Skocz do zawartości

Uszanowanko!


Paplok

Recommended Posts

Siemano, witam wszystkich w moim temacie powitalnym :D Chociaż raczej nie powinienem witać, a być witanym... ale to nie jest ważne ;) Zamierzam na tym forum pełnić rolę bardziej obserwatora, słyszałem wiele różnych opinii o dyskusjach toczących się tutaj (zdecydowana większość była pozytywna jeśli ktoś chciałby wiedzieć xD), ale nie wykluczam swojego udziału w jakimkolwiek wątku, pokusa może okazać się zbyt wielka :D

Co by tu o mnie? Mieszkam na wsi, pięknej wsi, w której irytują mnie tylko komary w lecie i szwendające się tu i ówdzie pańskie psy (nope, nie bezpańskie, właśnie pańskie niestety :v). Wolne chwile w domu spędzam przed komputerem w bardzo doborowym i prześwietnym towarzystwie, wolne chwile na uczelni (wykłady i przerwy, ale głównie wykłady :D) spędzam przy książkach, im książka grubsza tym lepsza. Chociaż w sumie może ona być grubym badziewiem, jednak to treść jest ważna, no tak :v Najbardziej pociągają mnie fabuły fantasy i ewentualnie książki podróżnicze (o ile do takich można serię o Tomku Wilmowskim zaliczyć), nic innego na moich półkach nie istnieje. Czasami samemu zdarza mi się skrobnąć opowiadanie czy dwa, głównie inspirowane konkretnym uniwersum (muzą okazał się dla mnie świat przedstawiony w Dark Souls, dzięki któremu to wręcz obrodziłem w większe i mniejsze opowiadanka ^^). Jak łatwo się domyślić, czas spędzony przed komputerem mija mi głównie na graniu, zasiedziałem się w grach typu Dota 2 czy War Thunder, ostatnio rzadko kiedy zdarza mi się odpalić coś na jednego gracza (chyba że w oko wpadnie mi dobrze zrobiona gra indie). 

Niektórzy dodają w tematach powitalnych parę słów o swoich ulubionych postaciach, nie będę więc gorszy ^^ Pod znakiem Spyro i Crasha minęło mi dzieciństwo, jest to mocno widoczne w filmikach na moim kanale na Youtube (starczy wpisać nick, dalej łatwo trafić), ponadto Spyro na równi z Cynder ukształtowali mój charakter, stworzyli mnie takim, jakim jestem teraz. Może się to wydać niektórym dziecinne, ale moje przeżycia z tym smoczym duetem nie należą do takich, którymi chętnie się dzielę, więc zwyczajnie uwierzcie mi na słowo, mili (nie)znajomi :3 Ale wrócę do tematu ^^ Skoro jest to forum kucykowe to i o kucach krótka wzmianka musi być. Luna swoim sposobem bycia bardzo wybiła się spośród innych postaci, jest niepowtarzalna i dumna, zaś Applejack wyróżnia się jako pracowita, praktyczna i właściwie nie mająca żadnych wad, którymi pewną ilością pochwalić się może reszta Mane6 (cała pozostała piątka wkurza lub chociaż mnie irytuje taką bądź inną cechą). 

 

No, na tym chyba zakończę powitanie. Dzięki za przeczytanie tych wypocin, do zobaczenia i napisania w wątkach forumowych ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam się nisko wasza wysokość~  :kappa:

 

Jestem zaszczycony mogąc Cię nareszcie gościć w naszych skromnych progach i mam nadzieję, że będzie tu z nami dobrze. A zadbam o to by przynajmniej z twym rycerzem było ci dobrze  :wow2:

 

No dobra. Normalnie to zadaję ludziom pytanka. Więc i tobie zadam pytanka, a co! 

 

1. Kiedy wyczyścisz mi włócznię? 

2. Kiedy ponownie wyczyścisz mi włócznię? 

3. Kiedy przyjmiesz moją włócznię? 

4. Jaki smak lodów lubisz najbardziej? c: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za ciepłe powitanie ^^


Siema tato.


No elo, Synuś, jak tam przy grobowcu? :kappa:


Chcę się zapytać, czy w końcu dasz mi jeść?
 
A tak serio, to zadam parę kontrolnych pytań... 
1. Ulubiona gra, gatunek gier
2. Co najbardziej lubisz jeść?



