Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Ok grupowe zdjęcie z woodstooku. Przyznawać się kto gdzie stoi. Bo kilku z forum było.

https://lh4.googleusercontent.com/-aW7Qy2QFsWw/UCDjHWYSj1I/AAAAAAAACYg/oqVQyq66GCU/s600/416141_166703210131783_1266675868_o.jpg

Ja to ten w czarnej koszuce z RD na środku.

To mi się podoba! Zarąbiście :P. Więcej takich zdjęć. Tylko (mam nadzieję, że nikogo nie obrażam) niepokoi mnie ten troglodyta po prawej :P - zaraz *pod* kolesiem w masce przeciwgazowej (maska na taki upał? Oszalał ktoś :rainderp: ). Chłop zajedwabiście wygląda xD. Jak człowiek pierwotny co wyczłapał właśnie z jaskini. +5 punktów szacunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet Warmena. Uwierz, przetrwamy wszystko :ming:

Ej, co to było? xD Skoro tak wam się podobają moje zdjęcia, to chyba pokuszę się o jakieś nowe :P

A na razie kilka małych zdjęć robionych poprzez screeny tego, co pokazywała kamerka jako test video w Skajpaju.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

R.I.P. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah a co mi tam. Sprzed pół roku jakoś

Like a John Lennon :rainderp:

Aha i sorry że nie obrócone ale jestem na najbardziej telefonie ostatnich czasów - Nokia 500 -.-

Dołączona grafika

Ogólnie wyszedłem dość pedalsko - włosy zaczesane bardziej na jeden bok (a normalnie mam na Dżizasa) - ale walić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok grupowe zdjęcie z woodstooku. Przyznawać się kto gdzie stoi. Bo kilku z forum było.

Dołączona grafika

Ja to ten w czarnej koszuce z RD na środku.

No...

to jak już znaleźliście Arpegiusa..

to ja jestem zaraz nad nim.

takie rude yuko, poznacie ; p

A tak wyglądało składanie Brohoofa ostatniej nocy… Bob przyjechał mi wpi****lić. :

Dołączona grafika

A tak było naprawdę. :discord2:

ohhh, jak miło.

widzę, że bobul żyje..

powiem Wam taką "śmieszną" anegdotkę na jego temat.

był za mnie odpowiedzialny na Woodzie, żebym dojechała, wróciła, przeżyła etc.

wziął za mnie odpowiedzialność przed moją mamą.

po czym...

postanowił "trochę" za dużo wypić, sprzedał swój powrotny bilet, oddał mnie pod opiekę Shingena i pojechał sobie do Szczecina.

pozdrowienia dla bobula, kochamy Cię !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/524102_263735530409330_1181099531_n.jpg

Oke, to ja. Mam nadzieję, że nikt mnie nie rozpoznaję. Czekam na krytykę od Xyzia :D

Tu nie ma co krytykować ;x Przypominasz Fluttershy ze swojego avka xD No i ogólnie bardzo ładnie ^^' (nie umiem takich rzeczy pisać, z owcą było łatwiej xD ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...