Skocz do zawartości

W sumie minął cały rok...


Kemotx

Recommended Posts

Długo myślałem czy zrobić ten temat. Bo właściwie to powitanie należy się tym co mnie jeszcze nie znają, a jest ich wielu. Więc zacznijmy od podstaw. Kemotx, lat 20. Kucyki oglądam od 31.12.11 r., a natknąłem się przez przypadek. Od pierwszego odcinka zakochany w Twilight, która oprócz Celestii jest moją ulubioną postacią. Zainteresowania, to oprócz wielu pomniejszych Futurologia, Filozofia, oraz Nauka. Na forum zarejestrowałem się 19 lutego 2014, i pisałem tematy o wirtualnej rzeczywistości czy pyszczkach alikornów. Niestety jeden z poźniejszych tematów, o pozostaniu w fandomie, jako że "okres kryzysu i zwątpienia" to lata 2012-14, był trochę(jak na moje standardy) kontrowersyjny. Była sprzeczka i ban, na moje oko nieco stanowczo zbyt ostry jako że nie otrzymałem ani wcześniejszych ostrzeżeń, ani to że nie popełniłem czynu zagrożonego setką procentów. Ale było minęło - a po roku, jakimś cudem, jednak ban zdjęto za co jestem wdzięczny.

 

Co będę robić teraz? Mam w planie parę nowych fanfików, oraz nowe tematy. Reputację mam jaką mam. Nowi jej nie znają ale mam nadzieję że poznacie mnie jako tego, co powrócił odmieniony. Nie zrezygnowałem z marzeń, ale przyniosłem 100 kilo kamieni oraz rozstawiłem ten cholerny retroreflektor teraz będę pisać bardziej profesjonalnie.

 

Witam was ponownie, Kemotx.

Edytowano przez Kemotx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witam cię ponownie~ ^^ Życzę ci tym razem lepszej forumowej przyszłości bez banów i warnów~  :fluttershy5:

I jeszcze więcej pomysłów na urocze części kuców~ Poza tymi wiadomymi oczywiście. 

 

1. Jaki smak lodów lubisz najbardziej?

2. Jak wyobrażasz sobie przyszłość? 

3. Kim zamierzasz być w przyszłości? 

4. Ulubione zwierzę? 

5. Czytasz fantastykę? 

6. Ulubiona książka. 

7. Lubisz Wiedźmina? 

8. Grałeś w Amnesię? 

9. Grywasz w ogóle w jakieś gry? 

10. Nad czym najchętniej filozofujesz? 

11. Myślisz, że w piątym sezonie CMC znajdą w końcu swoje znaczki?

12. Co myślisz o sowach?

13. Co myślisz o koniach? 

14. Oglądasz anime? 

15. Co miałeś z fizyki na koniec? :v 

16. Ulubiony film? 

17. Ulubiona kreskówka? 

18. Czego się uczysz? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

 

[media=https://www.youtube.com/watch?v=E2so9mx3Iag]

 

 

Pozwól, że zadam ci parę pytań:

 

 

 

1.Dlaczego akurat te postacie, a nie inne?

 

 

 

2. Dlaczego akurat te, a nie inne?

2.A: Co rozumiesz przez słowo "nauka"?

 

 

 

 

Skąd wzięło się u ciebie zamiłowanie do tak egzotycznych i szczegółowych kwestii?

 

1. Te postacie dlatego, że Twilight jest taka jak ja, natomiast Celestia jest bardzo łagodna i ładna. Inne też są fajne, ale nie aż tak.

2. Zainteresowania są takie m.in. dlatego że mam aspergera oraz bardzo ograniczony kontakt z rówieśnikami(przez co mam raczej rzadkie pasje). Ale to bardzo ogólnie, lubię czytać wszystkie ciekawe rzeczy, tylko że wymienione tutaj są głównymi zainteresowaniami. Nauka to bardziej angielskie "Science" niż uczenie się czy inne znaczenie. Ogólnie jest to Fizyka/Astronomia/Technologia a w konsekwencji futurologia i transhumanizm.