Ależ jedzenie masz zawsze gotowe, wystarczy poprosić kucharzy w naszym mieście i Ci coś upichcą ^^ Tylko mi nie mów, że o tym nie wiedziałeś...
1. Uwielbiam gry strategiczne, o wiele bardziej RTSy od turówek, bardzo ciepło wspominam Bitwę o Śródziemie czy średnio stare Total Wary (kij, że są elementy turowe, znakomita większość to bitwy! :D). A tak całkowicie najulubieńszymi jest trójca święta w postaci Spyro 2, Crasha 3 i Dungeona Keepera <3
2. Wszystko, co jest pyszne i można to gryźć, chrupać i w jakikolwiek inny sposób poznawać, że używa się swoich szczęk :D Z tego powodu wolę dania mocno przypieczone, a czasami nawet i lekko przypalone, bo ten węgiel cudnie chrzęści między zębami :3 Propsy dla mięsa i świeżych owoców!


Kłaniam się nisko wasza wysokość~ 



I tak jesteś wyższy ode mnie, mądralo...


1. Kiedy wyczyścisz mi włócznię? 
2. Kiedy ponownie wyczyścisz mi włócznię? 
3. Kiedy przyjmiesz moją włócznię? 
4. Jaki smak lodów lubisz najbardziej? c: 



1. W sobotę :3
2. W sobotę za parę miesięcy :3
3. Kiedy tylko chcesz, mój słodki, złoty rycerzu :3
4. Lancowe? Ornsteinowe? Czasami z braku laku gwyndolinowe? :kappa: A tak na poważnie to uwielbiam smak kiwi, są orzeźwiające, bardzo smaczne no i cieszą oczy zielonym kolorkiem ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?

- Luna czy Celestia?

- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

- Niezbyt, w swojej wesołości i radości jest wg mnie zbyt namolna i strasznie się narzuca wszystkim wokół. Wiadomo, Osioł w końcu się z nią zaprzyjaźnił, ale w fabule pisanej przez życie, nie scenarzystów stosunek otoczenia do Pinkie najpewniej byłby inny.

- Pewnie nie będę zbyt oryginalny, ale Discord :) Za głos, za sposób bycia, za wygląd i całą resztę!

- Luna ^^

- Jednorożca, ale oceniam tylko przez pryzmat wyglądu, bo nie doszedłem do odcinków gdzie staje się Alicornem :D

- Jeśli na szybko to fanart, zaś gdy mam wolną chwilkę to z przyjemnością zapoznaję się z fanficami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nigdy nie jadłam lodów o smaku kiwi  :sab:

 

W sumie teraz jak tak sobie czytam odpowiedzi na pytania do ciebie to zastanawiam się czy może spodobał ci się jakiś background? Czy nie zwracałeś na nie uwagi?

Może nie w sobotę, bo jeszcze zimno, ale w którąś sobotę uda się znaleźć lody o smaku kiwi, pamiętam że właśnie w Opolu np jadłem ^^

Z backgroundów podobają mi się kucyki nieznane mi z imienia, które są tym prawdziwym "tłem" z definicji (kadeci w Akademii Wonderbolts, mieszkańcy miast i miasteczek, mniej rzucający się w oczy towarzysze głównych bohaterek itp) :D Pokazują one, że nie wszyscy muszą się czymś wyróżniać, być ambitni, magiczni, superszybcy czy zdolni, ale że prowadzenie spokojnego, polegającego na niczym specjalnym życia też jest fajne :3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze te obiecane pytanka C: 

 

1. Jakimi ssakami (poza ludźmi) gardzisz? 

2. Ulubione danie~? 

3. Ile jak dotąd obejrzałeś odcinków? 

4. Planujesz kupić sobie jakieś figurki z MLP? 

5. Twoja najulubieńsza gra? 

6. I ta najmniej lubiana? 

7. Pizza czy Piwo? 

8. O czym marzysz? :v 

9. Gdybyś napisał własną książkę z jakiegokolwiek gatunku poza fantasy to o czym by ona była? 

10. Jaka piosenka siedzi ci teraz w głowie? 

11. Co teraz robisz? 

12. Kiedy ostatnio byłeś siku? XD

13. Jaka jest twoja ulubiona postać z gier? 

14. Agama brodata czy agama kołnierzasta? 

15. Kobra czy Pyton? 

16. Co byś zmienił na świecie? 

17. Co ostatnio jadłeś? 

18. Kiedy gramy w Aiona? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie będę gorsza :v

 

