Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

20 godzin temu, Cassidy napisał:

Najsmutniejsze kiedy widzę jak niektóre dziewczyny z długimi pazurami muszą nienaturalnie wyginac palce żeby coś włączyć na telefonie :c

Nie wiem, jakich ty ludzi znasz, ale pierwsze słyszę, żeby dziewczyny z długimi paznokciami, czy jak to zwiesz "pazurami" miały problemy z korzystaniem z telefonu xD
Wiem z autopsji. Otoczona gronem dziewczyn z nawet dłuższymi. I nigdy nie widziałam tego "nienaturalnego wyginania palcami".
Rozumiem, jeśli mówisz o takich dziewczynach, co mają paznokcie trochę poza normę, taki gust mają, ale jeśli są to zwykłe, dłuższe naturalne paznokcie, czy przedłużane u kosmetyczki, to już nie wiem, w czym problem XD.

Edytowano przez Hidoi
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nie mam aparatu na szyi xD

Po prostu lubię hawajskie koszule, ludzie latem zawsze mówią że daję trochę kolorów otoczeniu. A kapelusz ma pewną tajną funkcję, mianowicie nie widać mojej łysiejącej łepetyny. Chyba że chodziło o oczy, często mam zmrużone, to albo przez długie sesje przed kompem, albo krzywe spojrzenie na ludzi i świat.

Edytowano przez Lemi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
6 minut temu, PervKapitan napisał:

Kiepska jakość, bo kamerką internetową, ale ciężko się robi samej sobie zdjęcie komórką, a nie ma kto mi zrobić. Więc póki co łapcie siwą Pervi

 

 

Okularki, keczup z oka i masz zdjęcie prawie jak z awka <3 Olać ciuchy, do postaci i tak pasują :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bezdech senny podejrzewają oraz dalsze powikłania.

To będzie podłączone do takiego sprzętu, który będzie mi pompował powietrze. Ogólnie jak robiłem test u lekarza to cały czas mi to powietrze wdmuchiwało, że w sumie nie wiem, jak dzisiaj z tym zasnę.

  • Smutny 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...