bo to niezdrowe tylko poradźcie sie brafitterki jeśli jakaś jest w waszym mieście (btw panowie, idealny zawód dla was).

Niestety nie mam aktualnie żadnej nowej foty. :c

Edytowano przez Burning Question
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lel, wrócę do tematu staników. Zarzucę tym, bo to serio jest istotne:

39eecfb1d4df16b8.jpg

Byłam kiedyś na konwencie na dwugodzinnej prelekcji o tym jak dobrać odpowiedni stanik nawet, więc to bardzo skomplikowana sprawa, wbrew pozorom. Wcześniej nie miałam pojęcia, że są takie oznaczenia jak np. GG, albo K, albo FF, albo inne takie... 

Aczkolwiek co do noszenia go, to też tak nie do końca się zgodzę, że jak już komuś piersi się uwypuklają to musi go nosić. Zależy jaki ma rozmiar biustu to jedna rzecz, druga to też to, że szczerze mówiąc, od noszenia stanika (albo o zgrozo, spania w nim, szczególnie w tych usztywnianych) właśnie wam się mogą piersi deformować gorzej niż totalnie bez niego. Źle dobrany biustonosz jest gorszy niż jego brak, serio. 

Ale ja i tak zostaję przy sportowych, które spłaszczają mi cycki, bo są najwygodniejsze, albo jak siedzę w domu to bez biustonosza w ogóle i tylko w luźnej koszulce, żeby się nie gotować XD

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tudzież: "który ptaszek głośno ćwierka, ten powoli płonie" :rainderp:

@down
No ale to już jest za dużo offtopu i nie ma żadnego związku z tym co tu było. Proszę zarzucić kotwicę w wątku o kobiecych piersiach, dziękuję.

Edytowano przez Warnem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...