1. Kim chciałbyś być w przyszłości, tak całkowicie fantazjując, nie mając żadnych ograniczeń?

2. Jaką potrawę chciałbyś spróbować której jeszcze nie jadłeś?

3. Kogo na razie najbardziej polubiłeś ze Slayersów? :D Najlepiej postaraj się wybrać jedną postać ^^

4. Ulubiona kucykowa piosenka.

5. Ulubiona disneyowska piosenka.

6. Ulubiona szanta

7. Jakim ptakiem chciałbyś być?

8. Rasy fantasy, które lubisz najbardziej? 

9. Chciałbyś zostać barmanem?

10. Pójdziesz za mnie poprawić kartkówkę z całek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakimi ssakami (poza ludźmi) gardzisz? 

2. Ulubione danie~? 

3. Ile jak dotąd obejrzałeś odcinków? 

4. Planujesz kupić sobie jakieś figurki z MLP? 

5. Twoja najulubieńsza gra? 

6. I ta najmniej lubiana? 

7. Pizza czy Piwo? 

8. O czym marzysz?  

9. Gdybyś napisał własną książkę z jakiegokolwiek gatunku poza fantasy to o czym by ona była? 

10. Jaka piosenka siedzi ci teraz w głowie? 

11. Co teraz robisz? 

12. Kiedy ostatnio byłeś siku? XD

13. Jaka jest twoja ulubiona postać z gier? 

14. Agama brodata czy agama kołnierzasta? 

15. Kobra czy Pyton? 

16. Co byś zmienił na świecie? 

17. Co ostatnio jadłeś? 

18. Kiedy gramy w Aiona?

1. Małpami człekokształtnymi bo wyglądają zbytnio jak ludzie, to mnie w pewien sposób przeraża. Może z tego samego powodu, z którego najbardziej niepokoją mnie w horrorach stwory człekokształtne, zmodyfikowani ludzie są w jakiś sposób straszni ;_;

2. Danie dupy :kappa: A tak na poważnie... hmmm... trochę tego jest, ale zdecydowanym faworytem są rolady śląskie z kluskami, sosem i buraczkami ze skwarkami na ciepło <3 Oczywiście spod ręki mamy xD

3. Jestem po odcinku 12 z sezonu 3 ^^

4. Mam pluszaka "Pinkie Pie", to randomowy pluszowy kuń z pudełkiem głosowym w środku :D Nazywam go Pinkie bo zwyczajnie jest różowy ^^ Być może kiedyś kupię mu jakieś figurki (już nie pluszaki) do towarzystwa, ale na razie za dużo rzeczy wpadło mi w oko żeby znalazła się kasa na figsy ^^"

5. Gra, którą nazwałbym najulubieńszą... To jedna z mojej świętej trójcy: Spyro 2, Crasha 3 i Dungeona Keepera, taka, którą mógłbym zabrać na długi wyjazd i grać, grać, grać... Byłby to zatem Dungeon Keeper z rozszerzeniem Deeper Dungeons na KeeperFX :D

6. Każda gra indie, która bazuje jedynie na tym, że "jest pikselowa, więc musi być super, retro, oldschool i w ogóle kij że nic sobą nie przedstawia, jest zrobiona pod przeszłość i macie ją kochać!". Na przykład kopie Minecrafta albo Terrarii (razem z obydwoma tymi tytułami).

