Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Veni vidi vici

Dołączona grafika

(klik)

Koniec końców aparat skzyziowałem i robiłem zdjęcie ziemniakiem

- Nigdy się łaciny nie uczyłem, ale coś tam z niej kojarzę. Ze słówkiem "Vedi" nie miałem nigdy styczności, ale jeśli chodziło Ci o zdanie przypisywane Cezarowi, to brzmiało ono: "Veni, vidi, vici" ~ Avan

Znowu masz rację Avan ^^. Poprawione, a fakt iż swoich błędów nie widzę dopóki mi ich nikt nie wskaże to już mój problem ;/. Następnym razem wpiszę coś tak mało znanego, że nie będzie mieć to znaczenia :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZIU I BRAEBURN DALI SWOJE ZDJĘCIE A MNIE PRZY TYM NIE BYŁO. D: Xyziu... Szczęka mi opadła. Gdybyś się tylko uśmiechnął i założył jakąś koszulę... OMG :O... I gdyby zdjęcie było wyraźniejsze... Ja nie mogę, Xyziu! :O Przystojny jesteś. Serio. Zapuść troszkę włosy, żeby były rozczochrane we wszystkie strony i będę w niebie <3 :D Braeburn! Jednak nie jesteś jak Takumi xD Ale epicka słit focia. Wyobrażałam sobie ciebie jakoś inaczej ;o To mnie trochę... zszokowało xD. Moim zdaniem trochę wyżej aparat powinien być. Epicka słit focia byłaby jeszcze bardziej epicka ;D A ja wróciłam z nad morza i być może (morze może, lol) wstawię filmik jak puszczam z kuzynem lampion. Ale najpierw ciocia musi odzyskać internet xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZIU I BRAEBURN DALI SWOJE ZDJĘCIE A MNIE PRZY TYM NIE BYŁO. D:

Xyziu... Szczęka mi opadła. Gdybyś się tylko uśmiechnął i założył jakąś koszulę... OMG :O... I gdyby zdjęcie było wyraźniejsze... Ja nie mogę, Xyziu! :O Przystojny jesteś. Serio. Zapuść troszkę włosy, żeby były rozczochrane we wszystkie strony i będę w niebie <3 :D

Soczku :lunaderp:

Włosów zapuszczać nie zamierzam, chociaż wiem o co Ci chodzi, też lubię taką fryzurę :D A wyraźniejszą fotkę za jakiś czas dam ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue, bo przez większość imprezy albo mulisz, albo wymiotujesz. xD

Po pierwsze jestem Cholernie nieśmiały :fluttershy4:, po drugie pierwszy raz mieszałem i nie dziw się reakcji mojego żołądka :RmpP9:, zwykle pije tylko jeden trunek :rd8:

Blue przez Ksyzia niedługo będziemy mieć same Pegasis na forum

W sumie większość na forum to Faceci a więc przynajmniej zapanuje jakaś równowaga w przyrodzie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[info]Hosting iv.pl kasuje fotki dość często, imgur.com - chyba rzadziej niż imageshack, wymagane jedynie otwarcie od czasu do czasu. Minus.com nie kasuje wcale (przynajmniej tak piszą w help'ie). Dropbox twierdzi, że użytkownicy, którzy ośmielają się nie płacić, nie znają dnia ani godziny ;)[/info]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...