3. Zamiłowanie do szczegółów to wyżej wspomniany asperger oraz lubienie uroczych rzeczy. Natomiast temat o wirtualnej equestrii to mój pomysł oparty o moją wiedzę.

 

Jestem dość egzotyczny, w końcu takich jak ja jest bardzo mało. 

Rok? Ja jestem już dwa lata, z dwoma małymi przerwami i nadal nie posiadam tematu powitalnego. Czy wgl. jest on konieczny?

 

Tak czy siakm witaj w starych progach! 

 

Siemka!

 

A witam cię ponownie~ ^^ Życzę ci tym razem lepszej forumowej przyszłości bez banów i warnów~  :fluttershy5:

I jeszcze więcej pomysłów na urocze części kuców~ Poza tymi wiadomymi oczywiście. 

 

1. Jaki smak lodów lubisz najbardziej?

2. Jak wyobrażasz sobie przyszłość? 

3. Kim zamierzasz być w przyszłości? 

4. Ulubione zwierzę? 

5. Czytasz fantastykę? 

6. Ulubiona książka. 

7. Lubisz Wiedźmina? 

8. Grałeś w Amnesię? 

9. Grywasz w ogóle w jakieś gry? 

10. Nad czym najchętniej filozofujesz? 

11. Myślisz, że w piątym sezonie CMC znajdą w końcu swoje znaczki?

12. Co myślisz o sowach?

13. Co myślisz o koniach? 

14. Oglądasz anime? 

15. Co miałeś z fizyki na koniec? :v

16. Ulubiony film? 

17. Ulubiona kreskówka? 

18. Czego się uczysz? 

 

1. Różne, alkoholowe ale też i owocowe z mocnym smakiem. No i wodne Black Mojito.

2. Pozytywnie, ale zależy to od tego czy można powstrzymać/obejść entropię.

3. Pisarzem/Popularyzatorem nauki.

4. Nie mam ulubionego, ale możę psy i koty.

5. O dziwo nie, ale oglądam. 99% z SF to niestety błędne przewidywania, Fantasy nie czytam ale chcę pisać.

6. 1984, Nowy Wspaniały Świat. Najlepiej takie w których autor od podstaw tworzy świat.

7. Czytałem jedno opowiadanie "wieczny ogień". Sapkowski miał niezłe umiejętności researchu w czasach gdy nie było internetu.

8. Nie.

9. Oj było ich wiele...ale teraz tylko czytam i oglądam filmy. Aczkolwiek Mario czy Pekka Kany nie da się zapomnieć...

10. Filozofuję o tym, jak żyć wiecznie i się tym nie znudzić. Raz przez to wpadłem w depresję.

11. Trudno powiedzieć.

12. Podobają mi się ich nagrania wspólnie zrobione z Przyjaciółmi.

13. Niektóre nawet ładne, no i bez nich nie było by naszych kucyków.

14. Rzadko, a jak już jakieś znajdę to oglądam ile wlezie. Ja się nie nudzę jedną rzeczą.

15. 2.

16. Seksmisja. Wbrew pozorom nie jedyny Polski film SF.

17. Ben 10.

18. Obecnie niczego ale próbowałem filologii angielskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj znowu i miejmy nadzieję, że tym razem nie zostaniesz zbanowany i twoje posty nie będą zbyt kontrowersyjne. (Mnie to, aż tak bardzo nie przeszkadzało, ale niektórym...)

Jeśli tak bardzo lubisz Twilight i Celestię to łap: http://th09.deviantart.net/fs71/PRE/i/2013/364/1/a/commission__twilight_and_celestia_by_skyline19-d6zzlo4.png

Mam nadzieję, że miło spędziz tu czas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam cie i żadnych kontrowersyjnych postów sobie nie przypominam. Może je przegapiłam...