7. W czasach głodu pizza, w gorący dzień zimne piwo z najbliższymi :D Nie bój nic, cny rycerzu, postawię Ci najlepsze wino z Catariny żebyś nie musiał czuć się jak samotny abstynent ^^

8. O tym, żeby przyszłość rozwinęła się w najlepszy możliwy sposób jaki mam w głowie (który o dziwo nie zawiera w sobie przemocy ani niczyich krwawych śmierci xD) i przyniosła ogromne szczęście :3

9. Najpewniej podróżnicza, być może nawet z moich podróży ^^ Albo opisałbym swoje życie z perspektywy obserwatora.

10. Jakiś randomowy ambient z Dark Souls, bo Syrek walczy :D

11. Oglądam strima syna i spędzam miło czas w Anor Londo ^^

12. Jakieś pół godziny temu, strumień pluskał niczym świeżo złowiona rybka :v

13. Główni bohaterowie świętej trójcy, czyli Spyro i Crash ^^ W Dungeonie Keeperze jest za dużo fajnych potworków ^^ Do tamtej dwójki dodałbym jeszcze Cynder z The Legend of Spyro z powodu podanego w pierwszym poście w temacie :3

14. Brodata, bo wydają się masywniejsze, bardziej opancerzone i mniej delikatne od swoich eleganckich kuzynów z kryzami :D

15. Kobra, trucizna w kłach wydaje mi się bardziej wyrafinowaną bronią niż duszenie cielskiem :v

16. Rozłożenie zasobów niezbędnych do życia - wody, cennych surowców czy źródeł pokarmu odpowiednich dla danego klimatu. Podejście ludzi do innych przedstawicieli swojego gatunku. Moje podejście do innych ludzi także, bo wiem że często jestem strasznym wredotą, tracę nad sobą panowanie i staję się takim człowiekiem, którego sam bym znienawidził, ale pracuję nad poprawą :3

17. Zupę jarzynową (z całymi kawałkami warzyw <3) z pulpetem z mięsa mielonego :D

18. A może Runes of Magic, trochę tolerancji? xD

 

 

1. Kim chciałbyś być w przyszłości, tak całkowicie fantazjując, nie mając żadnych ograniczeń?

2. Jaką potrawę chciałbyś spróbować której jeszcze nie jadłeś?

3. Kogo na razie najbardziej polubiłeś ze Slayersów? Najlepiej postaraj się wybrać jedną postać ^^

4. Ulubiona kucykowa piosenka.

5. Ulubiona disneyowska piosenka.

6. Ulubiona szanta

7. Jakim ptakiem chciałbyś być?

8. Rasy fantasy, które lubisz najbardziej? 

9. Chciałbyś zostać barmanem?

10. Pójdziesz za mnie poprawić kartkówkę z całek?

1. Chciałbym być popularnym i lubianym youtuberem albo kimkolwiek kto wykorzystywałby swój głos, myślenie, charakter i kreatywność dla mądrego zabawiania widzów/słuchaczy (żadne durne pranki ani robienie z siebie debila :D).

2. Te obrzydliwe, zgniłe, słone ryby które są rarytasem szwedzkim ^^

3. Między Liną a Gourrym wybieram Gourry'ego :D Tak jak mówiłaś, idiota, ale zabawny idiota, zupełnie jak ja na ogół :D Ciekawi mnie czy będzie zwyczajnie walczył swoim mieczem czy może odkryje jakieś techniki, ataki które dadzą mu nieco więcej mocy i potencjału ^^

4. Ta o Babs Seed, potężnie wpada w ucho i bardzo mi się podoba, mimo iż nie cierpię CMC :D No i w pewnym momencie BS w prawym dolnym kącie jest taka urocza :3

5. Szkoda, że "Magiczny miecz" nie jest disneyowski, bo dałbym tą piosenkę rycerzy króla Artura, ale tak to "I'll make a man out of you" :D

6. "Morskie opowieści", bo można dorabiać własne zwrotki i wydaje mi się bardzo elastyczna, uniwersalna ^^

7. Dużym :kappa: Najpewniej krukiem, bo są niesamowite, tajemnicze, czasem mroczne, mądre i niezmiernie interesujące.

8. Siyee, rasę nieco bardziej ludzkich harpii z Ery Pięciorga Trudy Canavan. Bardzo sympatyczna, odosobniona i samodzielna rasa, która mocno zapadła mi w pamięć :3

9. Gdybym nauczył się mieszać drinki to czemu nie, ta fucha wydaje się być ciekawa :D

10. Z przyjemnością, bylebym tylko miał czas przypomnieć sobie całki :/ Powodzenia!

 

 

1. Słuchasz rocku progresywnego?

2. A może chillout?

 

1. Nope.

2. Jeszcze raz nope xD

 

 

Skąd jesteś?

Z Jankowic pod Rybnikiem na Śląsku ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...