Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Kolażyk ^^ Na szybko zrobiony, więc szału nie ma, kupra nie urywa, ale jest. Info dla niewidomych: to ja. http://i.imgur.com/hgwWY.jpg?1

PS. Tych dzióbków tu nie ma, nie zwracajcie na nie uwagi.

No i jeszcze taki normalniejsze, aktualne:

https://lh6.googleusercontent.com/-fZpT1Uq6pfs/UGCVo4VG3OI/AAAAAAAALL8/of-ypHgqiSU/s640/IMG_0017%2520edit.JPG

Btw., Cygnus chciał, żeby jego zdjęcie pochwalić, no to chwalę: ŁADNIE. Proszę ;p

Nie wiem czemu ale nie jestem w ogóle zdziwiony :rainderp: Dodać kapelusz i mamy cosplay Braeburna xd

Naucz się bo na przyszłość nie będę taki dobry, backspace nie gryzie, usuwaj bbcode jak cytujesz :P ~solaris

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugałbym :hug3:

To Twoja klasa...? Ci z tyłu wyglądają na 3-4 lata młodszych od Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... No cóż teraz pewnie moja kolei, "pochwalić" się swym wyglądem.... :derp2:

Więc, macie tu ode mnie takie 2. zdjęcia (nie wiem, możecie je sobie wydrukować, ustawić jako tapetę lub co chcecie, albowiem mnie to ryra co z nimi zrobicie... :squee:).

No to tak:

1. Jest to screen z reportażu/wywiadu(:yay: MLO w TV... hahaha), w którym uczestniczyłem (ok. roku temu, nie pamiętam kiedy, ale byłem w I kl. technikum... :lol:), niektórzy mogą kojarzyć tą "stację"(a jeżeli nie to miłego szukania.... :trollface:).

Dołączona grafika

2. Jest już bardziej aktualna, bo robiona sprzed ok. miesiąca.

Dołączona grafika

(Ukazał bym całe ale, pokazałem koledze niecenzuralny gest palcem...)

I to by było na tyle.... :derptongue: Więc teraz myślę, że mniej/więcej możecie mnie, sobie "wyobrazić".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ja siebie pokażę za tydzień jakoś,bo mi się telefon rozwalił a swoich zdjęć na pc niestety nie mam :P.Ale mówię od razu że dla siebie niezbyt fajnie wyglądam,ale sami się przekonacie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...