Skocz do zawartości

[Głosowanie] Wielkanoc z Władcą Czasu


Sowenia

Która praca najbardziej ci się podoba?   

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która praca najbardziej ci się podoba?



Recommended Posts

7HTa4ms.png

 

 

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Został tylko tydzień do zajadania się żurkiem, jajkami (tymi prawdziwymi i z czekolady) i innymi smakołykami~ 

 

Z tej okazji ogłaszam konkurs!  

 

Będzie się dzielił na dwie kategorie. Dla tych uzdolnionych plastycznie oraz tych co preferują wziąć do ręki pióro bądź stukać w klawiaturę. 

 

1. Część plastyczna

 

Zadanie jest proste. Narysujcie Whoovesa w stroju królika! 

 

Nie! To nie miało tak wyglądać! 

 

Ale będzie~ 

 

*wzdycha* No dobrze. To narysujcie mnie w stroju królika. Macie tutaj wolną rękę. może to być słodki biały króliczek, albo czarny królik-pogromca marchewek! Mogę robić za króliczka wielkanocnego. Mogę być za królika przebrany bądź doznać częściowej króliczej przemiany. Przy moich przygodach to całkiem możliwe.

 

2. Część literacka

 

Temat podobny do powyższego. Chcę byście napisali opowiadanie o mnie oczywiście, ale w którym drugą główną rolę pełnią owieczki i króliki bądź jedno z nich. Ma być całe mnóstwo tychże zwierząt, albo chociaż kilka. Jeden mnie nie zadowoli! 

Cóż by to mogło być? 

Tę kwestię pozostawiam wam. Klimat opowiadania nie musi być wesoły.

- Limitu słów nie ma, ale ma to być OneShot

- Prace zamieszczajcie, gdzie chcecie i poślijcie link na pw 

 

________________________________________

 

 * Zabronione gore i clop w obu kategoriach!

 

* Termin macie wstępnie do 15. kwietnia.

 

 * Nagrodą będzie specjalna odznaka świąteczna. 

 

* Jak najwięcej królików! Na obrazkach też. 

 

Także do roboty i życzę powodzenia~! 

Edytowano przez Uszatka
  • +1 1
Link do komentarza

Króliczo-owcze opowiadanie z doctorkiem...

Hmm. Co jest doctorku? - nie nie nie, to nie ten doktorek... A może?

Wstępnie się zapisuje, jak coś ciekawego mi wpadnie do główki, to coś podeślę. Oczywiście pracę literacką. Ale skoro jest możliwość dwóch prac.. to może zrobię jakąś prostą animację. Coś się pomyśli.

Będzie się działo, oj będzie. 

ALLONS-Y!

Link do komentarza
Link do komentarza

W sumie, początkowo miałem nie brać udziału w konkursie, ponieważ nie miałem pomysłu, ale dzisiaj przyszło mi coś do głowy. Nie jest to nic wybitnego (może chociaż dobre będzie), ponieważ niecały dzień to niewiele na napisanie fajnego opowiadania, ale poniżej prezentuję coś, co napisałem dzisiejszego ranka.
 
One wiedzą...[Horror][Dark][Comedy]


Dziwne przypadki Doktora Whoovesa... ciąg dalszy. Jest to luźna kontynuacja opowiadania z konkursu na Boże Narodzenie. Kto czytał tamto opowiadanie, będzie wiedział, o co chodzi. Jeszcze kilka konkursów w tym dziale i będę miał zbiór "mrocznych i posępnych" opowiadań o Doktorze :D

 

Może później to rozwinę, niestety, póki co, na konkurs jest tylko tyle.

Tak myślę sobie, że powodem głównym, dla którego napisałem to opowiadanie, jest niesamowita ilość prac, jakie zostały zamieszczone na konkurs.

Przynajmniej będzie jakaś literacka :)

Ilość osób tworzących coś na konkursy działowe jest niekiedy... porażająca :grumpytwi:

Edytowano przez Arkane Whisper
  • +1 1
Link do komentarza

Uszatko, przepraszam, czy mogłabyś znowu przedłużyć termin? Chciałam wrzucić rysunek na deva, nie udało się, chyba muszę wysłać z komputera, a dziś na pewno nie zdążę : Przepraszam i proszę =C

 

To wrzuć ten obrazek na imgura. 

 

Edit: Przedłużę czas do jutra godziny 20:00, ale nie dłużej. 

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza

Czas minął. 

 

Miałam problem ze zdecydowaniem, która praca plastyczna powinna zająć jakie miejsce dlatego postanowiłam otworzyć ankietę. Poniżej znajdują się przesłane prace. 