 

Kontrowersyjne, to jest np. te z nozdrzami czy z wirtualną equestrią. Ogólnie wszystkie gdzie mówiłem o moim pragnieniu stania się Twilight.

 

Przy okazji, miałaś kiedyś śliczny avatar z Luną :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Tylko że ja nie trollowałem, jakkolwiek nieprawdopodobnie może to brzmieć. Asperger robi swoje; to co dla takich jak ja brzmi jak chleb powszedni dla innych jest fantazjowaniem. Do tego moje rzadkie zainteresowania i bęc.

 

Trollowałem raz w życiu, pisząc na Youtubie że koleś pod pseudonimem Axel F zrobił utwór "Crazy Frog"; reakcje były ogniste ale nie był to troll wymierzony w nikogo.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Ulubiony film?

 

Jak mówiłem wyżej Seksmisja, co ciekawe miejsce drugie u mnie nie istnieje, bo zajmują je wszystkie pozostałe ulubione filmy. Pamięć do filmów mam bardzo dobrą a mimo to ulubione potrafię oglądać kilka razy w roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty nie miałeś czasem perma? :spike:

 

Miałem, przyznałem się do 2 multikont, I być może za szczerość zostałem odbanownany. Ale szczerze - gdybyś to ty wtedy, 5 marca 2014 wystawiał mi warna, to dałbyś od razu perma? Nie złamałem żadnej reguły stuprocentowej, gdybym ja sam miał się ocenić to za całokształt 40-50% i miesiąc księżyca. A tak, nie było mnie rok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, czyli podobnie jak ja. Nawet na maturze mam Orwella i Huxleya :v

 

Witaj ponownie na forum.

 

Też na na maturze rok temu miałem ich książki, razem z innymi futurologicznymi autorami. Na ustnej trzeba koniecznie znać i odróżniać terminy dystopia oraz antyutopia, do tego sposoby kontroli umysłu i ich przyczyny opisane w książkach. Ja egzaminatorkom jeszcze powiedziałem o celach singularytarianizmu i transhumanizmu i byłem dzięki temu jednym z niewielu z 100% na ustnej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem, przyznałem się do 2 multikont, I być może za szczerość zostałem odbanownany. Ale szczerze - gdybyś to ty wtedy, 5 marca 2014 wystawiał mi warna, to dałbyś od razu perma? Nie złamałem żadnej reguły stuprocentowej, gdybym ja sam miał się ocenić to za całokształt 40-50% i miesiąc księżyca. A tak, nie było mnie rok.

Ja bym ci nie dał nawet warna, bo może trollowałeś, ale to było zabawne (na swój groteskowy sposób :kappa: ) i nikomu nie szkodziło. :derp6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Hmm... o tak, pamiętam to wydarzenie dobrze, dobrze jakby to było wczoraj, ale jak dokładnie to szło? O, o! Już wiem~!! ^^

 

Dawno, dawno temu, za siedmioma łączami, za siedmioma wątpliwie sprawnymi serwerami było sobie forum, MLPPolską zwane i także w sieci pod tą nazwą znane, acz... MLPTrollska też się w niejakich środowiskach spod ciemnej gwiazdy przyjęła, a to z jakichś nie do końca jasnych względów. Ale to akurat nie o tym towarzystwie będzie opowiastka, chociaż jej bohaterami będą równie mroczni, jeśli nie bardziej mroczni, jegomoście...

 

- To, to niewybaczalne! - dało się słyszeć donośny ryk rozbijający się po całej sali, gdzie miało miejsce tajne zgromadzenie.

- Tak, doprawdy zaiste - zawtórował mu inny głos, a jego właściciel poprawił kaptur. - Jeszcze raz, co tam właściwie mają?

- Dobrą zabawę i... - odpowiedział niepewnie kolejny członek mrocznej rady, czytając nadesłane raporty.

