Skocz do zawartości

Odcinek 3: Lesson Zero (Lekcja zerowa)


Lukiner

Recommended Posts

Ten odcinek należy też do mojej czołówki. Czytałem sporo opinii, że przesadzony, że przeładowany memami podanymi zbytnio 'na tacy', że to jedno wielkie puszczenie oka do fandomu... Cóż, dla mnie to zaleta. Chociaż fakt, gdyby każdy odcinek był taki, doszłoby do pewnego wypalenia. THE. WORST. POSSIBLE. THING, -> jeden z moich ulubionych tekstów w ogóle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

JEST POLSKA WERSJA(z dubingiem,nie z napisami!)

http://www.youtube.com/watch?v=o3qwe6YGjLI

Moje ulubione momenty: Początek odcinka, Rarity-Drama Queen, Derpy i bitwa z Burmistrzynią, Big Mac i "eee...nie", Fluttershy ćwicząca karate, Głos Bon Bon, Rainbow i rozwalanie stodoły, Psycho-Twilight, Walka o "Mądralę" i Wejście Celestii Moje ulubione teksty: Twi:Pióro Spike:Jest Twi:Papier Spike:Jest Twi:Atrament Spike:Jest Twi:Zapasowy atrament Spike:Jest Twi:Czy to już wszystko na liście? Spike:Tak Twi:Świetnie.Mamy już listę rzeczy potrzebnych do stworzenia listy,więc zrobię listę rzeczy,które muszę zrobić do końca dnia.Gotowy? Spike:Gotowy Twi:Punkt 1:Zrobić listę rzeczy ,które muszę zrobić do końca dnia :ming: Rarity:Ze wszystkich nieszczęść ,które mogły mnie spotkać,TO.JEST.NAJGORSZE.NA ŚWIECIE! Spike:Twilight!OPAMIĘTAJ SIĘ!!! Applejack:Bez obrazy kochana,ale wydaje mi się że ktoś tu robi z igły widły... Twi:To nie jest żadna igła!To są wielkie widły! Pinkie:O rety!Ale z ciebie świruska! itd.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... I TO MA BYĆ BAJKA DLA DZIECI?!?!?!?!

Plusy:

-Tego się nie spodziewałem. Najbardziej opanowany kucyk zmienia się w szalonego wariata ze skłonnością skłócania innych kucyków. :O

-Psycho-Twilight. Dzięki jej, bardzo polubiłem Twilight. Kocham te jej szalone miny oraz teksty z nutą wariacji.

-"And of all the worst things that could happen, this is THE. WORST. POSSIBLE. THING!" HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHA Jeden z najlepszych tekstów w całym MLP.

-Akcja z lukrem.

-Fluttershy VS Niedźwiedź

-Piknik z szaloną Twilight.

-

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3Tinq3ip85g

-Walka o "Mądrale"

-Widok przesuwającego się słońca.

-Spike łamiący czwartą ścianę.

-Zachowanie Rarity. Kocham gdy jest taka zrozpaczona.

-Bardzo duża ilość zwariowanych momentów:

~Twilight: Och... Gdzie mój kalendarz, gdzie mój kalendarz?!" Spike: Tam gdzie zawsze." i Twilight przyciągając książkę ciska Spikem o stojak.

~Reakcja Twilight, że dzisiaj jest wtorek.

~Twilight: "Nigdy nie byłam spóźniona z zadaniem" i okrywa się kołdrą.

~Twilight panikuje, że Celestia karze jej wrócić do szkoły, poddać się testu którego nie zda, cofnie ją do poprzedniej klasy, a potem ją wysle do Przedszkola Magii. AHHAHAAHA

~Twilight do Spike: "Więc... masz jakiś problem, kłopot, dylemat lub jakąś inną kwestię, dużą bądź małą, z którą mogę ci pomóc jako dobra przyjaciółka?" i to wszystko ta jednym wdechu. I ta mina

Dołączona grafika

~Rarity: "Szukałam już NA GÓRZE i szukałam na dole! Na górze i na dole!" i odpycha kawałek płótna.

~Rarity podsuwająca sobie kanapę, gdy ma się rzucić z rozpaczy na ziemię.

~Dołączona grafika Rape Face.

~Twilight: "Bez obaw, Rarity. Jako twoja przyjaciółka, zrobię co w mojej mocy, żeby... Rarity: "A, tu jest." A ta szczotka sobie leży na ziemi na środku pokoju HAH

~Rarity: Hmmm.... Jest taka jedna rzecz." Twilight: "Tak?!" I at twarz:

Dołączona grafikaHAHAAHHAHAHAHAHAHHAHAHA

~Tęczowy grzyb atomowy. Ta bajka mi się zaczyna z Falloutem kojarzyć.

~Twilight siedzi na ławce i ...... głaszcze swój ogon mówiąc sama do siebie, albo do swojego odbicia w kałuży. Brakuje tu jeszcze "My Treasure".

~Spike: "Może po prostu zrelaksuj się i spotkasz z... Twilight:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=4vNGglsUhos

HAHAHAAHAHHAHA i ta mina HAHAHAHAHA

~

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=TsBlQ0gdo5o

Ja pier(...)le.... ja się zaczynam bać tej bajki.

~Dołączona grafika Jezu....

~Sweetie Belle: "Naprawdę podoba mi się jej grzywa!"

~Twilight: "A teraz gdybyś tylko mógł mi ją oddać...." Big Mac ucieka i mówi: "Ee nie." AHAHHAHA

~Derpy walcząca z Burmistrzową.

~Big Mac patrzy na lalkę, rozgląda się na boki a potem chwyta lalkę i z ucieka z zakochaną miną :D

~Pinkie: "...w ogromniasto wielki problem typu całe-miasto-wcałkowitym-chaosie. Księżniczka-musi-przyjść-i-wyratować-z-sytuacji." HAHAHHA

Minusy:

Znowu brak

Ocena:9/10

Odcinek świetny. Psycho-Twilight jest epicka. Te jej zachowanie, te jej miny, ten jej głos. Rarity z "THE. WORST. POSSIBLE. THING!" wymiata jak nigdy. Mimo że widziałem ten odcinek dużo razy, za każdym razem lecą salwy śmiechu jak to oglądam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...