Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Gość Maniek

Co proszę? Broda w wieku 14 lat? Ludzie nie rozśmieszajcie mnie, to że pojawi wam się na twarzy włosek czy 2 to nie jest broda. Nie mówcie publicznie o jakiejś brodzie bo was wyśmieją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj tych hejterów, jeszcze będziesz miał bujną brodę jak wiking i splądrujesz wioski każdemu kto skomentował twój gładki podbródek. Albo będziesz drwalem i zetniesz drzewo którego potrzebowali żeby im w życiu do kompletu spłodzonego syna i zbudowanego domu nie brakowało. Możesz też zostać magiem, świat niedługo będzie stał przed tobą otworem, zawyżona produkcja hormonów Ci jeszcze pomoże.

Edytowano przez Kruczek
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu Kruczek napisał:

Nie słuchaj tych hejterów, jeszcze będziesz miał bujną brodę jak wiking i splądrujesz wioski każdemu kto skomentował twój gładki podbródek. Albo będziesz drwalem i zetniesz drzewo którego potrzebowali żeby im w życiu do kompletu spłodzonego syna i zbudowanego domu nie brakowało. Możesz też zostać magiem, świat niedługo będzie stał przed tobą otworem, zawyżona produkcja hormonów Ci jeszcze pomoże.

Płacze ze śmiechu, ale dzięki:rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męska broda to świętość, jej się nie tyka, ją się szanuje i kocha. 

Ja swojej nigdy nie tyknę. 

 

Ale u cb. @Night Sky żadnej nie widzę. Musisz poczekać jeszcze parę latek. A jak już będziesz miał to nie zapomnij że trzeba ją wyrównywać (składać ofiarę dla boga brody) bo będzie wyglądała jak łoniacze. 

Pozdrawiam.  

Edytowano przez WilczeK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Paplok napisał:

Czy jeśli niewyrównywana broda wygląda jak łoniacze to wyrównywane łoniacze wyglądają jak broda? *myśli*

Wiem jak to jest, kumple do mnie że wstyd ze mną na Miasto wychodzić bo mam łoniaki na twarzy ( broda i baki ) a co ja poradzę że tak mi rośnie xD

 

godzinę temu Ciastek napisał:

Dobra to ja Tez yebbne zdjecie :D niech bedzie to, 4:22 (ukonczenie stawianie serwera od 22).

IMG_20170220_042114.jpg

Myślałem że ten krzyż jest odwrócony xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek

Co poradzisz? Ruszyć tyłek sprzed kompa, maszynka do łapy i do roboty :twilight4: Też mam w wieku już 21 lat tak żałosny zarost, że trzeba to regularnie golić, taka moja uroda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...