Skocz do zawartości

Filmy wojenne


DerP

Recommended Posts

Z okresu I wojny pozycją obowiązkową jest Na Zachodzie bez zmian. Poza tym... Huh, obawiam się, że to nie jest zbyt dobrze wyeksploatowany okres. Nie wiem, czy chcesz typowo wojenne, skupione na walce filmy, czy może na życiu zwykłych ludzi na tle wojny. Jeśli to pierwsze, to chyba jesteś skazany głównie na stare amerykańskie filmy: Działa Nawarony, O Jeden Most Za Daleko i tak dalej. Nic ciekawego. Jeśli z tej drugiej kategorii, to: Życie jest Piękne - mój ulubiony Imperium Słońca Lista Schindlera Pianista Wojna Harta - o obozie jenieckim, ale walki zero. To obszerny temat, więc na razie tyle. Jeśli chcesz filmy o innych okresach, pisz.

Link do komentarza

Ok, Łowca Jeleni (a co, Wietnamie to nie wojna?) Byliśmy Żołnierzami, Czas Apokalipsy: Powrót, Platoon (albo Pluton jak kto woli) Jaja w Tropikach :rainderp: Z drugowojennych... Tu Cię niczym nie zaskocze Das Boot i z niewymienionych to tyle xD Nie wiem czy ten film już wyszedł ale... Red Tails się bardzo dobrze zapowiadało (o pilotach z Tuskegee) To chyba pierwszy film w którym będzie można podziwiać Me-262 w akcji :soawesome: I NIE OGLĄDAJ SZYFRÓW WOJNY! Film beznadziejny tylko czas stracisz, gra aktorska na poziomie przedszkola a w niektórych momentach broń wygląda jak z tektury (w jednej scenie działa wyglądają jakby z rolek po srajtaśmie ktoś je robił...)

Link do komentarza

"Czarna Eskadra" powraca w efektowniejszej oprawie :)

Ogólnie CE to dobry film, ale ten ma to coś, czego 'starszemu bratu' zabrakło - rozpierducha, ogień i eksplozje (:megusta: ) xD

Chyba nawet się skusze i go na projektorze odpale... TYLKO NIECH KTOŚ MI NAJPIERW POWIE GDZIE GO SZUKAĆ! :P

Link do komentarza

Polecam film Tears of the sun(PL-Łzy słońca).Bardzo fajny film,zero fantazji jak to robią czasam: bullet timy i wogóle.I Lake,który wygląda właśnie jak MacTavish :) A tak z filmów bardziej przesadzonych jeżeli chodzi o wojnę to Ghost Recon Future Soldier(Polecam zobaczyć za nim się zagra w grę o tej samej nazwie.Jest to film krótkometrażowy jak by co). Więcej nie wymienię bo już wcześniej były niestety.

Link do komentarza

Ja od siebie polecam (nie licząc tych, co były) film Wojna Zimowa z 1989r. i Stalingrad z 1993r. Z filmów krótkometrażowych w stylu Ghost Recon Future Soldier dodałbym jeszcze ,,Modern Warfare 3: Find Makarov - Operation Kingfish". Akcja dzieje się pomiędzy Modern Warfare 1 a 2. I tak, jest tam ,,Soap" MacTavish :D.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...