 

PervKapitan 

 

bunny_whooves_for_mlppolska_pl_by_pervka

 

Chief

 

8bcCbkX.gif

 

Velvet Orchid

 

lNHNCzhh.jpg

 

Gray Picture

 

dr_whoonny_by_graypicture-d8qmwvh.jpg

 

 

W przypadku prac literackich dostałam jedną. Jeszcze jej nie przeczytałam, ale kto wygrał chyba jasne. Arkane Whisper  :dunno: 

Dziękuję za przesłanie pracy. Jak tylko przeczytam to zamieszczę tu swoją opinię. 

  • +1 1
Link do komentarza

Głos oddałem, to teraz pasuje skomentować :)

 

Po pierwsze: praca moim zdaniem zasługująca na pierwsze miejsce w kategorii oryginalności. Animacja Chief'a jest oryginalna właśnie dlatego, że jest animacją. Ciekawy pomysł, ale niestety w moim odczuciu brakuje mu tego "czegoś". Można było wiele frapujących rzeczy zrobić w takiej pracy, ale... cóż, trochę zmarnowany potencjał. A przynajmniej tak to odczuwam. Ale animacja, być może pomyślę nad zrobieniem czegoś takiego przy najbliższej okazji... kiedyś trochę siedziałem w tego typu sprawach :hBB25: Gratuluję pomysłu i wykonania, zrobienie naprawdę dobrej animacji wymaga sporo czasu i wysiłku, wiem coś na ten temat. Było blisko, aby mój głos poszedł właśnie na Twoją pracę  :)

 

Rysunek Gray Picture. Przykro mi - przygląda się tytułowi użytkowniczki - Ambasadorko Kociego Imperium :giggle:, ale twoja praca wygląda na nieukończoną. Doktor jest narysowany fajnie, ale właśnie. Wygląda tak, jakbyś zaczęła rysować, a po naszkicowaniu postaci pierwszoplanowej zapomniała o reszcie. I nie mówię o kolorach, bo ja nigdy niczego nie koloruję (kolory są złe, ołówek i cieniowanie to wszystko czego trzeba do stworzenia fajnego rysunku), ale Doktorowi brakuje czegoś... czegokolwiek w tle.

 

Prace PervKapitan i Velvet Orchid jednocześnie, ponieważ są do siebie dość podobne. Oba rysunki bazują na tej samej koncepcji, Doktora przebranego za królika, i w obydwu nie odczuwam tego wrażenia nieukończenia, jak w pracy skomentowanej powyżej. Jednakże rysunek Velvet Orchid jest moim zdaniem bezkonkurencyjny tutaj. Porządnie narysowany, ma w sobie to "coś". Tymczasem, u PervKapitan Doktor przypomina mi świnkę z pyszczka... i na dodatek jest smutny, nie wiedzieć czemu (chociaż, jakbym ja miał założyć kostium królika to też zachwycony bym raczej nie był), ale plus za Derpy w tle :)

 

No i na koniec moja własna praca. To już drugi raz mi się zdarzyło, iż "wygrałem" dzięki braku prac konkurencyjnych. Miałem cichą nadzieję, że coś zostało wysłane na PW do Ciebie, Uszatko. Następnym razem nie udzielam się w konkursach, w których nie pojawiło się co najmniej kilka prac z którymi mógłbym konkurować :grumpytwi:

 

To by było na tyle z mojej strony. Pozdrawiam i gratuluję wszystkim uczestnikom oraz uczestniczkom  :D

Edytowano przez Arkane Whisper
Link do komentarza

Myślę, że nie ma sensu przedłużać i oto wyniki części plastycznej: 

 

Pierwsze miejsce - Velvet Orchid 

 

Drugie miejsce - Chief

 

Trzecie miejsce wędruje do PervKapitan 

 

Wyróżnienie dla Gray Picture 

 

Gwoli wytłumaczenia. 

Ankieta nie wyłoniła trzeciego miejsca, dlatego sama wybrałam pracę, a rysunek PervKapitan został wykonany lepiej. 

 

To tyle. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie ^^ 

Link do komentarza

Gratuluje wszystkim pozostałym uczestnikom :D I cieszę się, że ktoś na mnie głosował ^^

 


PervKapitan Doktor przypomina mi świnkę z pyszczka... i na dodatek jest smutny, nie wiedzieć czemu (chociaż, jakbym ja miał założyć kostium królika to też zachwycony bym raczej nie był), ale plus za Derpy w tle

Właśnie z tego powodu jest smutny, stwierdziłam, że raczej nie za dobrze taki Władca Czasu czułby się jako króliczek ^^ A co do pyszczka to fakt, całkowicie mi nie wyszedł jak teraz na to patrzę :v W każdym razie dziękuję za miłą ocenę :3

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...