Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Czego wy chcecie? Ładnie wyszedł. A wy sami nie macie odwagi dawać zdjęć siebie i wystawić się na hejty podobnych sobie.

Czepiasz się, rzadko kiedy piszę serio, winc żadne hejty .-. A zdjęcia nie dam, bo... w sumie nie wiem, napisałabym, że jestem brzydka, ale nie mam kompleksów i to już oklepane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego wy chcecie? Ładnie wyszedł. A wy sami nie macie odwagi dawać zdjęć siebie i wystawić się na hejty podobnych sobie.

 

Ja to jeszcze co prawda nie hejtowałam, ale chyba mogę, nie? Hejt. Ostry hejt. Bulwersujący hejt. I jeszcze może jakiś inny, żeby tamtym trzem nie było smutno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hejty w dłoń...ale chociaż misia oszczędźcie ;-;

 

Ten miś wygląda jak ty :/ *hejty motzno*

 


Elfuś daj zdjęcie, bo jak nie to ja dam twoje

 

Ale groźba :wow: Ale pewno hejcisz elfy (nie mówię, że to źle), a sama nie masz odwagi się pokazać!!11111111 :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Elfuś daj zdjęcie, bo jak nie to ja dam twoje :wow2: Zobaczymy czyją jesteś humanizacją :P

I ty Olu przeciwko mnie D:!? Nie dawaj, ufam Ci ;w;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUM DUM DUM

Leah postanawia pokazać mordkę :3

1769801.jpeg

Octavia? Raczej Fiddlestick

Wredota ze mnie...  :crazytwi3: 

 

To ja daję zdjęcie tylko nie z tego roku:

51d501856a.jpeg

I see you :3

AND I SEE YOU!!!

maxresdefault.jpg

 

Nieeee no... więcej nie zaglądam do tego wątku. Jestem taki stary :despair:   Taaaki staaaary... dawajcie kanapę. Rarity? Kanapa, migiem! Na trawie leżeć nie będę. Tam są kleszcze, świerszcze i w ogóle. Dołujecie mnie :( Wpędzicie w dożywotnią depresję. Dobra. Wrzucę swoją fotkę, która sprawi, że Slender wybiegnie ze swojego lasu, zacznie rysować kwiatuszki i "narobi w zbroję".

Zanim klikniesz, skonsultuj się z lekarzem, farmaceutą, psychologiem, gastrologiem, okulistą, okultystą i psychiatrą

hjDCLZY.jpg

Zdjęcie powstało przypadkiem. Gdy tylko otrzymałem iMaca, sprawdzałem jakie programy zainstalowano "fabrycznie". A że nie lubię robić niczego po cichu słuchałem muzyki. Znalazłem coś, co nazywa się "Photo Booth". Myślałem, że służy do edycji zdjęć, a nie robienia serii fotografii, którym można dodawać różne efekty. Uznałem, że to jest OK. Fluttershy dodałem później. Kilka lat po...

PS. Wiecie co jest najgorsze? W moim wieku nie mogę nawet powiedzieć / napisać: "jesteś ładna, śliczna itp. do dużo młodszej osoby" Przyjdzie mi tu jeden z drugim i powie. Triste, a co ty... "pe#il" jesteś? Ja tu tylko "fakt oczywistyczny" stwierdzam, jak to mawia Ferdek Kiepski.

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Wyczułam moc Saurona w tym wątku, wielkie oko zostało przywołane przez Tristiego, tum tum tum. Zguba nadchodzi.

Oj tam x2. Elfy też som stare :rainderp:

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony cieszę się, że będąc w takim wieku, żyłem w takich czasach. Mieszkam w małym miasteczku. Laptop? Nie istniały. Komórki, "fejsy", "selfi?" Gry komputerowe... chwila. Kumpel z klasy miał jakiegoś tam "Mortala...". A "esemesy". A co to? :lol: Dla nas rozrywką było granie w "gałę", kosza, kwadraty (niby zwykła piłka, ale strategia jak na wojnie), "chowanego", skakanie z huśtawek (taka tam nawiązka skoków narciarskich) czy wiązanie żyłki (w nocy) na wysokości pasa, przy chodniku i obserwowanie reakcji ludzi, których nagle coś zatrzymywało... "to se ne wrati" (czy jakoś tak).

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się czasem z dziewczynami grało z nudów w klasy/gumę albo skakało na skakance (albo kilkumetrowym łańcuchu który się walał przy skwerku) :v. Chyba dalej pamiętam tą rymowankę do skakania

Cóż... może aż tak 'stary' nie jestem... ale nigdy nie zapomnę mojego pierwszego telefonu. Ta antenka od alcatela to była najlepsza wykręcana wykałaczka jaką w życiu miałem :drurrp:

Edytowano przez JimJoy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lel mój pierwszy telefon to stara klockowata, znaleziona przez dziadka Nokia z antenką, która była na skraju działalności, ale i tak łoiłem w Snake'a aż piszczała :rainderp: ale i tak najlepszą rozrywką wtedy było granie w klasy, gumę, skakanie na skakance i po płotach... i żeby nie było zbytniego offtopu takie tam wideo z młodym sosenem i znajomymi :rainderp:

https://docs.google.com/file/d/0B6ItDG4KWG8wWmxkUVAydlRqZDA/edit?pli=1

 

i aktualne foto

b8FmR.JPG

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...