- Dobra zabawa? Ugh! - wyraził swoje zniesmaczenie jeszcze to inny uczestnik zgromadzenia obecny sali. - Herezja! I co jeszcze?!

 

- Cóż, dobra zabawa, a do tego jeszcze zatrważająca aktywność, jakiej nie notowaliśmy od stuleci, chyba będzie trzeba ogłosić stan wyjątkowy!

- To znaczy pełną mobilizację? Ależ, bracie, czy nie wystarczy się z tym problemem rozprawić tradycyjnie? - Kapturnik skinął na stojący nieopodal chrust polany benzyną, smołą i napalmem.

 

Ów brat od raportów odpowiedział mu tylko zrezygnowanym uśmiechem, lecz widząc, że tamten niewiele z niego rozumie, odpowiedział:

- Bracie, ten sposób może działałby na jeden temat... lecz obawiam się, że tutaj mamy do czynienia z większą ich ilością, a kto wie, czy nie będzie ich więcej?

 

Na sali zapadła cisza.   [najlepszy moment, aby puścić soundtrack, trust me]

 

- Przerwać to szaleństwo natychmiast! Za wszelką cenę! - zabrzmiał znajomy ryk.

- Tak jest! - odpowiedziało chór, podczas gdy wszyscy wstali.

 

- Wyciągnijcie wszelkie haki, jakie jesteście w stanie, nie brać jeńców, nie okazywać litości! Gdziekolwiek się znajdą różne opinie, bam! Podciągnijcie to pod kłótnie! Jeśli którykolwiek post nie ma tyle samo liter, co nazwa tematu, bam! Niechaj to ostanie oznaczone, jako offtop! Treść jakiegoś posta jest dla was niezrozumiała? To musi być spam! A jeśli jakiś post jest dla was jasny? Bam! Najwidoczniej jego autor użył za mało niedorzecznie wysublimowanych słów... a tym samym zaniża poziom dyskusji! Nie możemy pozwolić, aby ktoś w tych stronach dobrze się bawił czy też wykazywał się nader aktywnością, gdyż albowiem generuje to spam i nieporządek, a takie rzeczy nie na naszej zmianie!

- Tak jest! Ku chwale inkwizycji! Niech płoną! W imieniu imperium!!

 

Wtem do sali wpadł kolejny członek mrocznego bractwa, wyglądał, jakby miał coś ważnego do przekazania i przemówił:

- Znaleźliśmy go!

- Kogo?

- Tego, który jest odpowiedzialny za całe to zamieszanie - rzekł przybysz, łapiąc oddech.

 

Wszyscy zgromadzeni zgromadzili się wokół przybyłego gościa, a ten mimo iż sprawiał wrażenie, że zaraz się udusi, kontynuował:

- Te wszystkie tematy, te, o których mowa w raportach, one tak naprawdę mają tego samego autora...

Oddech stawał się coraz słabszy...

- A zwie się, khy, khy, zwie się on... khy... khy... on... khy~

I niestety oddech okazał się zbyt słaby, aby podtrzymać przy życiu wycieńczonego posłańca.

 

- Nie! Zapłaci nam za to! - zadudnił ryk po sali, lecz tym razem nie tylko, gdyż teraz poniósł się również po korytarzach Zielonej Cytadeli.

- Zdecydowanie, nie ujdzie mu to płazem - przytaknął kapturnik.

- Znajdźcie go, znajdźcie, choćbyście mieli spalić całe forum!!

- Tak jest, ale co wtedy?

- Jak to co? Oskarży się go o trolling, tak się zwie sianie chaosu, prawda? A on już narobił go co niemiara!

- Obawiam się, bracie, iż to nie wystarcza, nawet z najwyższą karą za trolling po miesiącu znowu wróci, a my nie możemy na to pozwolić!

