Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

To może i ja pokażę swe piękne oblicze na mym czarnym rumaku:

https://lh3.googleusercontent.com/fOdvNLc2of552C9Exc4Ko4PS23SSzwB_NaAXqtr0EPA=w1045-h878-no

Żeby nie było że ubrany jestem nieodpowiednio to normalnie tak nie jeżdżę.

 

Tak, wiem, piękny jestem, nie musicie mi tego mówić, możecie zachować pozory skromności :)

Wyglądasz jak gościu ze Swedish Meal Time :ooo zajebiste.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale Geralt z Rivii Białym Wilkiem zwany, to za brodami nie przepada. Także... chop, chop.


Po wielu zawirowaniach dziejowych, wstrząsających przeżyciach i chwilach zwątpienia umysł zaakceptował obecność brody. Albo zrozumiałem, że facet bez brody to... :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4YXCHfg.jpg

9Idh7og.jpg

 

Zdjęcia z dedykacją specjalną dla Hedzieła :3

Zabieram atencje :kappa:

Kocham <3

 

Po wielu zawirowaniach dziejowych, wstrząsających przeżyciach i chwilach zwątpienia umysł zaakceptował obecność brody. Albo zrozumiałem, że facet bez brody to... :lol:

Tell me more :rd10:

Edytowano przez MewTwo Eilhart z Tregoru
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest powód, dla którego Meg patrzy z Twojego awka tak a nie inaczej :kappa:


Prowadzi filmiki na gry-online ;p Redaktor w sumie.


No proszę, z mixu powstał były jutuber Geralt-Paplok :D W naszym wyglądzie jest to coś, co każe znaleźć publikę i tworzyć ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież sobie żartowałem. Aż tak wysokiej samooceny nie mam ;p

 

Mi też się marzyło takie cudo od bardzo wielu lat i w końcu uzbierałem potrzebną kwotę. Sporo miałem szczęścia że pojawiła się oferta stosunkowo blisko i za znośną cenę, to była bardzo szybka decyzja... Z prawkiem miałem problem ale weszła ta ustawa na której można jeździć motocyklami o pojemności 125cm na kategorię B jeśli ma się prawko więcej niż 3 lata więc skorzystałem. Tak, ten sprzęt na zdjęciu ma tylko 125 pojemności (i tutaj zachwyt rumakiem opada jak się okazuje że to tylko wyrośnięty kucyk). Osiągi zadniej części ciała nie urywają ale ja tam jestem zadowolony, nie jestem fanem prędkości. I też przez matkę musiałem sobie kupić 125 a nie mocniejszy, matka twierdzi że motorem nie przewiozę rodziny więc niepraktyczne i na prawko kat. A nie da więc zrobiłem B jak chciała. Ale kiedy to było... Teraz znowu egzaminy się pozmieniały i znowu jest problem bo na ten kurs by się kasa znalazła. Co te matki mają do motocykli...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...