 

- Biorąc pod uwagę dotychczasowe straty, w istocie nie, ale cóż uczynić? Nie możemy się go ot tak pozbyć, gawiedź nas zje za to żywcem... Sugerujesz coś?

- Prawdę mówiąc tak... ekhm, punkt 10.

- Punkt 10?! To takie coś przejdzie...?

- Czemu nie, tak na dobrą sprawę wszystko da się podciągnąć pod szkodę dla forum, a zwłaszcza tego typu "trolling", czyż nie?

- Doprawdy z sensem mówisz, bracie. Uwaga, inkwizytorzy! Zmiana planów! Zostawcie tematy, polowanie urządzi się na co, a raczej na kogo innego...

 

Rozległ się hałas, gdy mnogość postaci opuszczała pomieszczenie swojej narady przed wyruszeniem na akcję. To była ostatnia chwila, aby zaopatrzyć się w uzbrojenie typu banmłotów, rakiet balistycznych ziemia-księżyc czy tytanowych saperek. Ostatnia chwila by poprawić kaptury czy kapelusze, wąsy (jeśli ktoś miał) czy łuski (jeśli ktoś posiadał). Na forum nadciągała sądna godzina!!

 

- Nie powinniśmy jednak wpierw zająć się tematami? - podzielił się swoimi wątpliwościami młodszy inkwizytor, stając w drzwiach przed dowódcą.

- Ależ obejdzie się, bo gdy przepadnie mózg całego zamieszania na stosie za trolling, jego twory zostaną z kolei skażone klątwą i uznawane od tedy za dzieło trolla!

- Och, nie pomyślałem o tym, wspaniały plan! Naprawdę!

- Ależ dziękuję, a teraz do dzieła! To mroczne czasy, a my, niczym światełko w mroku, jesteśmy jedyną nadzieją...

 

Dowódca obrócił się w stronę gotowej do wymarszu jednostki i ryknął:

- Roooozkaaaaz!! Wykonać!

- Tak jest! Ku chwale inkwizycji! Ku chwale ładu i porządku! Ku chwale imperium!! - odkrzyknął mu chór i ruszył w stronę Dyskusji!

 

KONIEC ***

 

*-niektóre fakty mogły wyglądać nieco inaczej, ale tak to mniej więcej zapamiętałem ^^

**-opowiadanie dedykowane wszystkim niewinnym ofiarom inkwizycji, long rest in frugo!

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Pozwól, że zadam ci trzy spóźnione pytania:

1. Czy słuchasz jakiejś muzyki. 2.Jeśli tak, to jakiej?

3. Matematyka! Próbowałeś się kiedyś nią zainteresować? Być może w kontekście nauki? (jedno bez drugiego nie istnieje.)

 

I powodzenia z fanficami! Przy okazji, nie mogę się doczekać tematów do dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Pozwól, że zadam ci trzy spóźnione pytania:

1. Czy słuchasz jakiejś muzyki. 2.Jeśli tak, to jakiej?

3. Matematyka! Próbowałeś się kiedyś nią zainteresować? Być może w kontekście nauki? (jedno bez drugiego nie istnieje.)

 

I powodzenia z fanficami! Przy okazji, nie mogę się doczekać tematów do dyskusji.

 

1 i 2: Każda której słucham musi mieć związane z nią dobre wspomnienia, czyli np. to:

 

 

Głównie 8-bitowe.

 

3. Nie, z Matmy zawsze miałem najgorsze oceny. Z Fizyki też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, w sumie jestem tak ekscentryczny że wielu myślało że trolluję. Najbardziej podobały mi się, podobnie jak innym, dopiski do zdjęć z Celestią. Tutaj mam nowe, ale po angielsku:

 

847490__twilight+sparkle_shipping_prince

 

A tutaj MLP jako anime:

 

846141__safe_princess+luna_princess+cele

 

Tylko muszę uważać by nie zirytować ludzi, a czasami trudno jest znaleźć tą granicę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...